Asi tak, chtěl jsem ti napsat, že se jedná o podobný reklamní trik jako se silikonovými stěrači a pod. Realita je ale taková, že nejlepší je kvalitní přírodní guma.
[upravil dne 29/3/13 18:58 od koblih69]
Nejčastějčím problémem jsou konektory pod sedadlem, pokud máš boční bagy vyzkoušej s nimi trochu zahejbat. Pokud to nebude ono tak bohužel jedině diag a určit která větev to je.
No tak to potom chápu Ono je malinko rozdíl absolvovat 1000 km denně v pohodlným autě a nebo v tomhle, to vydržíš jednou za měsíc, ale těžko 3x do týdne
Je problém tam nalít to co tam patří když to stojí pár korun? http://www.olejshop.cz/naplne/oleje/prevodove-oleje-automat/p/olej-total-fluide-atx-1-litr/
Doby kdy brzdy pískaly kvůli špatné směsi jsou min 10 let pryč. Bzdy dneska pískají jen kvůli vibraci kovové destičky ve třmenu. S typem směsi to nemá co dělat.