Já mám s těmihle věcmi prostě principielní problém. Těch příčin proč dneska dojde k nehodě je poměrně dost i bez těhdle věcí, takže jsem v těhdle věcech dost zásadový a pokud nejsou povolené tak jsem zásadně proti. Zatmavená světla, HID sady, fólie na sklech, neschválená kola... A možná ještě víc než ty věci samotné mě zlobí to, že jak umíme bezvadně podvádět a na STK si bereme jiný kola, dáváme jiný žárovky a nebo podplácíme... Pravidla jsou a platí pro všechny a tyhle \"odkláněče\" nerad. Příjde mi to vůče těm co dodržují krapet nefér