Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. no ty nesmies mat pocitac ven musis merat na tom pine 3 vtedy ked bezi cerpadlo to je hned po otoceni klucika alebo pri startovani preto lebo to rele spina prave ten pocitat cize ked bezi cerpadlo musis na tom pine 3 mat zaroven 12v oproti karoserii ked nebezi cerpadlo nebude tam 12v pri startovani ti cerpadlo bezi preto som ti pisal meraj pri startovani pocitac musi byt napojeny aj baterka napojena
    • 67
  2. dufam ze si pin3 meral voci karoserii alebo minus polu baterky a nie voci pinom 1,2 od rj motora pripadne napis cislo kabelu na pine 3 ci sa to so schemou zhoduje
    • 67
  3. https://www.google.sk/search?q=dvojrele+peugeot+406&espv=2&biw=1440&bih=766&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAYQ_AUoAWoVChMIrcmH9LL3yAIV6_ByCh304QwT#imgrc=hdMzpEsDA7__yM%3A su v nom dve relatka ak ano tak ten kabel od pin 3 vedie do neho a najskor bude spatny kabel lebo to jedno rele v nom spina jak cerpadlo tak modul cievku zapalovania ak cerpadlo ide tak .... toto rele spina rj druhe rele spina napajanie snimacov to spinas ty otocenim klucika
    • 67
  4. mas dvojite rele v kastliku rj motora? alebo niekde v motorovej casti asi ano spominas ho
    • 67
  5. tak to je elektronicke zapalovanie tak to premeraj na vstupe do cievky ten konektor pin 4 kondenzator na kostru co spominas je to tam len na odrusenie pin 3 je privod od relatka (+12 voltov) na obe trafka v cievke ked startujes tam musis namerat 12v proti kostre vozidla pin 1 a 2 su kable od rj motora a spinaju kostru vo vnutri cievky su dve trafka jeden spina jedno trafko druhy druhe trafko tak sa ti uzavrie obvod a je iskra ked skusas ci mas iskru nestaci ukostrit jednu sviecku ale bud vsetky alebo 1-4 alebo 2-3 inak neuvidis iskru aj ked je vsetko ok je to takzvane zapalovanie s dvojitou cievkou(trafkami) jedna cievka hadze iskru sucastne na 1-4 sviecky druha cievka na 2-3 sviecky sucastne
    • 67
  6. to ja neviem pisem to vseobecne ale to by ti nemalo ist ani cerpadlo ak by to bolo immo bloknute, mas rozdelovac? alebo uz modul zapalovania?
    • 67
  7. iskru urcite ,ale to ju moze bloknut viac veci ,napoj to na dia ak too nebude komunikovat pravdepodobne je immo aktivovany
    • 67
  8. pochop keby to takymto stylom robili servisy tak prerobia alebo by nemali zakaznikov premerat to zaberie par minut ked tam ide stava a netoci sa cerpadlo ok vymenim ho ak tam stava nejde tak problem bude inde ,poviem ti presne co moze nastat, auto odtiahnes do servisu a das im svoje nove cerpadlo ze mi ho vymente oni ta samozrejme skasiruju lebo si nezaplatis diel u nich oni to vymenia a auto nenatoci ,cerpadlo nepojde tak im zaplatis a povedia ti ze si to odtiahni alebo nechaj tam a oni zistia co tomu je no a zistit mozu alebo nemusia zalezi jak su schopni a vybaveni ,ked porucha bude komplikovana tak do tyzdna ti stejne zavolaju prid si to odtiahnut lebo nikto sa s tym nebude viac zaoberat lebo robota stoji a nezaraba sa samozrejme im zaplatis ich strateny cas toto je samozrejme najhorsi scenar ak si to chces vyskusat tak len dotoho len aby si nemal potom hlavu v smutku peniaze fuc auto nepojazdne mozes este vyskusat staru fintu mechanikov ze pobuchas spodok nadze rukou, poriadne tresnut ak su v cerpadle vybehane uhliky vedia sa este tym buchanim chytit a cerpadlo sa rozbehne po otoceni klucika
    • 16
  9. krtek 2

