Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    alu kola

    Jsem zvědavý na tu super cenu, protože aby se to vyplatilo musí být jistě pod 100E
  2. koblih69

    Teflónové stierače ?

    Záleží co od něj čekáš a s čím srovnáváš.
    • 12
  3. Je to tak OBI, Baumax a pod. Sám jsem to tam kupoval.
    • 29
  4. koblih69

    Teflónové stierače ?

    Asi tak, chtěl jsem ti napsat, že se jedná o podobný reklamní trik jako se silikonovými stěrači a pod. Realita je ale taková, že nejlepší je kvalitní přírodní guma. [upravil dne 29/3/13 18:58 od koblih69]
    • 12
  5. koblih69

    Renovace Alu disků

    Tady máš postup jak jsem to dělal třeba na manželčině autě
    • 17
  6. Stačí se podívat kdy začala Korea a jak jsou na tom dnes. Čína pojede minimálně o 1/2 rychleji.
  7. koblih69

    Teflónové stierače ?

    No už jsi to objednal tak nám asi napíšeš jako 1.
    • 12
  8. koblih69

    Tak kdopak ještě nepřezul

    Co ti brání ? :D:D
  9. Nejčastějčím problémem jsou konektory pod sedadlem, pokud máš boční bagy vyzkoušej s nimi trochu zahejbat. Pokud to nebude ono tak bohužel jedině diag a určit která větev to je.
    • 41
  10. koblih69

    Pravé zadné koleso

    Když pohledáš ve staších příspěvcích tak určitě najdeš podrobnosti. Bohužel v tom nejdou vyměnit jen silentbloky, ale musí se to vyměnit celé.
    • 9
  11. koblih69

    autopollution fault -206 100kw

    Řešení je možná jednoduššní než by se zdálo, nahoď katalyzátor, vyměň druhou lambdu a autíčko bude zase v pořádku.
    • 7
  12. koblih69

    Palubny pocitac-teplota

    C - tahle vypadá nejčastěji
    • 25
  13. koblih69

    Palubny pocitac-teplota

    B
    • 25
  14. koblih69

    Palubny pocitac-teplota

    A
    • 25
  15. koblih69

    Náhodné chcípnutí motoru P206

    Co snímač teploty, lambda a pod.?
  16. Tak už se docela kamarádíme, matice, zjednodušování vzorců, grafy ... myslím, že jsem vybral dobře...
    • 15
  17. koblih69

    alu kola

    Já ti to nevymlouvám, každej máme nějakej pohled a jiný priority
  18. koblih69

    alu kola

    No tak to potom chápu Ono je malinko rozdíl absolvovat 1000 km denně v pohodlným autě a nebo v tomhle, to vydržíš jednou za měsíc, ale těžko 3x do týdne
  19. koblih69

    alu kola

    Kolik ročně najezdíš v tom každodenním provozu, se ptám...? [upravil dne 28/3/13 21:05 od koblih69]
  20. koblih69

    alu kola

    Kolik v něm najezdíš ročně?
  21. koblih69

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

  22. koblih69

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    Správně nenech se odradit, s tím přímým sáním to bude perfektní duo :D:D [upravil dne 28/3/13 20:26 od koblih69]
  23. koblih69

    pug 306 HDi FMIC foto 2015

    To děláš dobře, voni by tady ti pitomci psali že je to kravina
  24. koblih69

    Olej do serva

    Je problém tam nalít to co tam patří když to stojí pár korun? http://www.olejshop.cz/naplne/oleje/prevodove-oleje-automat/p/olej-total-fluide-atx-1-litr/
  25. koblih69

    Přední brzdový desky

    Doby kdy brzdy pískaly kvůli špatné směsi jsou min 10 let pryč. Bzdy dneska pískají jen kvůli vibraci kovové destičky ve třmenu. S typem směsi to nemá co dělat.
    • 26
×
×
  • Vytvořit...