Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Rosenie predných svetiel

    Pokud chceš aby svatlo vypadajo jako nové pak ti nezbude než světlo rozpůlit. Dá se sice vypláchnout, ale riskuješ zničení motorku náklonu. Takže nedoporučuju. Rozdělání je pakárna, protože je to lepené na silikon. Ale jde to. Nicméně rozborka jednoho je ta na 2 hodiny.
    • 20
  2. Mrkni do Kelly mají tam pár za 269,- ( DO CF12466 ) to je cena bez slevy, takže pro klubáky ...
  3. Hm je to OEM Kód: 6563YQ, ale nejnižší cenu jsem zatím našel 344 Euro
    • 25
  4. Přesně jako Roman
  5. koblih69

    posilovac riadenia

    Používají se 3 hlavní principy: 1. Zpřevodovaný elektromotor navázaný na tyč řízení 2. Elektrické čerpadlo žene olej do hydrauliky 3. Mechanické čerpadlo hydrauliky Každý systém má svoje výhody a nevýhody. Jak je to u které konkrétní 206 nevím a myslím, že je to vcelku jedno, ne? [upravil dne 6/10/12 20:00 od koblih69]
    • 27
  6. koblih69

    posilovac riadenia

    No a proč to vlastně řešíme?
    • 27
  7. koblih69

    posilovac riadenia

    Myslíš poslední Megane? Protože ty starší co jsem viděl měly normálně hydrauliku
    • 27
  8. Vyměň ten olej a ve zkráceném intervalu znovu. Bývá dobré taky znovu provést přes diag adaptaci.
    • 35
  9. pššššt Nemá moc smysl nad tím polemizovat. Pokud se připekly lamely bude při vypuštění olej smrdět spáleninou. To je tak všechno co zvenku poznáš...
    • 35
  10. Jo takhle, on se ptá čistě teoreticky, co by, kdyby ... mu čístě hypoteticky v C8 došel olej :D:D
    • 35
  11. Dolil bych olej chvíli pojezdil a pak komplet vyměnil.
    • 35
  12. Lepit nemá smysl. Svařit a v místech toho žebrování zatavit kovové dráty a celý to zalejt pryskyřicí. To bude držet 100% a na věky.
    • 14
  13. Když tak čtu tvoje příspěvky tak vravím: Už to nehul !
    • 18
  14. koblih69

    doba opravy ložisek

    To bezesporu, ale nějakej co to zvládne napoprvé.
    • 9
  15. koblih69

    Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....

    Takhle se parkuje ve Ždáru ( žejo Davídku ), pán by na 1. pohled zaručeně 2x postižený. Obě postižení souvisely s jeho mozkem.
  16. koblih69

    407kombi

    Aha no když to psali na S-Auto tak to musí bejt pravda!
    • 16
  17. Já bych s aktualizacemi počkal a pustil tam něco zátěžovýho. Třeba si stáhni 3Dmark nebo něco podobného co zatíží CPU, paměť a GK.
    • 28
  18. Protože nevidím že by se na něco přišlo... nebo se pletu?
    • 28
  19. To nezní moc důvěryhodně...
    • 28
  20. koblih69

    407kombi

    Neřekl bych, že 1,6 je moc slabý a ani to, že by spojka na 2.0 měla větší trvanlivost
    • 16
  21. Poměr snad záleží na tom co koupíš a do jaké teploty ne? Některé jsou i naředěné Nevím jak vypadá 405 ani jaká je tam hadička, prostě bych uvolnil hadici co vede dole na chladič.
    • 6
  22. Objem by měl být 7,8 litrů. Vypustil bych to dolní hadicí na chladiči.
    • 6
  23. koblih69

    Opětovně rozbité ložisko

    Ložisko o kterém se má smysl bavit je SKF, FAG, SNR případně Timken, INA ... světlé výjimky se objevují. Každopádně není normální aby se taková závada opakovala. Absolutně nekompromisně ať to zdarma opraví a nebo nejlépe vrátí peníze a odvez to jinam.
    • 10
  24. koblih69

    Opětovně rozbité ložisko

    Doufám, že jsi opakované opravy neplatil.... zajel bych tam a normálně to reklamoval. A požaduj aby ti řekli značku toho ložiska.
    • 10
  25. koblih69

    Opětovně rozbité ložisko

    Ty nevíš co tam bylo za značku? Nebo to bylo v origo servisu? Kolik jsi na tom najel?
    • 10
×
×
  • Vytvořit...