Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    Pokud nenajdeš prodřený kabel tak by mohl být roztřepený přímo u vstupu do destičky. Ale předpokládám, že bude na třmenu nepořádně uspořádaný a prodřený o disk. Pak prostě spájet a zaizolovat. Nebo ustřihnout... pak ale doporučuju nechat ten ustřižený konektor zastrčený ať tam nejde bordel.
    • 37
  2. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    No tak vidíš, tak šup, hever do ruky, klíč a běž to opravit. Která deska to dělá poznáš tak, že postupně vytáhneš jednotlivé kablíky od desky z konektorů a vyzkoušíš to. S trochou šikovnosti nemusíš ani sundávat kolo ( teda pro zjištění na kterým kole to je, pro opravu samozřejmě jo ) [upravil dne 7/9/12 17:10 od koblih69]
    • 37
  3. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    Byly kola dole?
    • 37
  4. koblih69

    Krádež Peugeot 307 SW (Praha)

    Hehe :D:D na mojí 407 byl balíček havarijka a povinnýho za 6 250,-
    • 45
  5. koblih69

    Krádež Peugeot 307 SW (Praha)

    Kluci, jeslti si chcete ochránit auto tak si uzavřete dobrou pojistku
    • 45
  6. No možná by šly vyjednat i nějaké slevy pro klub třeba že by místo 12,- stál 9,50 Puk je asi možnej, ale pro mě tenkej, když bych do něj chtěl proříznout drážku na ten lem prahu tak by to bylo skrz... zkusím to vyfotit.
    • 8
  7. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    Dističky bude asi \"jen\" prodřenej kabel od destičky k čidlu. Žárovka může být jen špatný kontakt na konektoru světla nebo v patici žárovky. Co to řízení máš nastaveno levostranné?
    • 37
  8. Jo to je známá taškařice Hor. a Vert. polarizace. V principu má samozřejmě pravdu, ale narovinu ani v jednom případě kdy jsem to řešil jsem správnou polarizací antény nedosáhnul viditelného zlepšení signálu. Posun o řád byl v samotné anténě, použitém zesilovači ... Ale naděje umírá poslední - já sázím tatranku, že to otočení nepomůže
    • 83
  9. koblih69

    problém s chlazením 2.2 hdi

    Tak doporučuju i duhej pohled Určitě tam ještě 8 najdeš
    • 12
  10. koblih69

    problém s chlazením 2.2 hdi

    Neplaš, sundej to dolů a uvidíš, když bude propálené těsnění tak to uvidíš a když ne tak tlakovou zkoušku a pak můžeš teprve shánět novou hlavu.
    • 12
  11. koblih69

    problém AIR BAG

    Pyropásy nemají roznětku?
    • 19
  12. Podle mě je tahle anténa pro DVB-T nešťastná. Osobně mám zkušenost s obdobnou směrovou \"Colorkou\" v místě se špatným příjmem. Trápil jsem se s tím až jsem rezignoval a dal tam polský síto za 250,- a ejhle vše OK. V tom místě je totiž útlum a ta směrovka má sice výborný zisk, ale síto pobere odrazy...
    • 83
  13. Já už to teda nečetl znovu začátek, ale naznačuješ, že jsi nezkusil jinou anténu? Tak to se přiznám, že mě nenapadlo ani poradit, že tam náš píchnout kousek drátu... Já ti to rádio klidně odzkouším, ale otázkou je jeslti má cenu je opravovat, protože na aukru bývají za pár stovek.
    • 29
  14. koblih69

    Spojka

    Koukal jsem na to v pondělí sada LUK se dá na netu sehnat kolem 398 Euro, v inzerci máš orig - Valeo za 500 Euro + práce
    • 71
  15. koblih69

    Zapůjčení kol 13" na STK

    No s návodem můžeš zkoušet co chceš, platí to co je v TP. To že někdo zavře oko je věc duhá, ale projít STK to samozřejmě nesmí. Řesil bych to nákupem levné sady - na aukru vidím sadu pneu od 300,- http://aukro.cz/letni-pneumatiky-matador-165-70r13-i2612709499.html plecháče by se v tomhle rozměru sehnaly taky kolem 1000,- a máš jednou pro vždy klid.
    • 13
  16. Používám podobnej jako je v odkazu od P607Olda na tu misku jsem si udělal takověj válec z tvrdé gumy ( cca 5 cm průměr a 6 cm výška ) ve kterém je flexou říznutej zářez do kterého zapadne ten spodní lem prahu.
    • 8
  17. koblih69

    Spojka

    1. je spojka, 2. by mohl být setrvačník, ale může to být i více věcí.
    • 71
  18. koblih69

    cvkáni v motoru

    10W40 je pro tenhle motor úplně v pořádku... moje poznámka je ke značce.
    • 8
  19. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Děkuju uctivě, já to procházel, ale asi moc rychle a nestačily se načíst obrázky... měl jsem pocit, že to tu někde je Jo přesně takhle to vypadá
  20. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Pánové, trochu mě překvapila jedna věc - světlo je samo o sobě zarovnané s hranou kapoty. Tím pádem když tam dám mračítko tak naroste do výšky oproti linii kapoty. Když ale koukám na ty od French Power tak to mají stejně http://www.french-power.com/product_info.php?info=p466_Scheinwerferblenden-407.html Judes / Dert jak to vypadá u Vás? [upravil dne 6/9/12 22:57 od koblih69]
  21. koblih69

    posilovac riadenia

    Nevím jeslti je dostupná sada na repasi, nepátral jsem po tom, ale asi někde jo. Repasované řízení je cca 6-7 tis. Případně pokud bys měl zájem mám na prodej komplet hřeben, který zaručeně neteče, ale musel bys nějak vymyslet dopravu. Akorát teď koukám, že to není auto v tvém podpisu, ale 206, takže to nemám [upravil dne 6/9/12 22:03 od koblih69]
    • 27
  22. Udělej to jak píše Ozzy - posviť si na pružiny a pomocník ti bude plynule pomalu točit. Pokud se pružina bude sekat a překrucovat tak je to ono. Tyčky stabilizátoru bych řekl spíš při pomalém přejezdu nerovností, stejně tak uložení stabilizátoru.
    • 43
  23. koblih69

    Muj Red Dwarf

    Jojo sundej ho nejlíp i s tím budíkem.
    • 76
  24. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    No tak zkontrolujte jeslti náhodou nenastavil pravostranné řízení
    • 37
  25. koblih69

    Ovladanie okien blbne - BSI?

    Hm a neblbne mu náhodou i centrál? Předpokládám, že měl auto napojené na PP2000, že [upravil dne 6/9/12 20:31 od koblih69]
    • 37
×
×
  • Vytvořit...