Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Palivové čerpadlo Peugeot 406

    ma bosch(cerpadlo v nadrzi) ,je to SB priamo na jeho vinko
    • 10
  2. krtek 2

    Sahara peugeot 406

    urob nasedovne zase odpoj hnede cidlo pri zapnutom kluciku a zisti ktore rele nenaskoci ,zvysne dve ti naskocia podla toho co popisujes potom cidlo napoj spet ,auto daj do kludoveho stavu aby sa sahara netocila zapni klucik v spinacke ,vytiahni to rele ktore nenaskakovalo a kusom dratu prepoj piny 3-5 v jeho petici nepomyl sa musia byt piny 3-5 a bud sa roztocia obe sahary na polovicny vykon (problem je v ovladani od bitronu) alebo sa nestane nic (problem je v silovej casti) poistka , ,kabely toto by bol lepsi pripad ak by to bolo tymto
    • 22
  3. krtek 2

    Sahara peugeot 406

    bitron ma dva ovladacie kable a nimi spina 3 relatka cize jednym kabelom spina jedno rele(to co ti nejde) a druhym kablom spina zvysne dve relatka sucastne
    • 22
  4. krtek 2

    Sahara peugeot 406

    no vypada to tak ze ti nespina tu pomalu rychlost dva vetraky zapojene v serii kde sa tocia polovicnou rychlostou ak nespina tu pomalu tak ti nezopne na maximalneotacky obe vetraky ale len jeden vetrak pretoze to jedno rele z tych troch plni funkciu oba vetraky na poovicnu rychlost a potom jeden vetrak na plnu rychlost takze to rele ti nenaskakuje a ide len druhy vetrak na pnu rychost lebo to uz spina druhe rele z tych troch
    • 22
  5. krtek 2

    Sahara peugeot 406

    musis zistit ci je probem v ovladani alebo silovej casti , ak sa chces do toho pustit sam a premerat veci tak ti poradim kde co jak pomerat ale inak sa mi rozpisovat nechce lebo by to tu bolo na dve strany a snaha by vysla navnivoc ono je to tam trochu zozitejsie uz pisali chlapci vyssie ,sahary ovlada bitron a to hnede cidlo dava len udaj o teplote motora pre ten bitron a az ten nasledne spina sahary najcastejsie poruchy su zaoxidovane piny relatiek,zaoxidovany konektor toho bitronu ten sa nachadza nad lavym prednym plastovym nadkolim tak to mozes na zaciatok omrknut
    • 22
  6. krtek 2

    Palivové čerpadlo Peugeot 406

    1525 Z3
    • 10
  7. krtek 2

    Palivové čerpadlo Peugeot 406

    napis vin
    • 10
  8. krtek 2

    Protikus snímaču tachometra

    je tam take oyubene kolecko musel si ho vidiet a dat na novz snimac tak ci neni ohlodane alebo si to nejak spatne poskladal tu hriadelku(kolecko musis )zatlacit do noveho snimaca to znamena ze to vytiahnes z prevodovky musi to cvaknut po zatlaceni ,potom ho nasuvat na prevodovku ako komplet
  9. aj chladice maju gumove ulozenie jak hore tak aj dole ,stane sa ze pri vymene sa ulozenie stiahne z kolika stalo sa aj mne potom sa hladalo polhodiny o zemi ,taktiez trubky od chladica klimy by mali byt ulozene v odpruzenych drziakoch ta spodna urcite
  10. krtek 2

    ruční brzda

    musi si to sadnut ,zabehnut ,pocas jazdy sem tam zatahuj rucku aby sa to zabehlo ,mal si dat aj nove pakny ale co uz sadlo by to lepsie
  11. hadicu s koncovkov kupis aj v druhovyrobe za lacny peniaz ,tiez som mal s tym problem ale ja to mal prezrate naskrz
    • 12
  12. urob si takyto pripravok minilyzicku ,lyzicku opres o stiftu a manzetu roztiahnes tym pripravkom a pomocnik ti ju prevlecie za tu stiftu,manzetu z vnutra namaz ,ide to dost blbo, ale s pripravkom sa to dost ulahci ked to budes tahat cez stiftu bez pripravku je velka pravdepodobnost ze ju porezes
  13. krtek 2

    Přesné datum výroby

    26,10,2009
    • 8
  14. krtek 2

    Přesné datum výroby

    napis kompletne vin
    • 8
  15. krtek 2

    1.6hdi 80kw TURBO

    na diagnostike uvidis ci to chodi dobre, a to sledovanim pozadovaneho plniaceho tlaku turba a realneho tlaku turba rozdiel musi byt minimalny pokial tomu tak bude tak vsetko je v poriadku
    • 11
  16. krtek 2

    Zásobník podtlaku

    na obrazku cislo 4,chod po hadickach a najdes ho
  17. krtek 2

    1.6hdi 80kw TURBO

    no sak ,hovorime o to istom ,ta banka je ten wastegate
    • 11
  18. krtek 2

    1.6hdi 80kw TURBO

    lebo turbo sa nestihne pretlakovat ma male otacky(malo plynu vo vyfuku) este sa len rozbehuje keby podrzis dlchsie tak klesne podtlak , ked pridavas postupne turbo je uz roztocene a lahsie sa pretlakuje a tym klesa podtlak (naklapa obtokovy ventil alebo lopatky) aby sa nepretocilo proste regulacia drzi pozadovany tlak v sacom potrubi ak dobre chapem tak mas na mysli podtlak na wastegate?
    • 11
  19. on ma na mysli asi bajonet, tam hadicu na ktorej konci je kovovy bajonet strkas do plastovej trubky chladica a zaistujes to poistnym dratom(kruzom), pekna hovadina tiez som s tym mal trochu problem a tento system nejde stiahnut sk-pasou HDi -to ma tiez takto riesene ,tu spodnu hadicu
    • 12
  20. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    ked vsetko pojde hladko za dva tyzdne ju mas doma
  21. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    ja bral s ciny ,vychadza to na 70-80 eur napr http://www.aliexpress.com/item/Quality-A-Diagbox-7-35-Newest-Serial-921815C-Newest-Lexia-3-citroen-PP2000-V48-V25-Full/1740200901.html?spm=2114.30010308.3.28.s2AfO3&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_4_10037_10017_507_10032,searchweb201603_11&btsid=6bb19d31-19dc-4988-a270-a370f84fcd6d
  22. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    no to je sice pekne ze si to rozchodil ale mohol by si napisat aj v com bol problem
  23. krtek 2

    Peugeot 406 Coupe 2.2 HDi

    potom ok
    • 51
  24. krtek 2

    Peugeot 406 Coupe 2.2 HDi

    skontroluj rucicku tachometru ci sa ti nepretocila,mechanicky to neni mozne aby si mal mensie otacky jak pisu chlapci predomnou
    • 51
  25. krtek 2

    Z krtkovej 406 do RS-ovce

    tak chladic vymeneny, da sa to z vrchu demontovat ,staci dat dole masku , priecku medzi svetlami ,ventilator sahary drziaky ramu chladicovej steny ,odpojit trubky od chladica klimi a von s nim akurat bol problem so spodnou trubkov ,bola pripecena a nechcelo sa jej von ,nakoniec sa to podarilo ,klima naplnena a funguje rozobral som stary vysusac ,tak ak by niekoho zaujimalo co v tom je tak prikladam fotky
×
×
  • Vytvořit...