    rupnutie pri otoceni volantom

    pokial to krupe to bude len cap s loziskom tipujem horne ulozenie tlmica ako tu uz odznelo su tam loziska ked ja to mal rozsypane tak som mal tiez priecku volantu nakrivo sice to bolo zavesenie na 406 mcpherson ale to vase ulozenie ma tiez lozisko
    • 31
  10. krtek 2

    přední mlhovky

    popravde ja ich este nemenil nebol dovod
    • 12
  11. jajaj tak to tak nemozes naslepo kupovat cerpadlo zmeraj ci do neho ide prud pri otoceni klucika ,moze ale nemusi to byt cerpadlom cerpadlo spina RJ motora co ak ho nespina ? a cerpadlo je ok to musis zistit alebo meraj na poistke cerpadla napetie po otoceni klucika
    • 16
  12. krtek 2

    přední mlhovky

    H1 v oboch modeloch cize aj u teba
    • 12
  13. da sa kupit aj samostatne cerpadlo (ten valecek) bez nadoby a meraca hladiny paliva tam bude cena lepsia bezne menim len samotne cerpadlo pokial je hladinomer ok a neni s tym ziaden problem vsetko facha jak ma vyhodou je je samozrejme nizsia cena ako spominam,nevyhodou ze tu jednotku musis rozobrat a nanovo poskladat s novym cerpadlom
    • 16
  14. pretoze tymto sposobom sa obabres nepouzivaj tento sposob ale sposob ze do vyhliadavaca napises origo OEM kod a ponuku ti uz vyhodi toto praktikujem roky a este sa mi nestalo aby mi doslo nieco co mi tam nepasuje a v kelly to nekupuj drahsieho predajcu uz asi niet napr kontaktuj clena badisak alebo na ich strankach autorozvody cz a uvidis ten brutany rozdiel v cene za ten isty diel
    • 16
  15. 1525 Z3 1525 Y3
    • 16
  16. krtek 2

    přední mlhovky

    tusim H1 ziarovky tam idu old 406 aj new 406 netusim co mas
    • 12
  17. krtek 2

    rupnutie pri otoceni volantom

    křupe to aj ked stojis na mieste? a tocis volantom?
    • 31
  18. krtek 2

    Jak s poznat vůli klikovky

    tu to mas pekne vysvetlene pretoc si to na 2:49 axialnu vlolu zistis meradlom odchylkomerom( uchylkomer po vasom) ta ma tiez svoju toleranciu ktoru vyrobca udava prilozis uchylkomer na celnu stranu remenice a zatiahnes nou a zatlacis a na meraku uvidis kolko chodi pre pochopenie
  19. krtek 2

    Jak s poznat vůli klikovky

    podla mna ak mas tlak mazania v poriadku pomeral by si manometrom tak radialnu volu mas v norme samozrejme je to orientacne zistovanie pokial by nebola by tymi volami na loziskach nadmerne vystrekoval olej prec z okruhu a tlak mazania by siel dole
  20. krtek 2

    Jak s poznat vůli klikovky

    aku radialnu ? axialnu?
  21. krtek 2

    točí ale nenastartuje

    toto isti ta poistka Systémy paměti radio ovladače, cd changer, Analogové hodiny na palubní desce, modul autodiagnostiky motoru, sufitové a vnitřní osvětlení, ???????,Palubní počítač. inak stary model neindikuje bloknuty immo nema na to kontrolku
    • 7
  22. krtek 2

    točí ale nenastartuje

    skor sa pozri na citaciu cievku jej konektor na spinacke ci je to tam ok
    • 7
  23. krtek 2

    Mazlík zlobí (P407SW) - brzdy?

    http://www.zbozi.cz/hledani/?q=m%C4%9Bd%C4%9Bn%C3%A1%20pasta
    • 9
  24. sb ukazuje ze su tam zatky,
  25. zostane aj na naftu
    • 46
×
×
  • Vytvořit...