Přejít na obsah

petr.inout

Člen klubu
 • Počet příspěvků

  88
 • Registrace

 • Poslední návštěva

O uživateli petr.inout

 • Hodnost
  Mám víc než 10 odpovědí :-)

Věci klubové

 • Auto
  Peugeot 806
 • Rok výroby
  1998

Profilové informace

 • Pohlaví
  Nevybráno
 • Město
  Horní Němčí
 • Stát
  Česká republika

Kontakty

 • Veřejný E-mail
  petr.inout@seznam.cz
 • Facebook
  Petr Baček

Návštěvy profilu

Návštěvy profilu jsou zakázány a nejsou zobrazeny ostatním uživatelům.

 1. petr.inout

  automatická převodovka

  Není možné, že by neudělali výměnu i v řídící jednotce a ta si myslí, že je starý olej? Za kolik jsi koupil? Asi tě prodávající trochu okecal s tou poruchou.
 2. petr.inout

  automatická převodovka

  A vyhodila ti převodovka chybu? To by asi měla, kdyby bylo mílo oleje. Aspoň si teda myslím. V manuálu píšou, že jakákoliv anomálie vyhodíchybu, převodovka jde do nouzáku a při řazení mezi D N R je to hodně znát. Jinak výměna převodovky bude asi celkem ranec.
 3. petr.inout

  automatická převodovka

  Ahoj kluci, jsem tu zase. Auto jezdí a řadí. Jenom dotaz ohledně vločky. Používáte? Nepoužíváte? Já jsem nepoznal vliv, jenom že řadí asi trochu později.
 4. petr.inout

  Chiptuning

  Díky za vysvětlení, spokojím se s tím, co tam je.
 5. petr.inout

  Tažné zařízení

  Právě typový list nemám, protože jsem to dovezl z CH i s tažným. A origi TP mi nevrátili, tak nemůžu porovnat původní zápis v TP. Asi zajdu do Peugeotu a zeptám se tam. Mohli by to vědět.
 6. petr.inout

  Tažné zařízení

  Pokud si dobře pamatuju, tak se sk. B můžeš táhnout vozík težší než 750 kg, ale celková hmotnost přívesu nesmí být vyšší,než pohotovostní hnotnost vozidla, souprava ale nesmí překročit 3500 kg. Ale nevím, jestli to tak ještě platí.
 7. petr.inout

  automatická převodovka

  Kluci, ještě jedna otázka. Při výměně oleje v převodovce dělat průplach? Firma mi napsala, že výměnu bez průplachu nedělá. Někde jsem se dočetl, že průplach nedoporučují? Každý názor pomůže.
 8. petr.inout

  Tažné zařízení

  Kluci, dnes jsem byl na ouřadě pro papíry a doma jsem si všimnul, že mi zapsali TZ jenom na 900 bržděný, mám 2.0 i 16v automat, je to tak dobře?
 9. petr.inout

  Chiptuning

  Kluci, navážu téma, máte někdo zkušenost s chipem u P 807 2.0 i 103 kW automat? Má to cenu?Co se týká změny výkonu a spotřeby? Díky za rady.
 10. petr.inout

  benzín nebo naftu?

  Tak nakonec jsme se rozhodli pro benzín, dovoz Švýcarsko, 1. majitel, doložená kompletní servisní historie, najeto 215000, auto jako nové, jak venku tak vevnitř,automat řadí že to ani poznat nejde, sice nemá elekt. dveře, ale to jsem oželel, ještě u prodejce jsme přišli na to, že má i TZ, ale koule byla daná v autě v tažce a snad nebyla ina pořádně používaná, a ještě ta nejlepší, co se dá na toto auto dát.Když není nasazená, nejde ani poznat, že to má TZ. Prostě spokojenost. Cesta z Prahy na Moravu cca 8,5 l/100 km,
 11. Kluci, kdyby někdo hledal, nebo chtěl koupit 807, tak jsem byl ve Znojmě se kuknout, dovoz Itálie... https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/807/17530949?goFrom=list Z venku celkem hezké, motor celkem hezky přede, neozývá se ani dvouhmota, ale toť asi vše. Spojka na výměnu, převodovka vykvedlaná, km nájezd dle zjištěné historie min 280 -300 t. km, přední náprava komplet na repas, při akceleraci začne silně škubat celý předek a táhne do prava. Nafunguje zámek na pravých bočních dveřích, nepochopil jsem funkci automatického svícení, neboť při zapnutí na auto se nic neudálo, až po přepnutí na obrys a dále a zbytek jsem už dále nezkoumal. Snad někomu ušetřím cestu. Adekvátní cena by byla někde kolem 50-60 tis. Potom by ta cena opravy asi dovršila celkovou cenu auta.
 12. Díky, je zajímavé, že u obou píší kompletní servisní historie. Asi to bude servisované mimo peugeot.Nebo taky nee....Uvidíme na osobní prohlídce.
 13. Zdravím ,potřeboval bych pojet vin VF3EBRHKH9Z018699 a ještě pokud možno VF3EBRFJF13360890. Moc díky
 14. petr.inout

  historie podle vin

  Tak jsem se stal řádným členem, kdy můžu požádat o historii podle vin?
×
×
 • Vytvořit...