ozzy ty to beries ako poruchu ,ja si skor myslim ze nemali cas to poriadne odvzdusnit cize pockat kym sa motorohreje a otvori termostat a postupne dolievat ,
tak s to odvzdusnil on sam za jazdy a vodu potom dolial jasne je to nezodpovedne (a mali ho upozornit aby aspon prvych 100 km kontroloval hladinu vody hoci by bolo vsetko vporiadku)ale myslim si ze motor bude v cajku ,pripadny unik vody by videl na zemi a urcite to neprehrial to by tu uz pisal nieco ine