tak chladic vymeneny, da sa to z vrchu demontovat ,staci dat dole masku , priecku medzi svetlami ,ventilator sahary drziaky ramu chladicovej steny ,odpojit trubky od chladica klimi a von s nim akurat bol problem so spodnou trubkov ,bola pripecena a nechcelo sa jej von ,nakoniec sa to podarilo ,klima naplnena a funguje
rozobral som stary vysusac ,tak ak by niekoho zaujimalo co v tom je tak prikladam fotky