No už je to asi vyřešené od úterý (středy) jsem toho nakonec našel poměrně dost, ale za poměrně nesmyslné ceny, takže bude klasika: sobota-sobota, ale pojedu v pátek. Zítra by se to mělo vyřešit, ale vypadá to na 90% na Igrane
[upravil dne 19/8/12 19:50 od koblih69]