Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. ktoré motorizácie a kde je umiestnený? Je to číslo 5. Myslím, že to mají všechny 406, ale nikdy jsem se tím nezabýval, takže nemůžu 100% tvrdit.
    • 10
  2. Jojo dobrá oddychovka
    • 11
  3. Od kluka co takhle projej značkou jsem kupoval motorku. Měl zlomenou pánev [upravil dne 26/11/12 20:03 od koblih69]
    • 11
  4. Takto klimatizace v těchto autech nefunguje. U 406 je k dispozici topný článek, který pomáhá rychleji rozmrazit čelní sklo to je vše.
    • 10
  5. Třeba něco takovýho, vhodné velikosti.
    • 24
  6. Pánové tak tyhle základní principy fungování klimatizace bychom tu snad řešit nemuseli, ne? Na to si stačí přečíst návod k obsluze [upravil dne 26/11/12 19:36 od koblih69]
    • 10
  7. Při -15 klimatizace nespíná to že jsi jí měl zapnutou, svítilo AC ... je možný, ale kompresor se nezapne. [upravil dne 26/11/12 19:29 od koblih69]
    • 10
  8. No nevidím to takže těžko radit, ale já bych vzal třeba nějaké velmi nízké plastové kloboučky, dal je to laku a nacvaknul na místo.
    • 24
  9. Tak to jsme si nějak neporozumněli ptáš se jak zadělat díry a na fotkách je auto s křídlem focené z dálky. Z toho jak vypadá díra po křídle fakt nepoznám ani to kde je
    • 24
  10. No a nezkoušíš to náhodou když je pod 5 stupňů?
    • 10
  11. Vyfoť jak to vypadá
    • 24
  12. U ONO netankuju ze zásady... nicméně několikrát jsem neměl na vybranou a nebyl žádný problém. Na rozdíl třeba od Shellu
    • 62
  13. Jojo v Táboře jsou dobré ceny, u Agipu se slevou od O2 někde kolem 33,50,-
    • 62
  14. Einstein? Měl jsem možnost s p. Landou mluvit osobně ještě v době kdy jsme sponzorovali jejich stáj (byl u nás s Kolocem a Kubelkovou, cca rok 98) musím říct, že ten člověk postrádá i základní přirozenou inteligenci, kterou si cením na lidech daleko víc než titulu. A přesto, že jsem poznal jen Landu a Einsteina ne tak mám trošku pocit, že Dan asi \"Einsteinem\" nebude. Teda v tomhle životě jistě ne [upravil dne 26/11/12 18:14 od koblih69]
  15. Sem u toho jed rejži a teď jí mám v klávesnici a všude kolem. :D:D
  16. Což asi má
    • 55
  17. No akorát ty Kossíky nesmí být červený z Aukra
    • 35
  18. Přemejšlím kde jsem na nich byl, asi v Želešicích v kulturáku
  19. Šaldo: já na Orlíku byl taky, eště s Matáskem
  20. Jojo máš recht: http://cs.wikipedia.org/wiki/Iveta_Barto%C5%A1ov%C3%A1 i když jsou tam i \"lepší\" http://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Melen [upravil dne 25/11/12 23:04 od koblih69]
  21. Závist? Proboha jsou tisíce lidí, kterým by se dalo závidět, ale takový nule? Neblázni. Mám k němu jen o něco málo vyšší emoci než k Ivetě Bartošové, ale pořád je to jen lítost nad trapností. Nic jiného si ten samozvaný \"Templář\" a rytíř \"cti\" nezaslouží. A ani chladnej kalkul s jakým v zoufalosti vytáhnul Kryla mu body nepřinese... naštěstí [upravil dne 25/11/12 22:41 od koblih69]
  22. StibTo poslední dobou ti moc nerozumím, ale tady se shodujeme
  23. no vony jsou toho plný tržnice už i v Chorvatsku
    • 35
  24. koblih69

    5008 - zkušenosti

    Záleží co počítáš za další filtry.. já dávám taky Ineo a i s olejovým filtrem se vejdu do 1000,-
  25. Je toho plná e-bay, poslechnul jsem si ty kopie a za ty peníze hrajou přijatelně. Myslím, že úměrně ceně.
    • 35
×
×
  • Vytvořit...