Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    P406 - zlý štart

    rozumiem ze si nenasiel kable merakom ale skus hladat podla cisla kablov kazdy kabel ma na sebe vyrazene cislo, netvrdim to naisto ale ked si ich merakom nenasiel v tom bude asi problem ale podla mojej schemy idu priamo do rj motora i ked mas mladsi rocnik neverim ze by u teba sli inam skus ich este pohladat podla tych cisel na konektoroch rj motora mne schema vravi kable 1387 a 105 alew ty mas mux verziu posledny typ elektroinstalacie v 406 takze cislo nemusi byt rovnake jak ti pisem
  2. krtek 2

    Velká spotřeba 307 hdi

    natankuj menej a porovnaj znova spotrebu a vratil by som povodnu vahu vzduchu ak bola menena len preventivne
  3. krtek 2

    Peugeot 406 Break 1.8 16V Nick406

    horne ulozenie tlmicov si uz menil?
  4. krtek 2

    P406 - zlý štart

    aha ja to kukal so schemy na starsi typ kde je len jeden konektor na riadiacku ,vsak si tie dva kable mal najst podla cisla na tych konektoroch rj a prezvonit ich merakom pozres na kablik(jeho cislo) pinu 4 na konektore relatka a hladas potom na konektoroch rj motora kablik so stejnym cislom farba moze yt ina ale cislo by malo sediet
  5. ok neni zac
    • 9
  6. predpokladam ze to cidlo hlasilo koli tomu ze ked ventilator nesiel tak automat nedokazal namiesat spravnu teplotu vzduchu a vinu prisudil cidlu teploty (hlasilo nizku teplotu )kabiny lebo zrejme ma spetnu vezbu len od neho a od ventiilatora nie ,tym ze si ventilator spojazdnil zacal prudit vzduch , teplota je spravna podla nastavenia a vsetko je ok bez hlasky schvalne odpoj ventiator znova a myslim si ze ta hlaska cidla po nejakom case naskoci znova ked navolis na paneli topenie toto je proste nedokonalost diagnostiky a musis citat medzi riadkami ako sa vravi
    • 9
  7. inak tie sondy teploty vzduchu su tri jedna v klimaboxe druha nad ventiatorom, a jedna v stropnom svetielku dalsie cidlo na palubovke snima slnecne ziarenia a dalsia sonda snima teplotu vyparniku v klimaboxe takze si vyber ktore cidlo hlasilo
    • 9
  8. tie prve rocniky maju diagnostiku este v plienkach nic si z toho nerob pokial ti klima a topenie funguje tak neries na tieto 406 do 99 roku je diagnostika takmer zbytocna ,kopu veci to nevie mal som old modeli tak viem aaz na modely ktore maju BSi sa oplati mat diag
    • 9
  9. bolo to konektormi casom sa tam spravia prechodaky tecie vela amper cez tie hrube kableke kontakty treba ocistit namazat prihnut a napichnut spet ale hlavne tie dva hrube co su uz priamo na ventilatoru co idu uz na uhliky ty si tym zahybal a uz to ide ale o chvilu ti to zase nepojde treba to osetrit ako popisujem
    • 9
  10. krtek 2

    kto dorabal palubni počítač

    jj pojde to natahat k tomu par kablov a hotovo
  11. krtek 2

    nestartuje 307 2.0 hdi 79 kw

    to je RHS? cerpadlo v nadrzi ti vrci?ked mas cerpadlo
  12. krtek 2

    Po demontáži vstřikovačů

    spodok sa musi zacistit zafrezovat to uz musis za odbornikom,teraz stracas kompresiu a nafta sa ani nevznieti vo valcoch
  13. a nenapadlo ta ze chyba moze byt vo ventilatore?skontroluj silove kabely na ventilatore hrube kable cerveny a cierny vedia byt opalene kontaky tych kablou
    • 9
  14. krtek 2

    1,8TD Padá nafta

    podlozky su lacne , cenu prace pocitaj ako klasicka vymena rozvodou plus mozno nieco malinko navrch podlozky tu spomina ozzy prejdi si vlakono znova
  15. krtek 2

    1,8TD Padá nafta

    alebo hladaj niekoho co robi stare Tatrovky a ine starsie nakladaky alebo nejakeho majstra z ucilista (skola) ten to zmakne v poho
  16. krtek 2

    1,8TD Padá nafta

    hladaj nejakeho starsieho mechanika garazoveho (40rokov hore)dnes sa tie ventili uz nenastavuju takze ti mladsi mechanici s tym nemuseli vobec prist do styku ak by to bol OHV rozvod(vacka v bloku) tak je to brnkacka spravis to za 15 minut aj sam ale toto je OHC vacka hore v hlave a je to pracnejsie
  17. Můžou se autobaterie dobíjet nebo je lepší koupit novou? mozes dobijat, za chodu motora sa taktiez nabija od alternatora pavelp123je to to iste ak by si sa opytal ze ci mozes nabijat baterku v telefone ,potom sa nediv na tie reakcie
  18. krtek 2

    kto dorabal palubni počítač

    to nemas spravny displej su dva typy ten co vie len teplotu a ten co vie aj pp a radio pokial sa ti teplota zobrazuje v strede displeja tak mas ten prvy kde pp nepojde
  19. 42 to je uz na stihacku 43 a koncim uz ma to nebavi kurna vzdy ked stiahnem obrazok tak nechapem preco ho nechce ulozit tak aspon takto sice len 41 http://picino.rajce.idnes.cz/nastenka#1_3.jpg pretoze tych 43 problem zopakovat len raz zopakovat sa mi to podarilo ale nenapadlo ma odfotit
  20. 35 notbuk
  21. 32 skuste si dat jas monitoru na minimum trochu to pomoze
  22. 24 a to nosim dioptrie 28 na druhy krat este dva a mozem ist za pilota
  23. krtek 2

    2.0HDI - problém s rozjezdem

    pri takom priereze (hrubke tych kablov pochybujem ze sa zmeni odpor tych kablov vzdy tam namerias 0.000 nic ohma
  24. krtek 2

    2.0HDI - problém s rozjezdem

    kabelaz na vstrekovace pospojuj cokoladkama ak tam vidis prelamane, tymi kabelami vala tak 20 amper tak to by mal prezit aj ten cin a tie kable niesu ani tienene takze nemal by byt problem sa domnievam
  25. krtek 2

    P406 - zlý štart

    ok daj vediet su tam este 2 kable ktore vedu do rj motora konektor relatka pin 4 je na nom kabel cislo 105 a ide do rj motora na pin konektora 88 a pin 5 konektora rele je na nom kabel cislo 1387 a ide na rj motora pin 67 konektora tak uz aj tie prezvon ci niesu niekde nahodou po trase prerusene potom je tam uz len ten hruby cierny silovy kabel a ten ide z startera na to rele (na jednu stiftu) tu musis mat vzdy 12 voltov oproti kostre a pokracuje hruby cierny kabel z druhej stifty rele uz na zhaviace sviecky
×
×
  • Vytvořit...