Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Neustálé spouštění větráku

    jj pokial mas klimu ovlada to ten bitron (rj sahary) pokial nemas klimu tak to spina klasicky termospinac aspon to SB ukazuje ,tam by oprava bola lacna dobre by bolo aby si napisal vin kod aby sa vedelo co v tom aute sa nachadza pripad ze mas klimu- -nudzove riesenie -ak ti klima nefunguje a nehodlas do nej investovat tak to prerobit na spinanie termospinacom ako auto bezklimi ,naklady nizke a hlavne docela spolahlivy system (ziiadna elektronika) a jednoduchy na zapojenie
  2. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    uz som koli tebe tomashevk rozobral druhy sterac inej konstrukcie flat a ide to prehodit tak nakoniec nie mas pravdu sice drziaky prehodis ale voditko na gumicke sa stale otoci na tu istu stranu takze je to spravene len na jednu stranu a pokial sa drziak neda rozdelit na dve casti tak to nejde ale tonto na fotke je dvojdielny a tu sa da pred upravou po uprave
    • 26
  3. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    my sa nerozumieme ty neprehodis plastovy drziak voci kovovemu ramenu stieraca(ten na aute) ale prehodis ramienko flat pod tym drziakom aj kridielko o 180 stupnov
    • 26
  4. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    ved ty prehodis aj kridielko ty musis sterac rozobrat na prvocinitele a poskladat opacne podla mna to ide ako inac by ho vo fabrike poskladali?mozno je fakt jednostranny ale pokial to nevyskusas nezistis
    • 26
  5. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    takto len to odistis ten plast vysunies a otocis o 180 stupnov zasunies a zaisti sa to a kridielko samozrejme ties obratis o 180 stupnov urcite to ide aj u teba jak by inak ten sterac poskladali?ale najprv budes musiet dat dole gumeve kridielka a ch zarazky na oboch koncoch
    • 26
  6. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    tam by malo byt nanitovane voditko na steraci a ten plastovy drziak len odistis a vysunies a potom otocis o 180 stupnov a znova zasunies
    • 26
  7. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    jj stieracej gumicke je to jedno ktorym smerom stiera sak strerac ide raz hore a raz dole takze stira oboma smermi s tym kridielkom asi trochu kecaju ked uz to fakt nema vplyv aspon z estetickeho hladiska je to onicom urcite sa ten stredok(drziak) stieraca neda vycvaknut a otocit? skusal si to?
    • 26
  8. krtek 2

    stěrače FLAT HYBRID zkušenosti

    na uni flat sa ta gumicka (kridielko) otocit sa mi zda
    • 26
  9. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    mechanika sa proste roztocila a pripojilo sa to ked som DVD vybral a skusil tak sa to nepripojilo tak som vypol PP2000 zalozil cd a znova sa to spojilo ja niesom it-ckar to necham na sikovnejsich ale proste be DVD ani tuk do rj motora (u mojej 406)zvysok ano ja to este otestujem viackrat ale uz nebol cas pracujem ale slo to iba cez test jednotlivych pocitacov ako pisal Honza
  10. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    tak uz to ide ja somar som nestiahol obsah cd na pevny disk prisiel som na to nahodou ze cd ostalo v mechanike a cez test jednotlivych pocitacov sa to uz spojilo s RJ motora ked cd vyberiem opet sa nespoji s Rj motora
  11. krtek 2

    Schéma relé Peugeot

    jj vnutorne zapojenie rele to elektrikarovi nemusis davat to on vie s pameti tu mas zakladne schemy na stary model tak si stiahhni https://www.peugeot-club.com/index.php?/files/download/27-peugeot-406-schema-elektro/ je tam aj zapojenie vyhrevu zadneho okna aj svetiel
  12. krtek 2

    Schéma relé Peugeot

    na relatku mas nakreslenu schemu pokial je to klasicke rele to micro tretia schema z lava si nevsimaj u teba to neni relatko vyhrievania zadneho okna je ine je to casove rele
  13. krtek 2

    tece olej

    toto ti cez forum nikto nepovie cim to je na to musis prist sam odkial to tecie je viac moznosti alebo to odvez na rekamaciu
  14. krtek 2

    tece olej

    ked ten olej zapacha je prevodovy ked bez pachu tak motorovy
  15. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    ok
  16. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    chlapi mozem vas poprosit? rozobral som OBD zastrcku a na jednom pine nemam kabel ide o pin 4 ,zistil som ze je to kostriaci kabel prezvonil by niekto ten pin co mu dia funguje? ci ten kabel tam ma byt alebo nema horna rada stvrty pin z lava a merajte na opacnej strane kablu na tomto kenektore ci je napojeny na niektory z tychto pinov
  17. krtek 2

    Ako zapojit predne hmlovky

    fungovat bude ale uz to nebudes moct zapinat tym cudlom naraz predne aj zadnu hmlovku sucastne
    • 59
  18. krtek 2

    brzdové destičky podle vin

    nz
  19. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    jj napisem ja by to skusil hned ale v ntb je baterka ko takze len cez adapter mozem a musim ku kamosovi na garaz i ked nerad to skusam bez baterky trochu risk no ,najskor zajtra
  20. krtek 2

    brzdové destičky podle vin

    predne dosticky-4251 54 zadne celuste -4241 K8
  21. krtek 2

    Ako zapojit predne hmlovky

    aha ,uz viem pozeram schemu ,mas dve moznosti kupis cudel a napojis ho do toho konektoru na obrazku alebo si doplnis spinac ktory na tom konektore bude spinat piny 8a 9(alebo 7) tym sa neriad dolezite su cisla kablov cize kable PB1 a V195 mozes na skusku preklemovat kablikom a rele prednych hmloviek by malo naskocit samozrejme musia byt zapnute svetla i ked tu dorabku ti nedoporucujem stratis podsvietenie spinaca taktiez ledku vypnute zapnute a ten cudel je dvojkontaktny takze mixuje predne a zadnu hmlovku ( okrem spinania prednych hmloviek prehadzuje ovladanie zadnej hmlovky z packy na ten cudel ) takze tym homade vypinacom obides nejaku podmienku zapinania vypinania to by si musel tam dve klemy prehadzovat aby to bolo splnene co je somarina za jazdy
    • 59
  22. krtek 2

    Ako zapojit predne hmlovky

    napis cisla kablov ktore tam su a uvidime kde co ma ist
    • 59
  23. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    parada, kabel som rozobral piny prezvonil ok akurat ten konektor na plosaku na pinoch tam dobre nesedel bol vyklopeny toto som dal do poriadku tak uvidim aktualizoval som to na veriu 7.44
  24. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    bola to delfi napichoval ma kolega co robi mechanika sedel som vedla neho v aute takze 100 percent to slo
  25. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    Honza ano idem dalej a napise to ze nekomunikuje ,a zabudol som ked idem cez diagtool tak sa to nespoji vobec s nicim PP2000 v momente ked nacitava pocitace fajn ide to rychlo vsetko pekne nacitava ale v momente ked dojde na rj motora tak sa to zastavi a treba dlho cakat potom cvakne rele v prevodniku a vypise to nezname objednavacie cislo taktiez ked volim rj osobitne cez motor/prevodovka - diezel -RHZ bosch EDC... vypise ze nekomunikuje jedine co mi ukaze rj motora je polozka nahradne diely (tusim) tak mi napise jej oznacenie snad sa vyjadrujem zrozumitelne
×
×
  • Vytvořit...