Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Sadu těsnění máš koupenou?
    • 13
  2. koblih69

    Kablovanie zadne repro - P206

    No děkuju za upozornění , to moje byla jen taktní reakce na Ferryho odkaz podle typu toho rádia můžeme dohledat ten jeho origo konektor.... [upravil dne 12/10/12 16:42 od koblih69]
    • 9
  3. koblih69

    airbag fault

    Klidový odběr změříč tak, že na odpojenou svorku od baterky připojíš jeden fous měřáku a na kontakt baterky druhej fous. Přepnuto musíš mít na rozsah min 2A. Auto nech nejlépe pár minut stát než se \"uspí\" BSI. Tím dodělkem bývá nejčastěji autorádio...
    • 16
  4. koblih69

    Kablovanie zadne repro - P206

    Já to teda nevidím pořádně, ale to co je na obrázku snad není ISO konektor ne? Ty máš asi neorigo rádio a tohle se do něj strká zezedu, nebo ne?
    • 9
  5. koblih69

    netěsné turbo

    A kudy se tam dostává ten olej?
    • 21
  6. No na volnoběh stačí i motorek od stěračů z nějaký Škůdky a nemusíš nic vytahovat
  7. A máte správně spasované dveře?
    • 15
  8. no to nejmíň :D:D
  9. Jakou jinou změnu bys chtěl N0 jinak to podle mě nejde. Ještě můžeš vytáhnout čerpadlo z nádrže a hodit ho do kýblu.
  10. koblih69

    tempomat vs. turbo

    Když jsem jel Chorvatsko tak za cestu tam regenerovalo auto 2x ... celou dobu tempomat na 130 rozhodně se to nechovalo popisovaným způsobem. Pouze jsem zaznamenal, že nestíhá chladit klima.
    • 20
  11. Možná by bylo lepší My expensive girlfriend
    • 13
  12. koblih69

    vytepovanie stropu

    Ano jde to. Mně \"bouchla\" v autě Cola a strop vypadal děsně. Použil jsem Vanish na koberce a houbičku. Kartáč by to vydřel. Bohužel někde zbyly mapy které ani po opětovném čištění nezmizely. Na to pomohl tenhle přípravek: http://www.zbozi.cz/vyrobek/omino-bianco-sucha-pena-300ml/ . Stop je jako nový. Pokud máš jen menší fleky nebo na malé ploše pak klidně kup ne to Omino Bianco.
  13. koblih69

    příslušenství pro lakování

    Kompresor z ledničky by s nějakým zásobníkem možná utáhnul AirBrush pistoli, ale normální jistě ne. Teda možná na jednotky sekund a pak 2 minuty pauza... Kompresor podle mě bude stačit, nutně k němu potřebuješ odlučovač oleje a pistolí těžko radit, já mám několik pistolí po lakýrovi, které se už dneska nedělají, takže z těch stávajících neumím poradit. Co se týká ceny kompresoru tak s podobnými parametry dneska koupíš kompresor za 2,5 tis. ( podobný mám doma 7 let ) pokud jsi ochotný dát 4,5 tak jistě najdeš v větším výkonem a větším vzdušníkem. Samozřejmě ne na profi trvalý provoz. Osobně si myslím, že 80% úspěchu je zručnost lakýrníka a kvalita a správné ředění barvy a jen 20% pistole samotná. [upravil dne 12/10/12 10:22 od koblih69]
    • 15
  14. koblih69

    Těsnění střešního okna

    Jednou jsem řešil tkaovou nouzovku u střešního oka na zimu - pečlivě jsem očistil plochu vlastního skla které se vyklápelo a nalepil jsem kolem těsnění na okna - ten pěnový E profil.
    • 13
  15. Ono až do tebe ( zdůrazňuju do tebe ) někdo narazí a 1. co zapíše policajt do protokolu bude rozměr pneu a následně likvidátor udělá to samý, tě ten humor přejde.
    • 25
  16. Ale jo jen je s tím trohcu víc práce...
  17. Super, snad to bude v prodeji jako originální příslušenství.
    • 36
  18. Taky si vzpomínám si na věci, které mě nezaujaly - Červený Trpaslík, Černá zmije nebo třeba Star Wars, Panic... ... dneska bych to mohl vidět 100% dokola
    • 31
  19. Protože s ohledem na to co obvykle potom řeknou jim automobilky přestaly dávat auta na testy Marně pátrám v paměti nad nějakým běžným autem které by chválili. Napadá mě jen podvozek Mondea a Fiat Panda [upravil dne 11/10/12 21:45 od koblih69]
    • 31
  20. koblih69

    Opravit či koupit novější auto

    Kolega měl SL 55 AMG v nějaké edici McLaren F1 - snad jen naše firemní 607 měla tolik závad jako tohle. Pak už to v Čechách nechtěli opravovat tak to vozil do DE, ale stejně to nikam nevedlo. [upravil dne 11/10/12 21:33 od koblih69]
    • 71
  21. koblih69

    Opravit či koupit novější auto

    Je to tak, já si prošel, velmi starým, novým, zánovním, firemním... třeba 406 bych neměnil kdybych už neměl problém s tím jezdit na služebky - už to prostě mezi ostatními nevypadalo dobře. Úplně nové je pro mě synonymum velkého prodělku. Takže hledám spíš výhodnou koupi a stáří je trochu v pozadí. Nicméně to je strašně individuální a vše má pro a proti
    • 71
  22. koblih69

    šrouby do plecháčů

    Asi bych sadu našel....
  23. Proto se ptám
  24. koblih69

    BT HF RD4

    :D:D hned jsem zkusil tu S2 spárovat v manželčině autě a OK ...
    • 57
  25. koblih69

    BT HF RD4

    Seděl jsem nad tím půl hodiny. Zkusil jsem napárovat manželčino HTC (nikdy nebylo připojené ) a OK, pak Klukův S2 a nešel. Vymazal jsem všechny founy a zkusil znovu a opět šly 2 a ta S2 ne... Motor neběžel, nepovažovla jsem to za podstatné když ostatní phony šly párovat. Ale na netu jsem našel i info, že musí být nastartováno, čemuž nevěřím. [upravil dne 11/10/12 20:05 od koblih69]
    • 57
×
×
  • Vytvořit...