Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Dekuju za voptani dobre, vcera Mostar dneska snorchlovani, ted se cpu zmrzlinou.
  2. No tak ne, je tu free Wifi na plazi
  3. Tak můj čas se naplnil za chvíli vyrážím směr Igrane, máte ode mě na týden klid
  4. koblih69

    Kontrolka stop

    Jo je to OK.
    • 8
  5. koblih69

    Lidskej nevkus

    Někteří výrobci těch kitů mají v ceně ( nebo za příplatek ) i závěrečnou kontrolu a vystavení TP a pod. Otázkou je kam to musíš na tu kontrolu dovézt na plaťáku. Co se týče ceny tak nemá smysl to komentovat. Od doby co jsou skrytí dražitelé aby si mohl každý přihazovat na svoje aukce pod čerstvě založeným nickem nemá aktuální cena žádnou vypovídací hodnotu.
  6. koblih69

    tlak pneumatik

    Např. při špatné geometrii zadku auto skáče jako koza a zadek nedrží v zatáčkách. Pokud ji dělali někde kde nevědí, že se dělá ve 2 výškách auta tak je to dost pravděpodobné ( což je bohužel většina servisů včetně některých autorizáků ).
  7. koblih69

    Vynechává servo

    Rozebíral jsem jich několk vždycky jsem použil původní O-krožky, a vždy bez netěsností. Pouze to hliníkové tělo elektroniky jsem těsnil na silikon jako to bylo původně. [upravil dne 24/8/12 11:19 od koblih69]
  8. koblih69

    tlak pneumatik

    ano, momentalne to asi mesiac a pol skusam, auto ma kvalt jak svina, spotreba sla dole, drzi rovnako (v extreme chce utrhnut zadok, ale drzi) čemu říkáš extrém.... mě stačí 35km/h mokrá silnice a kruhový objezd a zadek mě předjíždí To beru jako nadsázku... mám takovou testovací zatáčku - dlouhá rovinka 90° a dlouhá rovinka - 406 kombík se tam udržela v 80tce 407 to projede 90-tkou. Jediný pneu, který výrazně ujely jsou GoodRide. Pokud by se ti opravdu dělo něco takového co popisuješ tak hledej závadu v pneu nebo zadní nápravé
  9. koblih69

    jak se používá tato páska???

    Mají je třeba v Kelly - položka: NR 115.1050 , na netu třeba tady: http://www.eshop-rychle.cz/naradi-jz/eshop/4-1-Rucni-naradi/79-2-Kleste/5/1461-Lisovaci-kleste-na-pasky-manzet-poloos nebo http://rsautodily.cz/detail/klet-na-spony-poloos/202085 [upravil dne 24/8/12 10:19 od koblih69]
  10. Mě to dělá taky, spotřeba stále stejná a výkon postupně klesá a klesá.... dělalo mi to i u 406 ... léčím to tím, že 2-3 dny jezdím do práce manželčinou pandou 1.1 a po sednutí do Pežo je výkon zase zpátky
  11. koblih69

    Vynechává servo

    No to co popisuješ vypadá na nějaký špatný kontakt, uvniťř jsou 3 šroubované kontakty na motoru a spousta letovaných. Možná se některý z nich vyklepal
  12. Uričitě to nech min. jeden den.
    • 7
  13. A hodinová mzda?
  14. Méďo ať to počítám jak to počítám tak 2x ( 231 km, 2 hodiny 12 minut ) za 3 600,- mi teda zrovna pozitivně nevychází
  15. koblih69

    Maxgear

    Napiš mi prosím konkrétní položku a k ní cenu, jen tak pro zajímavost.
  16. Řekl bych, že tím myslel, že pokud si uděláš \"nekde\" FAP Off za 400 Euro tak sice bude pryč, ale regenerace a s tím spojené nepříjemnosti budou probíhat dál. Dál tím chtěl asi naznačit, že to umí podstatně levněji a s odbouráním regenerace. A já jen dodám, že za 400 Eček bych dal raději nový FAP
  17. koblih69

    Palubní deska 407 sw

    Máš to v mailu, včetně sedaček. Sedačky nejsou nijak složité i když uvolnit látku kolem bagu a nic nepoškodit chce trpělivost
  18. koblih69

    Lidskej vkus

    homotrakař
  19. koblih69

    Maxgear

    Díly podvozku a brzd patří mezi ty věci kde se šetření absolutně nevyplácí. Navíc koupit kvalitní díl za rozumnou cenu dneska přes net není žádný problém. Takže nevidím důvod proč experimentovat. Pokud někdo najezdí 10 tis ročně a´t si experimentuje. Já najezdím 50 tis a nemám ani peníze ani čas na pokusy.
  20. koblih69

    Vynechává servo

    Pokud ti servolej prolíná přes konektor tak máš asi zničené středové gufero. Výměna je relativně jednoduchá, Servo je až na drobnosti totožné s 407:
  21. Pokud je to auto na foto - tedy ne metalíza, pak se to opravit dá. Malým štětečkem, nebo někdy lépe do vlásku seříznutým párátkem, vpravíš barvu do rýhy tak aby to vyplnilo rýhu i s mírným navýšením. Necháš důkladně proschnout a případně přidáš. Výsledek přebroušíš smirkem pod vodu zrnitostí 2000 velmi opatrně do roviny ( smirek na hranolu ). Následně se díl přeleští. Pokud nemáš leštičku tak prostě rukou. Pro podobné věci poslouží i Tempo.
    • 7
  22. koblih69

    Kroužek k ABS

    Ano z tohoto CZ E-shopu jsem je bral, vše OK. Jenom jakmile se objevily odkazy na tenhle server na našem fóru zvedli cenu ze 100,- na 200,-
  23. koblih69

    stav tlumičů (video)

    No sice nemám zvuk, ale asi jsem tenhle test tlumičů nepochopil
  24. koblih69

    Ostry zvuk motora 307

    Vstřikovače u benzínu? To asi není pravděpodobné, spíš pátrej po nějaké netěsnosti v sání nebo díře ve výfuku....
  25. Chlape na tohle téma je tu spousta příspěvků v několika vláknech. nemá moc smyslu to opakovat, projdi to a když ti z toho nebude něco jasné tak se ptej konkrétně.
×
×
  • Vytvořit...