Přejít na obsah

krtek 2

Uživatel
  • Počet příspěvků

    8 540
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    2

Vše od uživatele krtek 2

  1. krtek 2

    Nefunkcni klima

    tusim naskoci jedno zelene -1 rychlost naskocia 2 zelene -2 rychlost naskoci modre -max rychlost ale ktore zelene je ktore ti neoviem len podla cisla kablov na petici zeleneho rele (1 rychlost) bude privodny kabel s cislom 1590 kukni poistky ,stav petic na relatkach a hlavne premerat odpory na chladicovej stene ci nema prepalenu tepelnu poistku
    • 31
  2. krtek 2

    Nefunkcni klima

    to je tlakovy spinac klimi bud je na vysusaci pri baterke -starsi typ alebo je na chladici klimi vlavo dole (pohlad stojis pred maskou chladica) -novsi typ
    • 31
  3. krtek 2

    Nefunkcni klima

    pokial ti nejde sahara ,ale samotna klima funguje tak klima dlho nepobezi pretlakuje sa ti okruch lebo medium sa nechladi a tlakovy spinac ju vyhodi pri zapnutej klime musi ist sahara vzdy jak sa tu uz pisalo ,podla vsetkeho to vypada ze ti nejde 1 rychlost sahary(ktora sa aktivuje pri zapnuti klimi) pozri relatka a odpory na chladicovej stene ,hlavne odpory je na nich tepelna poistka a ta sa casom prepali hlavne odpor pre 1 rychlost
    • 31
  4. krtek 2

    Lozisko spojky

    je to prevodovkou
    • 15
  5. krtek 2

    Odhad hodnoty auta vs. oprava 307sw

    mne to pocital z ceny novych origo dielov minus amortizacia a podobne veci a potom mi dal na vyber bud peniaze na ruku (to mi povedal kolko to bude a poistovna s tebou skoncila ,staras sa sam) alebo to das do servisu a budes sa modlit ci ti vsetko preplatia ,samozrejme servisaci si to v tychto pripadoch nacenuju ,a poistovna ti urci nejaky zoznam komu to mozes dat robit (musia mat s poistovnou nejaku zmluvu dohodu) vzdy som volil prvu moznost a nieco ostalo aj na pivo
    • 25
  6. krtek 2

    Odhad hodnoty auta vs. oprava 307sw

    pokial niesu plechy na dne kufra zohybane tak v poho to pojde opravit aj z poistky ak to odhadli na totalku tak dostanes maximalnu ciastku co ti mozu dat vzhladom k veku auta ,takze malo by to stacit na opravu
    • 25
  7. krtek 2

    Promočené koberce

    folia musi byt vsade zalepena v spodnej casti kriticke je to pri reproduktore tam mi voda stekala po kabli od repraku na reprak po foliu rovno na prah kable od repraku musia mat svoje spravne miesto najlepsie ak ma kabel previs smerom dole aby to odkvapkalo na dno dveri skus na ten prah prilepit paskou papier a hned to zistis ci je to ono zo samotneho prahu(oblozenia) voda stecie rychlo ale papier bude dlho mokry a aj ked vischne tak bude zvrasneny a bude na nom vidiet fleky po vode
    • 8
  8. krtek 2

    Promočené koberce

    moze tiect aj cez dvere(kondenz alebo po dazdi ) ,ak je pod tapacirom zle nalepena ta penova foliaa (hlavne pri reproduktore) ,tak po nej ten kondenz steka rovno na koberec a nie do odvodnovacich kanalikov v dverach odhalil som to tak ze na prah z vnutra tu oplastovanu cast som nalepil papier a potom som to kontroloval hlavne po dazdi
    • 8
  9. pohasli by ti kontroly (a to vyrazne) ak by bola slaba baterka a ty sa pokusil startovat
  10. oring hriadelky BOSCH F 00V D38 011 oring DRV ten vecsi BOSCH F 00V D38 010 ten oporny kruzok v druhovyrobe nevidim alele origo kod 1933 20 ale tu mas sadu na DRv BOSCH F 01M 100 278 plechove tesnenie maly oring a kruzok cize dokup k sade aj velky oring BOSCH F 00V D38 010 a mal by si mat vsetko cena okolo 4 eura + 70centov
  11. krtek 2

    Palivové čerpadlo - P106

    kedy nestartuje za studena ,za tepla? alebo aj aj?
  12. krtek 2

    Palivové čerpadlo - P106

    no niekde v nom bude pravdepodobne regulator tlaku tak ho pozri ci tam niesu necistoty niekde byt musi bud na cerpadle alebo v karbecu
  13. krtek 2

    Palivové čerpadlo - P106

    a co regulator tlaku? bud na palivovej rampe alebo v jednobode(nieco ako stary karburator) ,netusim co mas za system
  14. tlak nafty si pozeral aky je pri starte? musi ist nieco cez 300 barov az 400 ked dlhsie tocis a nechyta
  15. No motor ten isty co mam ja tak kukni na ten snimac otaciek(poskodenie) mozes ho aj zmerat ma mat 400 ohmov a tiez pozri snimac vacky konektor ci je zapojeny (ale ak by to bolo rozpojene hlasila by to diag )
  16. jaky mas kod motora? moje RHZ ma po repasy starteru 260 otaciek ,pred repasom 192 a pokial neboli tuhe mrazy tak auto chytalo viacmenej dobre na ten snimac sa stejne kukni hoci je novy v spojke je niekedy bordel a trafit ho moze hocikedy novy nenovy
  17. kukni na snimac otaciek motora ci neni poskodeny ked auto roztlacujes ma motor o dost vyssie otacky ak je poskodeny snimac nemusi pri otackach startera davat impulzy a nenatocis jaky mas kod motora?
  18. teoreticky by mohla byt este chyba v spinacej skrinke odtestujes to tak ze klucik nechas v dvojke polohe a starter roztocis externe s kablom od plus polu baterky na ovladaci kontakt spinacej cievky startera ale je to o pristupe a opatrnosti aby si tym neskrtol niekam o kostru takze najlepsie tam vopred na starter prichytit kablik a ten uz len pritlacis na plus pol baterky miesto spinacky o plus pol baterky a najdolezitejsie mat zaradeny neutral alebo pomocnika za volantom
  19. no bud toci pomaly ,alebo bere moc prudu (moc zatazi baterku)a z toho nasledne zblne elektronika, napada ma zatim len toto
  20. a kolko ma motor pri starte otaciek na dia?
  21. krtek 2

    Diagnostika peugeot

  22. krtek 2

    Peugeot 307 2 HDI nestartuje

    snimac vacky a senzor tlaku nafty nedavaju signal (jedna z moznosti ) ,treba preverit naajanie tych dvoch snimacov pravdepodobne ho maju spolocne ak vypadne napajanie vypadnu oba snimace ,alebo jeden zo snimacov je v skrate a zrusi napajanie aj tomu druhemu snimacu ,skus rozpojit konektor snimaca tlaku nafty dole u olejoveho filtra (zlty konektor ) a skus tocit bez snimaca vacky nenatocis horsia varianta ,mohly by to byt rozvody ,
  23. krtek 2

    Peugeot 307 2 HDI nestartuje

    radsej napis cisla chybovych kodov ,skor sa ti pomoze
  24. krtek 2

    zaseknuta mierka oleja ,Vyriesene

    opravene mierka bola privarena vrchom to rozobraat ani nejde neskusajte to myslim vztiahnut trubku co trci z bloku motora von ani sa nepohne treba da dole vanu a tu vnutornu trubku ide v poho vytiahnut a nasledne sa vytiahol upaleny kus
×
×
  • Vytvořit...