Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    508 - skúsenosti.

    No myslím, že ten slovník bys mohl trochu krotit.
  2. koblih69

    BT HF RD4

    Dneska jsem nestíhal - kluk přijel až řed chvílí, ale myslím na tebe
    • 57
  3. koblih69

    p206 - servocerpadlo

    Pravda? No když jsi nepasal vin tak těžo říct
    • 21
  4. Ježíš ty odkazy na Kelly jsou nějaká epidemie?
  5. Já zničil 2 táta taky 2... další už zkoušet nemusím Kdyby chtěl někdo nějaké ND tak mám zásobu... nicméně válec s pístkem jsou vždycky vylágrované totálně Myslím samozřejmě ty \"OBI\" plasťáky. Když už, tak stačí zajít na sběrný dvůr a tam je kompresorů z lednic spousta. [upravil dne 10/10/12 20:44 od koblih69]
  6. No akorát, že to kolo od auta nafouká jedno a pak je potřeba zajet pro další kompresor
  7. Ono taky záleží kam ho uložíš. Když tam bude vlhko tak kotouče a bubny lehce vyreznou, voda může v dutinách kondenzovat... Mů tchán ukládal auto do vlhké stodoly a to opravdu stálo za to.... Baterii bez obav vyndej. Pořádně jí nabíj a ulož do tepla. Pokud na ní chceš být hodný tak cca 2x za zimu na ní připoj žárovku, nech jí vybít a znovu nabij.
    • 12
  8. koblih69

    Ráfky ze scorpia na 406

    Samozřejmě, ale to něco stojí a musí se vyřešit krytky... já to moc nechápu, kol na 406 je všude hafo za pár korun.
    • 8
  9. koblih69

    podavací čerpadlo HDI

    V nádrži můžeš mít třeba motůrek vod stěračů když bude mít dostatečný průtok....
    • 52
  10. koblih69

    Ráfky ze scorpia na 406

    Středová díra je malá.
    • 8
  11. Tohle u nás umí kde jaká Oktávka
    • 20
  12. koblih69

    stupanie otacok

    V tom případě se nabízí například DRV. Vyndat a vyčistit.
  13. Je vidět, že měl nachipováno
    • 20
  14. Dal jsem SKF, navíc byly poměrně levné.
    • 9
  15. koblih69

    kúpa príklepovej aku vrtačky

    Aku nářadí mám kopici baterky mě netrápí když začnou zlobit tak si nasypu do původního obalu nové články a jede se dál. Nicméně pokud vrtám díru do zdi ( i cihly... ) používám Dewalt nebo Hilty s pneumatickým příklepem a na normální vrtání velkou Narexku ( ta je věšinou ve stojanu. Neničím si zbytečně Aku nářadí tam kde mám 220V Ta makita je naprosto OK. Zajímavé kousky dělá Hitachi a pokud zvolíš Dewalt nebo Hilty tak se určitě nespleteš . Hlavně by to neměla být nějaké hobby řada.
    • 14
  16. koblih69

    P406 olejovy filtr

    Prostě jsi koupil špatnej filtr
  17. koblih69

    Opravit či koupit novější auto

    Když koukám na soupis těch položek tak moc nechápu jaký smysl by mělo auto vyměnit za jiné ojeté. Podobných věcí tam bude taky hafo a o možných skrytých nemluvě... O výhodnosti nákupu úplně nového pochybuju taky ale to je každého věc.
    • 71
  18. koblih69

    Repase zadní nápravy

    Na příbram zapomeň, neslyšel jsem nic dobrého třeb ato byla jen smůla... Naopak si chválí třeba Strakonice : http://www.napravy.cz/
    • 35
  19. Šumáchr Stig nikdy nebyl ... 1. černý Stig byl Perry McCarthy, 1. bílý Stig byl Ben Collins (i v době kdy vzniknul tenhle díly Top Gearu) končil tuším v roce 2010, kdo je ten současný nevím jeslti se už profláklo ... [upravil dne 9/10/12 23:24 od koblih69]
    • 31
  20. koblih69

    BT HF RD4

    Vyzkoušený mám jen Samsung omnia s WM, s Androidem jsem nezkoušel, ale mohl bych zkusit S II
    • 57
  21. Dal by sim marmeládičku co? Můžu nabídnout jen puding
    • 31
  22. né to je jeho vnuk Ten díl opakovali na coolu už minimálně 2x ale spíš 3x ... jinak na netu se dá najít skutečná identita Stigů
    • 31
  23. koblih69

    Maximálka Experta?

    No Méďo tak se to vyjasnilo a ty si kup na slevišti voucher na hubnutí s Hankou Kynychovou
    • 21
  24. koblih69

    Maximálka Experta?

    No podle r.v. bych typnul že jo, ale když koukám do ServiceBoxu tak nee:bojim
    • 21
  25. koblih69

    Lidskej vkus

    To nám nevadí pokud po nás nevyjedeš , za mě je ta barva úplně OK Hodinky a kravatu bych k němu v barvě měl, takže v tom nevidím problém.
×
×
  • Vytvořit...