Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Opětovně rozbité ložisko

    Co jsi tam montoval? Bylo to tam nalisované nebo to tam někdo naklepal kladívkem?
    • 10
  2. Teplota oleje je ptákovina, ale voltmetr je superptákovina
    • 55
  3. koblih69

    doba opravy ložisek

    Těhlice ven, vylisovat staré nalisovat nové, těhlice zpátky - 2 hod.
    • 9
  4. Napiš VIN auta
    • 25
  5. koblih69

    Cistenie svetiel

    Pokud jsou světla špinavá zevnitř stačí je vypláchnout jarovou vodou s důkladným protřepáním. Pozor na ty světla, která mají motorky naklápění uvnitř ( 407, 307 restyl... ) ty se bohužel musí rozebrat, ale to nic nemění na tom, že není třeba nic kupovat.
    • 36
  6. Dobře děláš, protože nejhorší je smrt z vyděšení....pak jsou tu vlákna s dotazy jak dlouho na mém benziňáku vydrží vstřikovače, dvouhmotový setrvačník a FAP
    • 72
  7. Ještě bych dodal, že si ho pořídí za pětinu až desetinu ceny původního auta ...
    • 72
  8. koblih69

    spotřeba / rozměr pneu

    Docela legrace posuzovat kvalitu auta podle příspěvků na fóru kde se uživatelé radí jak na svoje problémy. Trošku na hlavu ne . Většina lidí, kteří problém nemají tak podobné fórum ani neobjeví, protože prostě nemá důvod. Měl jsem 406 a spokojenost mě vedla k nákupu 407. Jak se zajíždí nebo nezajždí auto je každého věc. Dřív byl limit 1000 km pak výměna oleje, to dneska neplatí. Já auto zatím ještě zajíždím - takže zastudena jsem na ně opatrný, nikdy netočím do vyšších otáček... zatím mám 180 tis a myslím, že ještě tak 100 tis. budu zajíždět
  9. Opravdu spolehlivých testů paměti je poměrně málo ... třeba starej dobrej Memtest.
    • 28
  10. Test paměti v čem?
    • 28
  11. Ideální je ten HDD vyhodit ven a třeba v rámečku nebo redukci ho otestovat na jiném PC jako druhý. Nicméně se mi to na HDD pořád úplně nezdá. Mrkni na paměť - pokud máš 2 moduly bude vadný jen jeden, takže prostě jeden vyndej a vyzkoušej ho samostatně. Když to bude blbnout vyzkoušej ten druhej.... a vyfoukej ten větrák [upravil dne 6/10/12 08:02 od koblih69]
    • 28
  12. Důležitejší je teplota CPU...
    • 28
  13. Snad mě někdo opraví, ale já myslím, že to nejde. Prostě buď to vypneš komplet (psaní velkých písmen po tečce) a nebo to vždy opravíš. Já si prostě zvykl po nehctěné automtické opravě máčknout na CTRL-Z a je to. Bruno mě naposledy zajímal když jsem ho měl jako povinnou četbu [upravil dne 6/10/12 07:48 od koblih69]
    • 8
  14. Další věc je, že když se to kousne můžeš to restartnout a kouknout jaká je teplota... ale ono je většinou slyšet, že to hučí jak splav pod Viktorkou.
    • 28
  15. Stáhni si HDD Regenerator ISO Bootable, nabootuj a pusť přes noc. [upravil dne 5/10/12 23:07 od koblih69]
    • 28
  16. Pokud jsi jí nějak nerozšiřoval nebo podobně tak se to nekazí. Byl ten větrák někdy čištěný? Fouká hodně hlasitě? Vyzkoušej to vyfoukat. Klidně zatím jen tak pusou.
    • 28
  17. Sakra něž to nasmolím Hurvajz už má napsáno
    • 28
  18. Odstraň oddíly a Hdd zformátuj pomalu (nedávej rychlé formátování). Nekouše se ti spíš větrák? Chtělo by to HDD důkladně otestovat - třeba HDD Regenerator.
    • 28
  19. koblih69

    autoradio a vybitie baterie

    Předpokládám, že naměříš přes 100mA. Zapoj měřák a nech auto chvíli v klidovém režimu. Ono to rádio může třeba za 2 minuty \"usnout\" a sníží odběr... takže počkat aby to mělo nějakou vypovídající hodnotu.
    • 16
  20. koblih69

    autoradio a vybitie baterie

    Co myslíš, bylo to v těch odkazech co jsem dával? Ano bylo :
    • 16
  21. koblih69

    autoradio a vybitie baterie

    a už jsi změřil ten klidový odběr, že opravuješ?
    • 16
  22. jojo, já miluju tohle:
    • 9
  23. http://cs.wikipedia.org/wiki/Stop_motion
    • 9
  24. Myslím, že pokud je to slušně spájené nebude to ničemu vadit. Super, že je to OK
    • 9
  25. Nemá smysl to moc rozebírat a už vůbec měnit věci jen tak na slepo.... ano může to být mimo jiné i lambda, ale to neřeš a vyčisti tu klapku.
    • 35
×
×
  • Vytvořit...