Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    407 2.0 HDI zdochne

    mozno snimac otaciek,je to len typ treba diagnostiku
    • 20
  2. no riadna cena ale snad to vydrzi ,co zo skusenosti viem tak tycky a silentbloky sa neoplati brat drahe staci lacne tiez vydrzia pokial niesu vole na inych miestach na naprave ,ak su vole tak nevydrzi ani najdrachsia tycka s katalogu ale to horne ulozenie kvalitne musi byt ,z tych lacnejsich hornych ulozeni sa mi osvedcilo febi a sasic i ked az tak moc lacnejsie niesu od skf ,a casto su tie diely prebalovacky takze aj u lacnejsieho dielu najdes diel pod znackou za ktoru by si dal normalne viac
    • 29
  3. krtek 2

    807 spojka

    mozes este nieco vyskusat musite byt dvaja ,ty zaskrt kombinackami hadicku co ide z valceka do nadrzky a kolega nech stlaca pedal dole ale len rukov nie nohou a tlacit s malou silou a postupne trochu vecsou ak kolega uciti vecsi odpor v pedalu nez predtym a takisto ty uvidis ze hadicka sa ti tlakuje valcek je pretlaceny ,nesmie pedal tlacit moc silno lebo ti tu hadicku moze roztrhnut alebo sa vysunie z natrubku valecka a narobis bordel s kvapalinou ak ta hadicka vystreli z natrubku a bude z natrubku striekat kvapalina je poskodena gumicka v tom valceku
  4. krtek 2

    807 spojka

    ale dava nejaky odpor ked pedal tlacis dole ? bude KO ten valcek na pedalu podla mna ak nikde kvapalina neunika bude pretlaceny (gumicky)
  5. krtek 2

    807 spojka

    prosim ta pis celymi vetami a nie v hadankach ,vyskusal si to co som ti pisal? predchvilou? co si zistil ?
  6. krtek 2

    807 spojka

    tak pedal potiahni rukou spet hore nech to nasaje kvapalinu a zatlac (opakuj viackrat)ak pedal prepadne a spojka sa nepohne asi bude v tahu valcek na pedalu pokial to tak bude a kvapalina nikde nebude vytekat tak ti to unika do nadrzky brzdovej kvapaliny a valcek je zly toto si mal napisat hned na zaciatku ze pedal je dole a nebolo treba pisat zbytocne jednu stranu vlakna
  7. krtek 2

    807 spojka

    pockaj akoze spojka ti fungovala?po vymene ale kratko nato uz pedalom nejde pohnut?
  8. krtek 2

    807 spojka

    ja nevravim ze to nejde ale ide to blbo aspon u mojej 406 princip je stejny jak u teba u neho umna
  9. krtek 2

    807 spojka

    no hej neni problem ale blbo sa to vybera bez rozpojenia okruhu hydrauliky hrozi ze ulomis trubku hydrauliky ale inak jak pises demontovat valcek a na sucho skusit nim pohnut a tiez nejakou pakou zatlacit na vidlicku spojky ci sa pohne a bude jasno kde je problem
  10. krtek 2

    807 spojka

    zatlacis pedal piestik ide dolava pustis pedal piestik ide do prava ked kukas fotku takze ak je stiahnuty valcek tak to nevadi
  11. krtek 2

    807 spojka

    ale zaisteny je valcek na prevodovke ak nemas kvapalinu v okruhu cize mas vzduch pedal pohnes ale ked odvzdusnis tlacis pedalom cez kvapalinu na ten piestik valecku na prevodovke a ten je zaisteny ,tak slapni na ten pedal a silou ho zatlac
  12. krtek 2

    807 spojka

    myslim ze v knizke jak na to sa pise ze novy pracovny valcek respektive jeho piestik je zaisteny plastovou objimkov tak skus ten pedal trochu silou zatlacit ma sa to ulomit tak to tam pisu ze pri prvom zatlaceni spojk pedalu sa to ma ulomit aby valcek mohol pracovat
  13. krtek 2

