Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. No to řešení už tady je popsané... já vidím problém ve stáří a křehnutí toho plastu, takže když tu klapku vyměníš za novou nebo vyztužíš starou tak podle mě bude pokoj.
  2. Ano je to vedené dvoudrátově a to konkrétně na piny 25 a 26 konektoru ze zadní strany Panelu klimatizace.
  3. Když zakreješ ten fototranzistor co \"kouká\" dopředu prstem tak se nic nestane?
  4. koblih69

    2DIN autorádio s GPS - co vy na to?

    Hehe ta cena je teda fakt povedená
    • 6
  5. koblih69

    LOUPÁNÍ V ŘÍZENÍ

    Pokud to lupe v rejdu při pomalé jízdě bude to spíš kloub. Pokud to lupe i při stání kouknul by na horní uložení. Pro začátek ti bude někdo točit a ty budeš koukat na pružinu. Ta by se něměla zkrucovat, ale pěkně točit na ložisku.
    • 7
  6. koblih69

    virtual tuning

    To moc nechápu - lišta nad SPZ, nápisy... jsou \"chromové\" takže leštěná nerez pěkně zapadne, naopak matná stříbrná bude vypadat nepřirozeně... ale to už dle vkusu každého soudruha
  7. koblih69

    Jemné šuštanie v klíme

    No ono to s tou cenou nebude tak horké... pylový filtr se musí vyměnit, ale není v ceně, cena je počítaná na 300g chladiva (doufám, že to co ti odsají se nepočítá... ) ... takže si raději ověř kolik reálně zaplatíš.
  8. koblih69

    virtual tuning

    Paint Shop Pro. Roman Bazi: vyzkoušet to můžeš třeba to bude dobrý... Myslím, že jsem někde viděl nerez
  9. Já teda nevím jak u tohohle motoru, ale nestačí sundat kolo a plastový podběh? [upravil dne 19/8/12 22:34 od koblih69]
  10. Hm zajímavá cena, já ho kupuju tady: http://www.oleje-pema.cz/motorovy-olej-total-quartz-5w-30-quartz-ineo-ecs-synteticky-5l_33617.html
  11. Automobilky běžně doporučují výměny olejů po 30 tis a je to totální nesmyl... Pokud motor příliš netrápíš v otáčkách a nevadí ti zbytečně vysoká cena klidně tam to Ineo lej
  12. Ineo ECS? To není Hdi s FAPem i když chápu, že když se doporučuje... pochybnost o tom, že ti nevyměnili olej moc nechápu. Do takového servisu bych auto teda nedal.
  13. Jiné auto a není náhodou třeba jiný motor, jiný olej, jiný režim jízdy... Mimochodem to že je olej černý znamená, že dobře zabraňuje usazování karbonu takže je otázkou kde z vás dvou je na tom líp
  14. koblih69

    Výměna zámku

    Zámek se vyměnit dá- známej straší zbytečně, než to uděláš ověřil bych jeslti není nějaký mechanický problém. Rozeber tapec dveří, vyndej zámek a koukni jak se chová venku.
    • 9
  15. Jojo, je to necelých 9 km od Podgory
  16. No už je to asi vyřešené od úterý (středy) jsem toho nakonec našel poměrně dost, ale za poměrně nesmyslné ceny, takže bude klasika: sobota-sobota, ale pojedu v pátek. Zítra by se to mělo vyřešit, ale vypadá to na 90% na Igrane [upravil dne 19/8/12 19:50 od koblih69]
  17. Na řidiče s rukou z okna mám specifický názor
  18. koblih69

    Jemné šuštanie v klíme

    Ten průběh bývá takový, že postupně slábne účinnost a pak začne \"šustění\" pak už obvykle není daleko čas kdy klima nespustí vůbec. Pokud je vše v pořádku a jezdí se alespoň 1x za 2-3 roky na servis který popisuje Ferry tak do se do takového stavu ani nedostaneš.
  19. koblih69

    106sťákova 406stá :-)

    Ty kola jsou slušivá Akorát kamarád by mohl tomu Cliu přestat ubližovat
  20. Ve 407 je horní plato z tvrdých segmentů a poslední díl se zacvakne. Nepochybně když to půjde vícekrát přes střechu tak to může vypadnout, ale to už se dějou horší věci...
  21. koblih69

    Jemné šuštanie v klíme

    Asi máš málo chladiva. Je s tím spojená nižší účinnost klimatizace. Chtělo by to odsát zbytek a znovu naplnit.
  22. V kufru mám všechno buď v tašce na která drží na suché zipy a nebo pod průžnou síťkou. Volně tam není obvykle nic - nesnesl bych kdyby se mi vzadu něco přesýpalo.
  23. koblih69

    Litá kola na 406

    Velká nevadí, použiješ vymezovací kroužky
  24. koblih69

    RT4

    Mimochodem je to tam kde jsi asi bral ten obrázek : http://rt4.wikidot.com/tutorial-install-usb-port
  25. koblih69

    Klima

    Motorek bude velmi pravděpodobně přístupný bez demontáže palubky.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...