jj pokial mas klimu ovlada to ten bitron (rj sahary) pokial nemas klimu tak to spina klasicky termospinac aspon to SB ukazuje ,tam by oprava bola lacna
dobre by bolo aby si napisal vin kod aby sa vedelo co v tom aute sa nachadza
pripad ze mas klimu-
-nudzove riesenie -ak ti klima nefunguje a nehodlas do nej investovat tak to prerobit na spinanie termospinacom ako auto bezklimi ,naklady nizke a hlavne docela spolahlivy system (ziiadna elektronika) a jednoduchy na zapojenie