ak chces luxus samozrejme ze webasto musi funguvat
ak bude mat motor 70 stupnov alebo aj trochu menej napr 40,50,60 zastav vystup z auta otvor kapotu a priloz ruku na vrch chladica ak bude teply je to zle termostat prepusta ak pri cca 40 stupnoch bude chladic teply je nabeton termoztat v haji