Docela legrace posuzovat kvalitu auta podle příspěvků na fóru kde se uživatelé radí jak na svoje problémy. Trošku na hlavu ne . Většina lidí, kteří problém nemají tak podobné fórum ani neobjeví, protože prostě nemá důvod. Měl jsem 406 a spokojenost mě vedla k nákupu 407.
Jak se zajíždí nebo nezajždí auto je každého věc. Dřív byl limit 1000 km pak výměna oleje, to dneska neplatí. Já auto zatím ještě zajíždím - takže zastudena jsem na ně opatrný, nikdy netočím do vyšších otáček... zatím mám 180 tis a myslím, že ještě tak 100 tis. budu zajíždět