predpokladam ze to cidlo hlasilo koli tomu ze ked ventilator nesiel tak automat nedokazal namiesat spravnu teplotu vzduchu a vinu prisudil cidlu teploty (hlasilo nizku teplotu )kabiny lebo zrejme ma spetnu vezbu len od neho a od ventiilatora nie ,tym ze si ventilator spojazdnil zacal prudit vzduch , teplota je spravna podla nastavenia a vsetko je ok bez hlasky
schvalne odpoj ventiator znova a myslim si ze ta hlaska cidla po nejakom case naskoci znova ked navolis na paneli topenie toto je proste nedokonalost diagnostiky a musis citat medzi riadkami ako sa vravi