Pridam svoju skusenost s plnou nadrzou,i ked slo o B3 pasat 1.8 benzin,kolega natankoval maximalne doplna snad aj vsetky odvzdusnovacie trubky boli zaliate benzinom ,a co sa nestalo na druhy den mi vola ze mam mu pozriet auto lebo vobec nejde otocit motorom akoby bol zadrety ,tak to odtiahol do garazu ,dojdem tam a fakt starter nepohne motorom ani milimeter tak vytocim sviecky a vravim toc ,v tom momente my flusol benzin z valcov do xichtu v tom momente uz to uz tocilo ,sviecky som dal spet a motor normalne naskocil ,takze zamna urcite netankovat moc za udavany objem,lebo ako pisal oddie vplyvom tepelnej roztiaznosti sa ten benzin pretlacil cez vstrekovace az do valcov
samozrejme u nafty je to konstrukcne trochu ine aj nafta sa tak nerozpina ale predsa naco pokusat