Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Moje řeč jestli máš ty olámané kousky tak by se to dalo navařit
    • 10
  2. koblih69

    Katalyzátor TD

    Na HDI se dělaly taky obě varianty - se středovým tlumičem, i s trubkou. Takže bych čekal, že to bude podobné.
    • 23
  3. Původní poptávka byla zapojení 3F motoru na 1F ... což řešitelné je, ale aby to bylo reálně použitelné tak je potřeba trochu přitlačit na cenu. Tohle jistě není cirkulárka někde ve stodole... Proti řešení s měničem nemůže nikdo nic namítat a jistě se pod to revizák i podepíše. Osobně si ale nedovedu moc představit dílnu kde 3F nebudou. Zvedák, pořádnej kompresor, svářečka... takže bych to řešil asi nějak systémově. Ale nemám data tak jenom plácám...
    • 55
  4. No hlavně by sis ušetřil to trápení s aktivací - je to tu popsané
    • 7
  5. koblih69

    Lidskej vkus

    Méďové
  6. Dělal jsem to určitě 100x možná vícekrát. Spadlo to jen 2x, jednou fyzický problém na disku jednou už se nepamatuju proč. Jen se pamatuju, že zároveň zhavaroval i ten disk se zálohou. Takže to byla velká legrace Ale vytáhnul jsem na střídačku skoro všechno jen to bylo sesypané v jednom adresáři
    • 12
  7. Zatím nee, ale nejsi daleko, tohle je podobná atrakce v Polsku.
    • 55
  8. Cena byla super protože k tomu byly i \"motůrky\" ten větší mrzák má 28 tun
    • 55
  9. koblih69

    Výběr pneumatik

    No já bych to téma moc nerozšiřoval. Je jich tady totiž mrak - stačí pohledat
    • 14
  10. Zrovna minulej týden jsem dělal nabídku na 2 frekvenčáky - 1. 4,3 MW a druhej 7MW ... docela dobrá legrace Ten menší stál 300 tis. Euro
    • 55
  11. Všechny levý, ale k verštatu v zimě dobrý... Frekvenčák samozřejmě možnej je, ale musí se správně navrhnout tak, aby měl dostatečnou rezervu. Příkon neznáme, ani přetížitelnost při rozběhu... tak to je trochu střelba, ale principielně to možný je. Měla by k tomu být ještě motorová tlumivka... [upravil dne 23/9/12 22:57 od koblih69]
    • 55
  12. No von to možná nautáhne ani ten původní ten výkonový pokles bude možná i 50% a to nemluvě o tom, že je potřeba předělat jištění a pod.
    • 55
  13. ... teda pokud nechce předsedovat nějakýmu klubu prémiových značek :D:D ... což doufám ne
    • 63
  14. Ježíš radku to mi nepřipomínej zítra musím dát dohromady nabídku zrovna na V.E. - 3 generátory 12 MW... blééé
    • 55
  15. Tady najdeš nějakou teorii... http://diskuse.elektrika.cz/index.php?action=dlattach;topic=19877.0;attach=11872 ale nikdy to nebude ono.
    • 55
  16. Nesmíš to zapojit do hvězdy ale do trojúhelníku.
    • 55
  17. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Ty základní strojky jsou velmi jednoduché a Číňan je zvládá už poměrně dobře. Například značka SeaGull je dneska na velmi slušné úrovni takže není potřeba se toho bát. Samozřejmě ty úplně obyčejné, hlavně automaty jsou katastrofa, ale na druhou stranu SeaGull dělají kopii ETA a UNITAS a to je prakticky na úrovni původních SWISS strojků. Dokonce jejich části jsou záměnné. I vyhlášený hodinář uznal, že to je podstivá práce.... tak asi tak. Co se týká různých kopií tak to je pro mě problém. Poznám je prakticky hned a jakmile je na někom vidím tak si pomyslím, že si hraje na něco co není. To si raději vezmu kvalitní Seika nebo historické Omegy, které se dají koupit za přijatelné peníze a jsou originál
    • 70
  18. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Dobrá volba, kvalitní kalibr Poljot, jeden z mých oblíbených. Mám někoik hodinek s tímhle kalibrem - například moje oblíbené Poljot blue angels navitimer:
    • 70
  19. EASEUS používám a spokojenost, nicméněmě pokud máš NTFS tak můžeš logický disk připojit i do vybrané složky a tak to obejít. Každopádně pokud se rozhodněš pro změnu rozdělení zazálohuj důležité věci. Pastorek: ano, ale pokud je málo místa tak to trvá mnoho hodin. [upravil dne 23/9/12 09:52 od koblih69]
    • 12
  20. koblih69

    Zatmavenie skiel elektronicky.

    Tady jsou informace od výrobce: http://agpglass.com/en/products/page/linea/vario_plus
    • 9
  21. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Titan je lehký, ale ty slitiny používané na hodinky jsou dost měkké, takže nejsou tak mechanicky odolné jako ocel. Já nemám rád na ruce plastový hodinky a ten titan svojí váhou tak působí. Jinak jsou to poměrně slušné hodinky, ale bohužel bateriové. I když strojek patří k těm lepším v téhle třídě ( cca 20 USD ). Jen o málo dražší automaty jsou samozřejmě z hlediska mechanické odolnosti a užitné hodnoty úplně něco jiného. Jinak co mě zarazilo u tohohle modelu, že měl nacvakávací zadní víčko. To už se moc nevidí. Doufám, že aspoň tohle už zlepšili... Dneska jsem vzal do služby Steinhart Marine Timer (bez korunky 47mm ) [upravil dne 23/9/12 00:34 od koblih69]
    • 70
  22. koblih69

    P406 coupé Stradale

    Pérrari Myslím, že ten majitel nic nového kupovat nebude. Prostě pochopil, že to z dálky možná vypadá OK, ale z blízka i kdyby se rozkrájel to prostě bude stále poznat.
    • 10
  23. Myslíš nějak takhle? [upravil dne 22/9/12 22:03 od koblih69]
    • 14
  24. No až tě s tím pošlou k šípku kup tzv Spot blender - to slouží k tomu aby se slily povrchy starého a nového laku. Opatrně to s tím přestříkej + okolí v okruhu cca 5cm
    • 10
  25. koblih69

    Lidskej nevkus

    Přidám jeden dnešní úlovek...
×
×
  • Vytvořit...