Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Jinak kvalitní info najdeš vždy zde: http://svarforum.cz/forum/index.php
    • 27
  2. Starline je lisovaná rašelina, je tam spousta kvalitních značek jen o malinko dražších. Kontakt zapojovat nemusíš, ale nech v konektrou aspoň zastrčený uštípnutý zbytek konektoru ať to tam nehnije.
    • 28
  3. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Na tig jedině argon jinak tu wolframovou elektrodu spálíš do minuty. Já s tím vařil 1.6 i vejfuk, ale to to už chce kus sebezapření, na plechy je prostě COčko.
    • 27
  4. koblih69

    406 coupe.

    Značka tam skoro jistě bude, co jsem svařoval nárazníky všude byla. K tomu broušení tmelu - o co se ti jedná konkrétně?
    • 8
  5. VIN?
    • 9
  6. koblih69

    Nabouranej e-mail na seznamu

    pošli mu mail třeba se dozvíš víc
    • 16
  7. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Soused měl taky hezkou kostičku - svařovali s tím ocelové konstrukce zavěšení na lanech, ale taky raketa 35 tis. Ale vařilo to stejně jako ta GAMA jen to byl takový rozkošný brouček
    • 27
  8. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Já k ní TIG hořík nemám, takže musí někdo jiný já bych tasil 4mm bazickou
    • 27
  9. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Rozumím, tyhle invertory mají mimo jiné vylepšené zapalování (lze vypnout na tenší materál abys ho nepropálil ) a jde připojit i TIG, ale to asi není podstatné. Ten svár je krásný struska se ti na konci sama sloupne, dělá se s tím nádherně. Navíc je to lehký - s popruhem to hodíš na rameno.
    • 27
  10. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Nicméně zapomeń na čínu z hypermarketu. Dáš za něj dvojku a odejde ti hned. Tohle je poctivá česká výroba. Hledej Omikron nebo KÜHTREIBER.
    • 27
  11. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    Nelze, já se s temi malými nasoplil dost. S trochou cviku nějaký svár vznikne, ale za 2000,- to opravdu jsou totálně vyhozené peníze. Uvědom si, že to není ani usměrněné, je to většinou navinuté v hliníku a má vysoké zapalovací napětí. Ten Invertor je úplně jiná liga. Než trafo za 2000 to raději nekupuj nic nebo kup použitou kvalitní svářečku třeba na Aukru. Třeba tohle je slušnej kousek. http://aukro.cz/svarecka-i3092410605.html k tomu bych ti mohl sehnat kvalirtní usměrňovač za pár stovek. [upravil dne 11/3/13 20:41 od koblih69]
    • 27
  12. koblih69

    Svářečka - Pomoc při výběru

    To co je v odkazech je totéž jako jsem tu v inzerci nabízel za 800,- Pokud ji chceš je tvoje. Nicméně pokud chceš opravdu svažovat tak toto: http://www.svarshop.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=6&category_id=115&option=com_virtuemart&Itemid=7&vmcchk=1&Itemid=7
    • 27
  13. Jojo z toho pak dělají špekový knedlíky
    • 7
  14. To mě vůbec nepřekvapuje
  15. Je za to zaplacené EKO? Nebo to tě taky čeká? Rozumná je myšlenka Medvěda - tedy dojezdit to do smrti. Bohužel pokud jsou špatné brzdy, tak jsi nebezpečný i pro okolí. Idelní je tedy to ani nepřihlašovat a odvézt na vrakoviště - některá dávají i docela slušný bonus.
  16. V mojí bývalé firmě jsme meli 5 kousků najeto v rozmezí 210 a 245 tis. . Stav podobně špatný jako po koupi
  17. Slečny většinou svoje auta opečovávají
  18. koblih69

    Vysoký odběr ve vypnutém stavu

    HonzaZ se tě ptal na ECONOMY MODE ACTIVE - naskakuje ti to tam potom?
    • 8
  19. koblih69

    Lidskej nevkus

    Jak bylo napsáno - zahladit výfuky, křídlo zahodit, hezčí světla a je to zvenku voňavka
  20. koblih69

    Vysoký odběr ve vypnutém stavu

    Jenom upozorním, že ten měřák musíš zapojit napřed a vyčkat na \"uspání\" s trvale připojeným měřákem. 1.8 A nemusí být špatně - vnitřní osvětlení... ale důležité je, jak píše HonzaZ, kolik je to po několika minutách. Pokud by tam odběr byl, mívá ho na svědomí většinou dodatečně montovaný spotřebič - alarm, Nezávislé topení, neoriginální autorádio... Správná hodnota se pohybuje obvykle pod 30mA 5 min. by mělo stačít, ale zavři dveře... [upravil dne 11/3/13 17:47 od koblih69]
    • 8
  21. koblih69

    Elektróny na 407

    Na SK ti nepomůžu, v ČR by se našly.
  22. koblih69

    Elektróny na 407

    Kapitalismus? Ále né jenom lidská zbrklost při nákupu. Já ty svoje kupoval s pneu za 6000,- . Prostě jen naznačuju, že 8000 (320E) bych za ně nedal.
  23. koblih69

    Nečitelný displej

    To je displej v kaplicce
    • 72
  24. koblih69

    Elektróny na 407

    Kdyz jsem tu daval Cosmosy za 200E po laku tak skocily na Aukru
  25. koblih69

    275 000 km - Peugeot 406 HDi - ?

    Tyhle km ( 275 tis. ) má dneska podle mě většina 406 ... moje byla ve 210 tis. v dobré kondici... [upravil dne 10/3/13 23:08 od koblih69]
    • 22
×
×
  • Vytvořit...