Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Musíš líp hledat klic.pdf
  2. koblih69

    Katalyzátor-kontrola

    Podle teploty nic nezjistíš... jasně, že před katem bude větší než za a kdžy bude zalepený tak bude rozdíl vyšší, ale stejně nevíš o kolik. Nejjednodušší je zajet na emise nebo někam kde mají lambda sondu pro seřizování motorů. BTW: proč tě vlastně napadlo to řešit? [upravil dne 8/8/12 10:12 od koblih69]
  3. U 306 nevím, řešil jsem to u koncernu a byla to špatná pojistka.
  4. A je u té planžety fialová LEDka?
  5. Vyfoť ten klíček ať je to jasnější.
  6. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Tím bych se neomezoval, spíš bych vybral typ a pak řešil jak nakoupit za dobrý peníz.
  7. koblih69

    Noční hlídání

    Nic? Tak už to asi začalo... no tak držím taky palce
  8. Dej sem VIN, podívám se jeslti mám schéma.
  9. Myslel tím, že vezmeš závitník a na ten podložku \"napíchneš\" pootočíš a vytáhneš, ale hlídej si čistotu. Já mám takovou ocelouvou smyčku zahnutou na konci do tvaru L od sebe. ... v nouzi to napíchneš na kulatej pilník, ale pozor na špony. [upravil dne 8/8/12 00:05 od koblih69]
  10. koblih69

    Noční hlídání

    No počkej tak jeslti jdeš pod kudlu tak snad je jasný původ ne?
  11. koblih69

    Novy mobil - poradte

    Většinou ano ale: 1. často je omezený proud a tak to nabíjí pomalu 2. není to praktický protože je ten kabel je silný a tvrdý, klasický cigareťák je praktičtější. Je dobré si ověřit zatížitelnost toho vstupu, některá autorádia dost nelibě nesou zařízení s větší spotřebou ( mobily, disky a pod ) [upravil dne 7/8/12 23:42 od koblih69]
  12. koblih69

    LUKAS HELP ME!

    Hezké filozofické vlákno, zajímavé je, že i když je tu stejně načatých vláken plno zrovna tohle se takhle pěkně rozjelo
  13. koblih69

    LUKAS HELP ME!

    Ona ta přesná specifikace trochu vypovídá něco i o tom kde dotaz položil. Když chci kvalitní odpověď automaticky zadám maximum údajů co vím. Samozřejmě ne každý si hned uvědomí, které údaje jsou důležité a proč... ale žádost o VIN dostal pokud vidím nejmíň 3x... bez reakce. Marcel: místo zviditelňování jakej seš samaritán mu napiš SZ ty a můžeš mít od něj soukromé plusové body PS: mimochodem nevím kolik máš SZ denně od lidí, kteří potřebují něco poradit já 10 a více... a všem odpovídám jak jen to jde. Protože se chovají korektně [upravil dne 7/8/12 23:06 od koblih69]
  14. Nedávno jsem řešil podobnou věc na jiném autě - SPZ byla s Palubkou na stejné pojistce... problém byl ve zkratu osvětlení SPZ na Vozíku, který majitel sem tam připojil a hned to odešlo Jsem se teda zapotil než jsem na to přišel.
  15. koblih69

    LUKAS HELP ME!

    Podle VINu je identifikace jednoznačná. Pokud budu hledat postup tak nebudu vymýšlet jeslti je to starý nebo nový model a podobné věci. Není problém sem dát z S.B. postup montáže/demontáže, ale k čemu je postup když nebude třeba sedět model? K ničemu... Silná slova samozřejmě nejsou k ničemu, ale stejně tak je dobré se zamyslet nad vlastní hloupostí před odsouzením fóra
  16. Obrysovky 21W na 307 nejsou a nevím ani o žádném jiném autě kde by byly Úspora je na hranici statistické chyby při měření spotřeby, větší úspory pravděpodobně dosáhneš sledováním aktuální informace o rychlosti a směru větru
  17. koblih69

    LUKAS HELP ME!

    Sakra chlape, nenapíšeš napřed ani co to je za auto, pak ani rok... kdybys napsal rovnou VIN tak je to jasné. Pak místo dohadování ti někdo může poradit, víš?
  18. Nedělal bych z toho drámu, taky jsem koupil na Panďuli kola označená 4x98 a když mi dorazily tak to byly 4x100... cena byla OK, takže při prodeji jsem na tom ještě 500,- vydělal a koupil hezčí než tyhle...
  19. koblih69

    LUKAS HELP ME!

    Na tomhle autě se to stává dost často
  20. Myslím, že pár kladných ohlasů na Nečase tu už je, takže je fajn, že máš taky dobrou zkušenost, tak ať to jezdí [upravil dne 7/8/12 21:01 od koblih69]
  21. Pár dotazů: - u tvého auta jsou vpředu obrysovky 10W místo 5W které tam patří? - vzady máš v obrysovkách 25W ?? I když největší žárovky jsou v blinkru, brzdovce a mlhovce 21W ? - potkávacími vzadu myslíš asi obrysové, že? Z těch hodnot jsi trefil jenom ty potkávačky , nicméně kdybys počítal správně nezapomeneš na osvětlení SPZ a pod Nicméně téma se jmenuje \"Zadní LED Světla ... \" a těm jsem se vyjadřoval ... nevadí klidně můžeme počítat 180W , účinnost alternátoru budeme brát 80% ... takže je to 0,346% z výkonu tvého auta což je přibližně 0,02 litrů na 100 km Samozřejmě to není takhle lineární ale myslím, že chyba bude menší než 10% PS: nevím co za hovado psalo ten článek o DRL ale slovo \"světlometmi\" je na pár facek i u \"studenta\" 1. stupně ZŠ [upravil dne 7/8/12 20:52 od koblih69]
  22. Kurte ty už taky něco pamatuješ ... taky jsem zavzpomínal
  23. Kvalitu ani vzhled světel komentovat nebudu to je věc každého soudruha - za mě rozhodně ne, ale to není podstatný. Co je ale ptákovina je odkazovaní se, na úsporu paliva. Stačí se zamyslet na tím že trvale svítí 2 žárovky což je při započtení účinnosti alternátoru cca 12,5 W. Motor má 65 000W což je pokud dobře počítám rozdíl 0,019% ... přepočítávat to na pikolitry uspořené na každé nádrži snad už nemusím ...
  24. No tak ta ti stejně nepomůže
  25. koblih69

    hluk od motoru

    Pokud by bylo čerpadlo vylágrované tak by to mělo být vidět při přeměření tlaku oleje.
×
×
  • Vytvořit...