Ono taky záleží kam ho uložíš. Když tam bude vlhko tak kotouče a bubny lehce vyreznou, voda může v dutinách kondenzovat... Mů tchán ukládal auto do vlhké stodoly a to opravdu stálo za to....
Baterii bez obav vyndej. Pořádně jí nabíj a ulož do tepla. Pokud na ní chceš být hodný tak cca 2x za zimu na ní připoj žárovku, nech jí vybít a znovu nabij.