ano, momentalne to asi mesiac a pol skusam, auto ma kvalt jak svina, spotreba sla dole, drzi rovnako (v extreme chce utrhnut zadok, ale drzi)
čemu říkáš extrém.... mě stačí 35km/h mokrá silnice a kruhový objezd a zadek mě předjíždí
To beru jako nadsázku... mám takovou testovací zatáčku - dlouhá rovinka 90° a dlouhá rovinka - 406 kombík se tam udržela v 80tce 407 to projede 90-tkou. Jediný pneu, který výrazně ujely jsou GoodRide. Pokud by se ti opravdu dělo něco takového co popisuješ tak hledej závadu v pneu nebo zadní nápravé