    807 spojka

    pritlatlacak pedal vracia spet cez lozisko-vidlicku a hydrauliku ak ho nema co vratit a ty slapnes znova piestik pojde nadoraz a koniec uz ho nezosliapnes alebo vyrazis piestik von,aspon myslim ze by to takto mohlo byt
  14. krtek 2

    807 spojka

    zatlacil si spojkove lozisko do pritlacaku?a zaistilo sa? tu je spojka tazna ,lozisko taha za pritlacak nie tlaci ked lozisko nezaskoci do pritlacaku pedal spojky pojde naprazdno
  15. to ti robilo pred ci po vymene vlnovca?
    • 7
  16. krtek 2

    Vyvážka na poloose?

    ta vyvazka sa davala niekedy koli tomu ze sa to bez nej rozvibrovalo v urcitych otackach a rychlosti ale nebolo to nic drasticke laik si to ani nevsimol takze ty mas uplne iny problem
    • 7
  17. si myslis ze tie kovove lopatky zamrznute v lade sa nezlomia? jak nic ved to pohana motor(starter) ,vyhrava silnejsi a to je motor
    • 7
  18. najlepsie ak ti dotycny da vin kod auta ty ho sem napises a my ti presne povieme co za motor tam je
    • 35
  19. ok dik,tak mimo mesta som sa dostal aj tesne pod 7 litrov ,ale v meste nic moc 10 a viac cize taky priemer 8 az do 9 litrov pokial je to 16ventil nemoze mat 78kw ale 81kw a rok 98 bude starsi model
    • 35
  20. 81kw alebo 85kw? asi si prehliadol moj dotaz
    • 35
  21. a ktory motor LFY? alebo EW?
    • 35
  22. krtek 2

    Strata výkonu 2.0hdi rhr 100kw

    ze ti nesvieti to nieje podstatna vec,podstatne je preco nereguluje dobre to turbo
    • 25
  23. krtek 2

    2.0.HDI - "plná" nádrž

    Pridam svoju skusenost s plnou nadrzou,i ked slo o B3 pasat 1.8 benzin,kolega natankoval maximalne doplna snad aj vsetky odvzdusnovacie trubky boli zaliate benzinom ,a co sa nestalo na druhy den mi vola ze mam mu pozriet auto lebo vobec nejde otocit motorom akoby bol zadrety ,tak to odtiahol do garazu ,dojdem tam a fakt starter nepohne motorom ani milimeter tak vytocim sviecky a vravim toc ,v tom momente my flusol benzin z valcov do xichtu v tom momente uz to uz tocilo ,sviecky som dal spet a motor normalne naskocil ,takze zamna urcite netankovat moc za udavany objem,lebo ako pisal oddie vplyvom tepelnej roztiaznosti sa ten benzin pretlacil cez vstrekovace az do valcov samozrejme u nafty je to konstrukcne trochu ine aj nafta sa tak nerozpina ale predsa naco pokusat
    • 26
  24. krtek 2

    volnoběh až 4000 ot/min

    moze ti lambda skratovat bud kabelami co vylucujes alebo potom v nej samotnej v tej chvili ti posle 0volt do rj motora cim nasledne rj motora obohacuje zmes je to stejne akoby na 120 MB ked je motor v chode za tepla zatiahnes sytic ,zacne sa dusit pretoze je tam moc benzinu a malo vzduchu
    • 11
  25. tusim tu raz bolo aj vlakno otom jak na 406-ke menil tusim na lavej strane asi 5 krat homokinetak po sebe v kratkom case co je vlastne takmer nemozne ,pretoze tie poloosy su predimenzovane ,(aspon ja som vzivote klb na 406 nemenil nebolo treba) a domnievam sa ze mu ich nicilo prave toto ale dotycny uz nepokracoval vo vlakne takze nemozem potvrdit ze to bolo tymto
    • 29
×
×
  • Vytvořit...