Často se pohybuju kolem velkých zakázek na odsíření a odprášení elektráren a pod. V poměru k tomuhle je to co vypouští nafťák směšný. Nicméně když stojím v zácpě a předemnou smraďoch tak jsem rád za každej kkatalyzátor a FAP. Tím spíš, že to co CR produkuje jsou tak malé částečky, které působí daleko větší problém než starý TD, nebo ta zmíněná Tatrovka...
A vůbec nechápu proč se to tak hrotí, mám 200 tis. najeto, především krátké tratě, FAP původní, regeneruje podle včerejší diag. každých 470 km. Až odejde koupím jiný, cena do 7000 mě nezabije. Nejsem žádný ekoterorista, jen nemám rád bastlení.
Je to stejná paranoia jako se tu objevuje s EGR a podobně - na 406 jsem bez čistění najel 210 tis. na Vectře za 250 tis. 1x čištěný... ale tady je móda ho hned odpojit Nebo obdoba s dvouhmotovým setrvačníkem - každý šetří a pak se zjistí, že za jednohmotu dali o 1/2 víc než já za dvouhmotu ... to je k smíchu...
Se Starline zkušenost nemám, pouze zprostředkovanou - po 20 tis. na 307 RHR se zdá vše OK, ale kolik to vydrží je těžko říct.
[upravil dne 5/4/13 09:54 od koblih69]