No řekl bych, že jsem svojí 406 taky hodně opečovával. Shodou okolností měla tak nějak podobně najeto, podobný servis a k tomu třeba 2 roky starý lak, několik km starou spojku, servisované vstřiky, spoustu ND a podobné věci... prodal jsem ji za 2700,- EUR
jo ještě poznámka - bylo to před rokem, dneska bych za tu cenu samozřejmě neměl šanci.
[upravil dne 14/8/12 19:20 od koblih69]