Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. predpokladam ze mas filter bosch https://www.google.sk/search?q=1901+69&rlz=1C1AOHY_enSK708SK708&tbm=isch&imgil=_3f0WmPCjo3nYM%3A%3B0HXpV4XG3IFhZM%3Bhttp%253A%252F%252Fauto-filter.en.hisupplier.com%252Fproduct-1082404-COVER-HOUSING-BOSCH-1901-56-1901-59-1901-61-0450907001.html&source=iu&pf=m&fir=_3f0WmPCjo3nYM%3A%2C0HXpV4XG3IFhZM%2C_&usg=__uAy6Pw4EkNbc2V0bIJPReXmwn-A%3D&biw=1440&bih=809&ved=0ahUKEwiyiO7brJLQAhWqLcAKHYdwBqUQyjcINA&ei=2jIeWLKzMqrbgAaH4ZmoCg#imgrc=5VLVpibc4lX1fM%3A na 99 percent sa ti sekol nizkotlaky regulator vo filtri a teraz vo filtri nemas tlak a vsetko ide naspet do prepadu demontuj vycko filtru na jeho spode je taky cecik (regulator) vezmi tenky srobovak a ten ventilok v nom rozbehaj tym srobovakom tam a spet zaroven to mozes vyplachovat v nafte alebo v inom cistidle ,pre jednoduchsie cistenie je lepsie dat regulator dole drzi len na dvoch zapadkach
    • 23
  2. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    pozri nevieme co vsetko dokaze full a nefull toasi nebude vediet nik tak preco nedat 20 euro naviac a viem ze uz nic lepsie neni kupi tu sracku za 2000 korun a zisti ze je to k nicomu lebo na plosaku chyba polovica suciastok sam vies dobre kolko problemov bolo okolo mojej cinskej dia (a bol to full cip) ale podarilo sa to nejak rozchodit keby ju kupi od nejakeho clena ze vsetko funguje tak ok nech je hocijaka ale nie z inzeratu kde nemas sajnu ci to funguje a naplosaku neni polovica suciastok a pyta za to dobludu penazi
  3. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    hej stale to iste a k tomu preco sa kazdy zenie za novsou verziou preco si kupujete 4-5 rocne auta? preco si nekupite 15 rocne? alebo preco chcete radsej new model ako old model nejakeho auta viac asi neni k tomu co dodat
  4. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    nepoznam vela pcolincanov len zopar ale to meno mi nic nevravi
  5. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    a z ciny nechces?
  6. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    neni to ful cip toto na fotkach kupis u cinana za 40 euro chlapec chce zarobit
  7. krtek 2

    klepani v motoru

    ja tiez preplachoval naftou favorita kedysy 1:1 nafta-motorovy olej a fungovalo to
    • 56
  8. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    je to len teoria ale pri dnesnom uponahlanom svete napr tvoje prihody je docela pravdepodobne
    • 15
  9. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    tak sleduj hladinu ak sa uz nebude menit tak pravdepodobne vsetko ok a odvez mu to ako pisu chlapi nech to precisti a hlavne poriadne odvzdusni co som videl profi mechanikov tak to odvzdusnuju za tepleho motoru ked otvori termostat vtedy pri zvysenych otackach sa to odvzdusnuje docela rychle takze ja to robim tiez tak(je to proste univerzalne a osvedcene) a nevymyslam ziadne ine sposoby i ked su ine a urcite funkcne
    • 15
  10. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    ozzy ty to beries ako poruchu ,ja si skor myslim ze nemali cas to poriadne odvzdusnit cize pockat kym sa motorohreje a otvori termostat a postupne dolievat , tak s to odvzdusnil on sam za jazdy a vodu potom dolial jasne je to nezodpovedne (a mali ho upozornit aby aspon prvych 100 km kontroloval hladinu vody hoci by bolo vsetko vporiadku)ale myslim si ze motor bude v cajku ,pripadny unik vody by videl na zemi a urcite to neprehrial to by tu uz pisal nieco ine
    • 15
  11. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    to ano zrejme to neodvzdusnili dobre ale mam na mysli tu penu a skalenu vodu
    • 15
  12. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    je to normalne ako ked doma odstavis vodu trubky vyparazdnis ,a potom ked znova pustis vodu(otvoris ventil) tak ti ide najprv zakalena voda do hrdzava uvolni to proste usadeny bordel
    • 15
  13. krtek 2

    Peugeot 307 Hdi

    asi sa uvolnili usadeniny no treba vyplachnut a dat novu napln
    • 15
  14. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    ano sedi to podla origo cisla v tvojom linku mozes objednat
  15. snimac polohy dava dva signaly a neustale ich porovnava jeden signal je vzdy o polovicnom napeti nez ten druhy a ked sa tato rovnovaha porusi vypise ti to co ti vypisalo ja ten motor nepoznam takze neviem ci snimac je sucast klapky alebo je osobitne
  16. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    2105 28
  17. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    daj link ukaz ,myslis to na prevodovku ? ten kominok?
  18. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    spojkova sada 2050 V1
  19. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    podla vinkodu ,ten tu napis
  20. krtek 2

    Propadl se spojkový pedál

    u 2.1 td je spojka tazna nie tlacna ako klasika takze bud vyskocilo spojkove lozisko z pritlacaku (isti ho len poistny kruzok) alebo odisla hydraulika tuto je hydraulika nahouby lebo je to brane ako z jedneho kusa cize pri poruche sa kupuje komplet nerozoberatelna cela hydraulicka sustava valceky s hadickami nejake pokusy o opravu povodnej hydrauliky tu boli ale asi nie vela zdarnych
  21. krtek 2

    Diagnostika Lexia

    nech ju otvori a odfoti plosnak ci je to full chip alebo nie pokial to je full tak cena dobra pokial to neni fuul chip da sa yohnat lacnejsie
  22. jasne ze nie preto bude asi lepsi servis nez homemade ,ked sa tomu clovek aspon trochu tomu nevenuje je zbytocne taky vercajch kupovat
  23. ten predlzeny orech je drachsi jak tie dva cepy dohromady
  24. krtek 2

    problem s elektrikou ?

    nekontrolujes olej? u 16 ventilovych motoroch musis castejsie kontrolovat zvlast ak ho prevadzkujes v otackach 3000 vyssie ,vtedy mizne olej rychlo
×
×
  • Vytvořit...