Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    406 HDI Klima - nespíná

    mozes este premerat tlakovy spinac a to piny 1a4 musia byt zopnute (trvale)ak je klima naplnena ak niesu zopnute hlasi to prazdnu klimu aj keby tam napln bola
    • 54
  2. iskru ti krokovy motorcek ani havarijne tlacitko neodstavi(pokial si si isty ze ju nemas ) takze skus ten snimac otaciek
    • 12
  3. napoj na diag a pri startovani pozeraj ci naskakuje udaj o otackach motoru ak nebude udaj snimac otaciek najskor po smrti alebo ho zmerat rucne alebo napojit na osciloskop
    • 12
  4. krtek 2

    špatná elektřina

    no malo by byt su to tluste kabely
    • 11
  5. krtek 2

    špatná elektřina

    tak meraj na spinacke druha tretia poloha kabel CC2 alebo CC11 ,ci tam je napetie
    • 11
  6. jj zmerat tlak ,zmerat cidlo aky stav hlasi pri beziacom motore ,pravdepodobne to blato nezabilo asi len turbo ale aj nieco ine
  7. a to akoze ked to fuci cez tesnenie mas to nechat tak? no super rada nic v zlom
    • 57
  8. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    pojde to po vymene ,to sa neboj ,snimac vyber von pravdepodobne bude zo spodu trafeny( odrety) ,preto to odide okamzite ak vravis ze cievka rele je opalena tak vymen aj to dvojrele komplet na fotke nevidno dobre ci mu nieco je alebo nieje
    • 95
  9. prever falosny vzduch, hadicky ,sacie porubie ,klapka atd
  10. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    napetie meras proti kostre auta ze? no relatku nestaci len plus 12v ale takisto potrebuje kostru ako ten tvoj merak a tu kostru mu pripne rj motora tych 12 voltov mu tam posles ty po otoceni klucika a kostru mu tam zase pripne rj motora tomu rele cerpadla ,to druhe rele ma kostru pripnutu napriamo na karoseriu takze po otoceni klucika naskoci a napaja snimace v aute pin 11 je silovy privod od baterky s ovladanim rele nesuvisi a rj motora ti nepripne kostru preto lebo nema a nedostava impulzy od snimaca otaciek je preruseny ked si nic nenameral na nom ,takze vymen snimac otaciek ak si meral dobre ten snimac(odpor) ze ti ani na jednej kombinacii neukazalo nejaky odpor tak je to tym ze nenastartujes rj motora nevie ake su otacky motora, takze nevie kedy ma hadzat a ako rychlo hadzat iskru ,takze to odstavi a preto to nejde
    • 95
  11. krtek 2

    špatná elektřina

    ked si skrtal kablom od plus polu baterky po jeho pine proste ,treba zistit ci ventil je ok alebo je spaleny ale ked ti motor isiel tak musi byt ok bol otvoreny jak startujes ? a dusis motor? cez ten plus pol baterky na ten ventil? to napetie na relatku zhavenia(konektor pin3) a stop ventile si ako meral ? musis merat az po otoceni klucika do druhej polohy
    • 11
  12. krtek 2

    špatná elektřina

    a ventil cvaka?
    • 11
  13. krtek 2

    špatná elektřina

    zhaviace rele aj stop ventil su napajane zo spinacky (2/3 poloha ak si na stop ventil pripoji pripojil kabel bez istenia a horel tak stop ventil je v skrate a ked nejde prud tak pozeram poistky ci niesu odpalene na venti pripoj kablik z plus pola baterky (nasad si rukavice) ak bude horiet kabel ventil je v skrate
    • 11
  14. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    diabox mi na w7 64 bit isiel ale komplet som to vsetko nelustroval takye nemoyem povedat ze islo vsetko ale PP 2000 a lexia nepojdu(aspon mne neslo) takze jak bolo pisane 32 bit
  15. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    na tom rele premeraj piny 3 a 10 odpor ma byt cca 85 ohmov ak nenamerias nic je spalene a druhe rele piny 12a 7 to by malo byt ok ak naskakuje tiez 85 ohmov musis namerat
  16. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    inak ked tocis motorom kontrolka motoru zhasne?
  17. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    370 ohmov musis namerat meraj vsetky 3 piny vsetky kombinacie jedna kombinacia ti musi ukazat cca 370 ohmov zvysne kombinacie neukazu nic nulu a hned premeraj protikus konektorr ten co smeruje az do rj motora meraj proti kostre ohmy musis namerat dve kostry a treti pin ti bude ukazovak desiatky kiloohmov tym preveris kable do rj motora od snimaca
  18. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    vyber snimac otaciek alebo len rozpoj jeho kabel a na jeho konektore meraj piny 1a 2 aky maju odpor daj vinkod nech viem aky snimac tam mas kolko ohmov mas namerat
  19. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    kostra neni dolezita lebo na ten pin 3 je napojenych viac veci ,problem je ze ti nenaskakuje rele cerpadla z toho je napajany aj ten pin 3 cievky
  20. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    to ti ukazuje kostru cez cerpadlo musis tocit motorom vtedy tam musis mat plus 12 volt merak zapojis jeden hrot na minis pol baterky alebo kostru vozidla a druhy hrot na pin 3 a otocit klucik do druhej polohy(ale to ti musi otocit druha osoba ,ty merias) a na par sekund sa musi zjavit 12 voltov potom pri startovani tam musi byt vkuse 12 voltov prestane startovat zmizne 12 voltov
  21. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    sviecky si jak testoval? po jednej si ukostroval ci si vsetky prilozil naraz na kostru a pozeral iskru?
  22. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    no tou skusackou sa daju tie vstreky testnut alebo vybrat rampu palivovu a sledovat ale to je pracnejsie o dost
  23. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    do vstrekov stava ide,ale aj ovlada vstreky?
  24. krtek 2

    306 1.6 Nestartuje

    pin 3 je napajanie plus 12v(a to po otoceni klucika na par sekund a potom trvale pri startovani ) , piny 1 a 2 su spinacie(riadiace\) od rj motora kup si ziarovkovu skusacku ,stoji par drobnych da sa par veci premerat ten snimac otaciek je pravdepodobny tiez ide premerat inak to je viacbodove vstrekovanie? na kazdy valec mas samostatny vstrekovac? ,vstrekovanie tiez treba preverit ci funguje
  25. krtek 2

    vymena budikov 1.6 hdi

    nebolo casu poldna hladat, narychlo som nic nenasiel okrem vybratia budikov ,pocitalo sa s tym ze tam nabehne vyssi stav ,nemenilo sa to pre nic zanic bol zadrety krok motorcek ukazatela teploty inak dik za postrehy
×
×
  • Vytvořit...