Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    hdi prestavba?

    a elektriku na cerpadlo jak poriesil? aha cerpadlo zo stareho komorkaca ale to uz neni prave tdi
    • 32
  2. v lete este ano ale v zime je to katastrofa aj s nariedenim s naftou co viem tak na to kamarat jazdil a nestihal menit paliv filtre samozrejme nemal to upravovane na tento typ paliva
    • 34
  3. krtek 2

    Demontáz sania

    vseobecne pri takych pracach musis davat pozor furt aby ti napr do sania nepadly nejake matky alebo nieco ine takze ucpat otvory handrami napr to len tak na okraj taktiez sa oplati mat dobru pamet kde co bolo zapojene a vyznat sa hlavne ako je motor zapojeny ak aj zabudnes kde jaka hadicka bola napojena tak ak chapes princip motoru najdes kam ma ist pripadne to isti SB
    • 19
  4. krtek 2

    Demontáz sania

    takto to vypada pre predstavu http://www.moteurs-babin.com/couvres-culasse-collecteurs/1288-couvre-culasse-peugeot-307-308-407-607-807-expert-citroen-c4-piccaso-c5-c6-c8-jumpy-20-hdi-120-136-138-fap-rhj-rhk-rhr-0248q6-0248q6.html
    • 19
  5. krtek 2

    Demontáz sania

    http://www.ebay.co.uk/itm/Rocker-Valve-Cover-Gasket-0348-S3-1365586-Citroen-Peugeot-Ford-Volvo-Fiat-/371290529754 https://www.okautodily.cz/vt103500-pt210182-pro61022/sada-tesneni-0348-s3-elring-citroen-c4-motor-vika-hlavy-motoru origo cislo sady 0348 S3
    • 19
  6. krtek 2

    Demontáz sania

    daj vin
    • 19
  7. vytiahni rele vyhrevu zadneho okna tam bude nieco zle ta poistka to prave isti a nieco odtial sa ti vracia spet na spinacku a vobec zisti ci ti vyhrev funguje alebo spinacka odpojil si vsetky konektory kable od spinacky?
    • 31
  8. krtek 2

    Starter??

    mozes dvihnut otacky ale moc sa to nezmeni cca bude to nastejno (napetie)
    • 16
  9. krtek 2

    Starter??

    no tipol som dobre to lpg dobijanie je trochu slabe malo by to mat tych 14 voltov v zimnom obdobi s tymi 13.5 voltami bude trochu problem dufam ze baterku si volil podla knizky respektive ku vykonu alternatora aby to stihalo dobijat nema vyznam kupovat s velkymi amperhodinami ak to altik nestihne dobijat
    • 16
  10. krtek 2

    dálkový ovladač - baterka

    skontroluj si ulozenie baterky kontakty sa musia dotykat tam kde maju stalo sa mi na 406 ze kontakt ktory sa mal dotykat plus polu sa dotykal nechtiac aj minus polu a to vyskratovalo baterku tak som odfajcil dve baterky tretiu som olepil paskou hranu po obvode tabletkovej baterky a bol svety pokoj
    • 42
  11. krtek 2

    problém studený start

    je tam rele zhavenia s elektronikou http://www.comco.sk/rele-zeraviaceho-systemu-febi-bilstein-44177-p413819 ale ty ho nemusis hladat staci ak pomeras ci na zhavice ide napetie pred startom
    • 31
  12. krtek 2

    806 kurenie

    70 neni ok v kazdom pripade je to malo pokial mu to ukazuje dobre a to este niesu silne mrazy
  13. krtek 2

    806 kurenie

    drzi mi 90 potvora motor je stejny aj termostat ak ma 8ventil ak ma 16 ventil stejne ma ten isty termostat
  14. krtek 2

    806 kurenie

    teplota u hdi je 90 termostat otvara pri 83 supnoch (otvara nie naplno otvoreny) jasne ze to bez bufiku nebude topit jak benzinak ono je dobre to auto nechat trochu na mieste nech pobezi ked zastavis lebo za jazdy ti to chladi napor vzduchu ak tam nieco pusta tak to bude teple
  15. krtek 2

    806 kurenie

    no skor napak nie ?zapinat by sa to malo ked je motor studeny a ty navolis poziadavku na topenie na paneli v knizke od auta by to mali pisat kedy sa to zapina
  16. krtek 2

    806 kurenie

    ok tak daj vediet ako s tym termostatom
  17. krtek 2

    806 kurenie

    proste to odsleduj ak sa to potvrdi tak ho vymen tolko ti viem poradit
  18. krtek 2

    806 kurenie

    ok aj ked bude termostat 100 percent funkcny tak necakaj zazrak bude to taky standart potrva trochu nez to bude topit bez toho bufika
  19. krtek 2

    806 kurenie

    termosat otvara pri cca 83 stupnov a viac je to na nom vyrazene cize logicky ak tebe ukazuje biednych 70 tak termostat drzi vodu len v motore a nepusta nic na chladic ak bude chladic teply znamena ze prepusta
  20. krtek 2

    806 kurenie

    stava sa ze aj novy termostat nefunguje spravne nebol by si prvy na termostate nesetri a kup kvalitny problem je v tej klapke s tesnenim ktora je na osicke ak ta osicka neni presne v osi potom klapka nedosada rovnomerne po celom obvode a vznikne mala skara ktorou voda unika do chladica kedy nema
  21. krtek 2

    806 kurenie

    ak chces luxus samozrejme ze webasto musi funguvat ak bude mat motor 70 stupnov alebo aj trochu menej napr 40,50,60 zastav vystup z auta otvor kapotu a priloz ruku na vrch chladica ak bude teply je to zle termostat prepusta ak pri cca 40 stupnoch bude chladic teply je nabeton termoztat v haji
  22. krtek 2

    806 kurenie

    ten termostat bude zly netesni a prepusta ohriatu vodu na celny chladic
  23. krtek 2

    806 kurenie

    ked nepouzivas kurenie prevadzkova teplota je vyssia alebo stale 70? webasto je nadstandart malo by to len urychlit nastup teploty ale prevadzkova teplota motora musi byt rovnaka
  24. krtek 2

    806 kurenie

    musi to mat 90 stupnov prevadzkovu teplotu respektive pod 80 stupnov by to nemalo padnut ani v zime kedy menili termostat? pokial ti budik ukazuje spravne co sa da zistit cez diagnostiku tak ten termostat je spatny podla mna stane sa ze aj novy nefunguje spravne ked nepouzivas kurenie prevadzkova teplota je vyssia alebo stale 70?
  25. krtek 2

    806 kurenie

    docasne zakryj masku chladica kartonom trochu to pomoze pokym sa pride na to cim to je
×
×
  • Vytvořit...