Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    ??? nevím které myslíš, ale nemám žádné Timex
    • 70
  2. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Tissot používá běžné strojky ETA které si nechává na míru trochu vzhledově vylepšit. Nicméně bezpochyby patří k tomu lepšímu co se dá koupit, některé strojky stojí třeba i 20-30 USD!
    • 70
  3. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Každej máme jinou úchylku zbytek mám v práci nebo \"v čistírně\"
    • 70
  4. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    To je přece jednoduchý, nemám na S5000 a i kdybych měl tak bych si ho nekoupil. Ale to přece vůbec nesouvisí. Pokud mám utratit za hodinky řekněme 10 tis. tak je přece neutratím za hodinky se strojkem za 5 USD
    • 70
  5. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Nene prožívat to budu a na počet Vás baterkářů zítra vyvenčím jedny pro velký kluky
    • 70
  6. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Hodinky na baterku jsou asi jako Mona-Lisa na fotce. Taky by to bylo přesnější ale hodnota taky 0
    • 70
  7. Jo jo Sanyo, pošlu ti ty svoje po roce používání
    • 47
  8. koblih69

    Stratená anténa - prútek

    To mi připomíná mého bývalého kolegu, který měl na stole svoji vlastní fotku
    • 16
  9. koblih69

    Stratená anténa - prútek

    :D:D kdyby mi upadla anténa tak to řeším asi tak za den a ne za pár týdnů
    • 16
  10. S airbagy manipuluj s odpojenou baterkou. Můžeš klidně jezdit bez něj, po zapojení možná bude potřeba smazat chybu na diag. ale spíš ani to ne. PS: kdybys nechtěl jezdit s chybou tak do konektoru píchni vhodný odpor. Nevím jaký je u tvého auta, ale bude to asi kolem 2 ohmů. [upravil dne 30/9/12 21:26 od koblih69]
    • 9
  11. koblih69

    Stratená anténa - prútek

    myslím, že v ČR stála asi 180,- ale určitě ti někdo cenu dohledá.
    • 16
  12. koblih69

    Stratená anténa - prútek

    Prut kup origo v Peugeotu není tak drahý. Jinak můžeš v podstatě dát i nějaký UNI, ale musí mít správnou délku.
    • 16
  13. koblih69

    Digitální hodinky do práce

    Orient je dobrá značka, patří po Seiko, ale hodinky co dělají jsou trochu robustnější nez Seiko. Po 20ti letech buodu potřebovat max. promazat a vyčistit a pojedou dál. Casio a JL už budou dávno v koši
    • 70
  14. koblih69

    To zas spousta lidí sedne na lep

    Jaký díly? http://www.mototechna.cz/ ten koncept je o \"ukrytí\" značky AAA a né o prodeji náhradních dílů viz třeba info na jejich stránkách: ...Mototechna se orientuje především na prodej zánovních vozů, zákazníkům ale nabízí také řadu příbuzných služeb, jako je financování vozů na splátky, pojištění vozů, asistenční služby nebo autorizovaný servis vozů Škoda. Výrazem těchto změn je rovněž modernizace tradičního loga Mototechny. [upravil dne 30/9/12 19:51 od koblih69]
    • 11
  15. koblih69

    Pístní kroužky - výbrus

    Pokud ty válce nejsou opotřebené tak nechápu proč bys měl dával nové kroužky? Pokud jsou, pak to stejně nic neřeší ( jen krátkodobě ). Máš-li podezření nech to přeměřit, ale nevidím důvod proč by měl motor být v 75-ti tis. opotřebený. Otázkou spíš je kolik ten motor opravdu měl. Je takový folklór vrakovišť, že motory mají najeto cca 80 tis. [upravil dne 30/9/12 19:45 od koblih69]
    • 8
  16. koblih69

    To zas spousta lidí sedne na lep

    Mototechna a retro styl je dobrý nápad. Pokud by ho vzal nějaký prodejce s ND věřím, že by to mělo smysl. V tomhle případě je to totální šplápnutí vedle, ale rozumím o co se AAA snaží. Teď do toho budou půl roku cpát peníze, půl roku nebudou vědět co s tím a za rok začnou vymýšlet jak to ukončit
    • 11
  17. koblih69

    Noční hlídání

    Teprve je plete ...
  18. koblih69

    Noční hlídání

    Seš vovce nebo králík? Stejně je v nich methyl:D
  19. koblih69

    Noční hlídání

  20. koblih69

    jak by vypadalo..

    Jasně akorát něco chce korunky ... přesoustružit středovou díru, koupit podložky (případně obojí spojit) , dát delší šrouby, sehnat pokličky... kolik že stojí nový kola ve správným rozměru :D:D
    • 34
  21. koblih69

    Atentát na prezidenta!

    Náhodou to byla hezká komedie poslouchat ve zprávách jejich šéfa
    • 70
  22. koblih69

    jak by vypadalo..

    Nehodil, napřed si nastuduj jaký máš průměr středové díry a ET, abys přestal hledat kola, která nejde namontovat [upravil dne 28/9/12 23:42 od koblih69]
    • 34
  23. Tak někdo si vytisknul bilboardy, dal za to peníze, a někdo je zničil. Škoda vznikla. Asi se mohlo udělat bububu a stačilo to. Nicméně co předváděl potom už trochu překročilo rámec mučedníka.
    • 19
  24. Možná by mohl v Zaragoze restaurovat obrazy
    • 19
  25. koblih69

    Jak otestovat Baterie

    Asi jo, ono jako malá modelářská robátka jsme měřili zkratovej proud a to fungovalao taky docela dobře...
    • 16
×
×
  • Vytvořit...