Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Koupit či ne???

    No řekl bych, že jsem svojí 406 taky hodně opečovával. Shodou okolností měla tak nějak podobně najeto, podobný servis a k tomu třeba 2 roky starý lak, několik km starou spojku, servisované vstřiky, spoustu ND a podobné věci... prodal jsem ji za 2700,- EUR jo ještě poznámka - bylo to před rokem, dneska bych za tu cenu samozřejmě neměl šanci. [upravil dne 14/8/12 19:20 od koblih69]
  2. koblih69

    kvalita filtra

    Bosch je za mě taky OK
  3. koblih69

    kvalita filtra

    jojo jsou to poláci, ale je to asi čína
  4. koblih69

    Koupit či ne???

    Tak to si dej inzerát tady v klubu, myslím že za podobné peníze se ti kupci jen pohrnou.
  5. koblih69

    Koupit či ne???

    Ta cena je teda brutální
  6. koblih69

    Práce Brno hledám

    a to jako?
  7. koblih69

    kvalita filtra

    Filtron je povětšinou to co balí Kelly jako Starline. Taktně řečeno je to to nejlevnější co můžeš koupit a kvalita tomu odpovídá.
  8. koblih69

    Displej typ C

    Požádej někoho s MUXovým displejem jestli by ti ho na chvíli nepůjčil a vyzkoušej to.
  9. koblih69

    xenony nesvíti

    Šudlit to technickým benzínem ani nemusíš, smeješ i tu pokovenou vstvu a zbude jen šedý plast... Chrom ve spreji se sice prodává, ale nehodí se pro paraboly - velmi rychle zmatní - je určený jen pro interiéry. Je sice sada sprejů které by to zvládly, ale cena je poměrně dost vysoká a chce to poměrně dost zkušeností. Jinými slovy začni shánět nové lampy nebo firmu, která se tím zabývá ( renovace parabol ), ale nebude to levné
  10. koblih69

    kvalita filtra

    Přiznám se, že u naftového filtru mám lepší pocit z MANNu nebo PURFLUXu, ale u tvého motoru bych se tím netrápil.
  11. koblih69

    kvalita filtra

    Champion používám poměrně dlouho a často. I s ohledem na výbornou cenu můžu jedině doporučit.
  12. Možná auta od sdružení PSA
  13. koblih69

    Vysoké otáčky volnoběhu

    Při a bezprostředně po startu se nereguluje na lambdu. Ta se musí napřed vyhřát aby správně fungovala. Zaměřil bych se na netěsnost v sání.
  14. Čidlo tlaku na IC mě tak napado, ale to má jiný konektor.
  15. koblih69

    Koupa

    To by mě fakt chytnul amok, hlavně že ten trouba vyfotil šíbr, ale udělat jedinou kloudnou fotku zvenku to nee
  16. koblih69

    Tip na kvalitní sikovky

    Trochu monotématický, ale zase mám jasno
  17. koblih69

    Koupa

    No za ty km by to asi chtělo pár facek... ten pravej zadní bok je na nárazníku a lemu odřenej, myslím, že to bude i na dveřch, pokličky na alu chybí ... to je tak všechno co se dát říct. Pokud v inzerátu není jediná pořádná fotka tak buď je majitel divnej a nebo je to tak otlučený, že se to kloudně vyfotit nedá...
  18. koblih69

    brzdy na 307

    Kotouče jsou 4246 W8 ( průměr 283 ) Destičky: 4254 71
  19. Chybí ti tam mezichladič což je ale u modelu 66kW v pořádku. Není ten kabel náhodou od váhy vzduchu? ... to asi ne ten měl víc pinů jeslit se pamatuju... [upravil dne 13/8/12 20:24 od koblih69]
  20. koblih69

    Tip na kvalitní sikovky

    Podobné Knipex mám v práci v příruční sadě v nějaké menší verzi a vypadají opravu dobře zpracované. Moc toho nenapracovaly, ale zdálo se mi, že by vydržet mohly.
  21. koblih69

    Tip na kvalitní sikovky

    To je ten systém kde stlačíš ten čudlík a nastavíš o potřebný počet zoubků a zase povolíš?
  22. Pánové, chtěl bych koupit kvalitní sikovky. Nemáte prosím někdo tip buď na konkrétkní kus nebo podle čeho vybírat. Jsou různé systémy kterými se nastavuje velikost rozevření, ale který je nejtrvanlivější? Prostě neco co vydrží a nebudu se bát za to pořádně zabrat. Nějakou představu mám, ale spíš co nebrat než co brát. Díky moc
  23. koblih69

    Stativ na fotak

    No k tomu stativu doporučuju ještě aspoň drátovou spoušť nebo DO jinak si to člověk stejně při dlouhém času roztřepe. Případně fotit na samospoušť. Co se týká stativu mám nějaký levnější Velbon a nemůžu si stěžovat.
  24. koblih69

    Voda z výfuku

    Tak nevím, pod pojmem svody si vždycky představím výfukové svody. Že by mohly být orezlé výf. ventily se mi tak nějak nezdá. Budou zakarbonované ale orezlé? A kde? Dyť by to všechno vydřelo?
    • 6
×
×
  • Vytvořit...