snimac vacky a senzor tlaku nafty nedavaju signal (jedna z moznosti ) ,treba preverit naajanie tych dvoch snimacov pravdepodobne ho maju spolocne ak vypadne napajanie vypadnu oba snimace ,alebo jeden zo snimacov je v skrate a zrusi napajanie aj tomu druhemu snimacu ,skus rozpojit konektor snimaca tlaku nafty dole u olejoveho filtra (zlty konektor ) a skus tocit
bez snimaca vacky nenatocis
horsia varianta ,mohly by to byt rozvody ,