Nevím jeslti je dostupná sada na repasi, nepátral jsem po tom, ale asi někde jo. Repasované řízení je cca 6-7 tis. Případně pokud bys měl zájem mám na prodej komplet hřeben, který zaručeně neteče, ale musel bys nějak vymyslet dopravu.
Akorát teď koukám, že to není auto v tvém podpisu, ale 206, takže to nemám
[upravil dne 6/9/12 22:03 od koblih69]