Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    CPU 100%

    A tenhle postup jsi zkoušel: http://www.technibble.com/how-to-fix-svchost-using-100-cpu-memory-leak/ ?
    • 32
  2. koblih69

    Blikání kontrolek...

    Sundej tu baterku z nabíječky. Připoj, zapni světla a za 2-3 minuty ji změř se světly přád zapnutými.
    • 17
  3. koblih69

    Noční hlídání

    Ještě že nemám FB - Bůh ví co to bylo za hrátky
  4. koblih69

    Noční hlídání

    Kouká na kabelovku
  5. koblih69

    Noční hlídání

    Tak holt budou muset holky udělat výjimku a souložit střízlivý
  6. koblih69

    Noční hlídání

    hehe, polovina spí protože nemá co chlastat a ta druhá nemůže psát poslepu
  7. koblih69

    Noční hlídání

    Dneska to tu koukám nějak nežije...
  8. koblih69

    Blikání kontrolek...

    Baterku změř, nejlíp trochu pod zátěží ( třeba rozsvícená světla ) a uvidíš.
    • 17
  9. Dovolím si taky reagovat - pár věcí už jsem koupil a nebo koupili lidi okolo a já montoval a vždy to byla výborná kvalita a cena, o rychlosti zaslání a spolehlivosti nemluvě, takže bez obav, krajane [upravil dne 15/9/12 20:16 od koblih69]
  10. koblih69

    schema motora

    Kriste Ježíši :D:D :bojim:bojim
    • 21
  11. koblih69

    schema motora

    Čemu říkáš supercharger??? Že by tam někde dal kompresor asi pravda nebude
    • 21
  12. koblih69

    schema motora

    Tady jsi v sekci 407... nicméně pokud chceš radu je dobré napsat VIN a trochu líp popsat o co ti jde ( v čem je tvůj problém ).
    • 21
  13. Tady jsi ovšem ve vláknu o Tuningové prohibici. Tady musíš napsat, že sis na protest uříznul katalyzátor, vyhodil filtr vzduchu do popelnice a nebo udělal jinou smysluplnou protestní úpravu. [upravil dne 15/9/12 09:32 od koblih69]
    • 45
  14. koblih69

    Zavesenie motora

    Ten pravej (hruška) občys praská, ale spíš u těžších motorů. Není to na 1. pohled vidět. Až když ho povolíš. Ten na levý straně (u převodovky) se moc nekazí.
    • 15
  15. koblih69

    Křídlo 407SW

    Kriste Ježíši to je z IKEA? [upravil dne 14/9/12 23:17 od koblih69]
    • 61
  16. koblih69

    PROHIBICE

    No jó pohřeb Brežněva ty nemůžeš pamatovat
  17. Já mám s těmihle věcmi prostě principielní problém. Těch příčin proč dneska dojde k nehodě je poměrně dost i bez těhdle věcí, takže jsem v těhdle věcech dost zásadový a pokud nejsou povolené tak jsem zásadně proti. Zatmavená světla, HID sady, fólie na sklech, neschválená kola... A možná ještě víc než ty věci samotné mě zlobí to, že jak umíme bezvadně podvádět a na STK si bereme jiný kola, dáváme jiný žárovky a nebo podplácíme... Pravidla jsou a platí pro všechny a tyhle \"odkláněče\" nerad. Příjde mi to vůče těm co dodržují krapet nefér
    • 68
  18. koblih69

    zapsani kol do TP

    Všechny možnosti volby najdeš ve svém techničáku.
  19. koblih69

    zapsani kol do TP

    Koukám že jsi vytrvalý, ale to ti bohužel nepomůže. Proč si to tady nepřečteš? Místo dotazů bys věděl, že pokud nemáš typový list nebo vyjádření z Pežo máš smůlu. Jedno ani druhé na pneu tohohle rozměru nesdostaneš takže si kup správný rozměr pneu a zpomeň na tyhle pokusy.
  20. koblih69

    Denní hlídání

    A přes co, že máš tu kabelovku?
  21. koblih69

    zapsani kol do TP

    Budu se asi trochu opakovat, ale přesto napíšu: Takhle to nefunguje Přeloženo: NE
  22. koblih69

    Zavesenie motora

    Problém opravdu není v rozměru - vhodných silentbloků v tomhle rozměru bude kopice, ale v tom jak tvrdý/měkký je. Ono ho stačí špatně natočit a už je zle... Myslím, že to měl v nabídce Sasic, ale musím mrknout do katalogu...
    • 15
  23. koblih69

    PROHIBICE

    Jsem na chuť slivovice dost vysazenej. Pokud se hodí do PETky tak už za několik dnů smrdí, odporně smrdí a je to znát i na chuti. Takže to že by si někdo něco takového vědomě koupil moc dobře nechápu...
  24. koblih69

    PROHIBICE

    Můžeš si cestou přisednout
  25. koblih69

    PROHIBICE

    No každopádně pro ty, kteří chlemtají \"cosi\" z plastovejch barelů moje slivovička asi nebude :D:D
×
×
  • Vytvořit...