Jenom upozorním, že ten měřák musíš zapojit napřed a vyčkat na \"uspání\" s trvale připojeným měřákem. 1.8 A nemusí být špatně - vnitřní osvětlení... ale důležité je, jak píše HonzaZ, kolik je to po několika minutách. Pokud by tam odběr byl, mívá ho na svědomí většinou dodatečně montovaný spotřebič - alarm, Nezávislé topení, neoriginální autorádio... Správná hodnota se pohybuje obvykle pod 30mA
5 min. by mělo stačít, ale zavři dveře...
[upravil dne 11/3/13 17:47 od koblih69]