Kompresor z ledničky by s nějakým zásobníkem možná utáhnul AirBrush pistoli, ale normální jistě ne. Teda možná na jednotky sekund a pak 2 minuty pauza...
Kompresor podle mě bude stačit, nutně k němu potřebuješ odlučovač oleje a pistolí těžko radit, já mám několik pistolí po lakýrovi, které se už dneska nedělají, takže z těch stávajících neumím poradit.
Co se týká ceny kompresoru tak s podobnými parametry dneska koupíš kompresor za 2,5 tis. ( podobný mám doma 7 let ) pokud jsi ochotný dát 4,5 tak jistě najdeš v větším výkonem a větším vzdušníkem. Samozřejmě ne na profi trvalý provoz.
Osobně si myslím, že 80% úspěchu je zručnost lakýrníka a kvalita a správné ředění barvy a jen 20% pistole samotná.
[upravil dne 12/10/12 10:22 od koblih69]