Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    šrouby na čepe

    Jojo koukám na to, máš pravdu ten moment je minimální, patří tam tmel. Já ho na tyhle místa dávám automaticky i když třeba předepsanej není... tady někdo udělal chybu, třeba při výměně ložiska nebo těch čepů... to je teda na pár facek.
    • 16
  2. koblih69

    vetší poklice než je zdrávo

    Myslím, že to je jedna z věcí co by měli dát Olaškýmu králi do hrobu
    • 45
  3. koblih69

    šrouby na čepe

    To slyším taky poprvé, myslím, že nikdo na fóru to neřešil. Asi špatně dotažené po opravě
    • 16
  4. No vodpojit to jde, stačí vytáhnout napájecí konektor, sice bude svítit červnej volant, ale zkusit se to dá.
    • 19
  5. Radku, ona je tam Elektrohydraulika...., bohužel Mrkni na takové ty plechy které jsou na kulových čepech.
    • 19
  6. koblih69

    vetší poklice než je zdrávo

    To je dnes spíš už jen pověra z doby kdy materiál hodně křehnul v mrazech a kola dokonce i praskala nebo se v zimě vyštípla třeba o pangejt. Co je pravda je to, že sůl v případě malé prasklinky snadnu způsobí oxidaci pod lakem a lak rychle strádá.
    • 45
  7. koblih69

    vetší poklice než je zdrávo

    To zamázneš černým silikonem :papa
    • 45
  8. 1,8 old s volnoběžkou
    • 15
  9. koblih69

    Denní hlídání

    V nouzáku to jede právě proto aby auto tolik netrpělo, ale to jak to moc vadí záleží hlavně na tom v čem je problém a to se bez diag nedozvíš. Takže bych to zbytečně moc nepřeháněl. Můj bývalý ředitel si nouzáku všiml až po 5-ti dnech intenzivního ježdění
  10. koblih69

    aditíva

    Jojo s aditivy budeš jezdit jako DRAK
  11. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    Aktuální stav: z levé formy mám už jeden zkušební a jeden finální výrobek. Z pravé mám zkušební. Vypadá to OK, nějaké věci se doladí a šlo by to asi pustit ven. Výroba jednoho páru zabere přibližně týden ale vhledem k mojí škole a pracovnímu vytížení a pod počítejme spíš 14 dnů abych nesliboval nesplnitelné. Mračítka jsou laminátová, 2 vrstvy tkaniny hrubosti 100, bílá laminovací pryskyřice. Forma je jednostranná, takže rub (nalepený na světle) se musí vždy dobrousit + dotmelit drobnosti. Pokud má tedy někdo zájem můžu vyrobit i pro něj. Je s tím poměrně dost práce a příprava stála taky dost času a penízků takže tomu odpovídá cena. Ani materiál není zadarmo a formy nevydrží věčně…tak to prosím respektujte. Pokud má někdo zájem tak platí co jsem avizoval – 1000,- za pár který bude stříknutý v plniči. Pošlete mi prosím SZ a já zpět pošlu termín kdy by to mohlo být. S časem je to špatné, nechci žádné peníze předem, chci je splnit co jsem na začátku slíbil a jak to půjde tak to půjde.
  12. koblih69

    Jaký motor v naftě

    To je odkaz jen na stránku, ale chybí tam konkrétní auto...
    • 33
  13. Jednou jsem dělal známému 4 krytky na jeho kola. Sehnal si na zapůjčení původní krytky a já mu udělal formu, a krytky z laminátu. Nicméně kdybych to měl dělat znovu tak by to vyšlo draho. Osobně bych sehnal libovolnou sadu jen trochu tvarově podobných krytek které bych nějak upravil.
    • 7
  14. koblih69

    Jaký motor v naftě

    Roman Bazi: sloters mi jistě může poslat SZ pokud ho to bude zajímat a tady by to mohlo znytečně svést k nějaké přestřelce o názorech na tuhle věc což nic nepřinese. Jinak tvůj názor na LPG je podle mě reálný. Ono každá věc má svoji cenu. Provoz nafťáku může být z hlediska dalších nákladů velmi sporný ale vzhledem k tomu nájezdu se nabízí jako 1. varianta. Takže bych auto s LPG zařadil do seznamu při koukání po kandidátech.
    • 33
  15. koblih69

    Jaký motor v naftě

    Na odstranění FAPu mám trochu jiný názor, ale to sem nepatří. Každopádně je to filtr pevných částic který musí být aby auto splňovalo stále přísnější normy na Výfukové plyny. Výměna tě čeká tak 1x za 150 tis. cena je dnes už celkem přijatelná - výrazně pod 10 tis. .... Myslím, že do toho moc zabředáš... všechno má svoje výhody a nevýhody. Začni sem sypat auta o kterých uvažuješ a dostaneš konkrétní informace.
    • 33
  16. koblih69

    JBL 406 sedan

    Ano dá, otázkou je jaký to má smysl s ohledem na velikost souborů v porovnání s nekomprimovanými, že Navíc to co \"koluje\" je v poněkud jiném toku... srovnání MP3 a FM vysílání je trochu ostuda, ale nemá smysl se bavit pokud ten rozdíl neslyšíš tak nezbývá něž popřát hodně zdaru
    • 44
  17. koblih69

    Zimování 2012

    No hlavně aby tam nebylo vlhko, protože to je pak lepší někdy lepší to nechat venku. Baterku klidně vyndej.
  18. koblih69

    Lidskej nevkus

    Porsche je fajn? Proboha taková fušeřina. Bubliny, otřepy, přelepování děr... o kolech ani nemluvě. To je pro mě totální parodie.
  19. koblih69

    blow off ventil

    Což je ovšem trochu škoda... [upravil dne 16/10/12 22:04 od koblih69]
    • 29
  20. koblih69

    JBL 406 sedan

    Pánové to už snad nemůžete myslet vážně. Podívejte se na to co koluje mezi lidmi - 128 kb/s je tak namluvené slovo, poslouchat se dá snad 196kb/s ale po 15-ti minutách je to únavné nepříjemné a třeba pro mě neposlouchatelné. Vyšší datový tok se prakticky nevidí... srovnávat tohle s kvalitou FM vysílání je skoro nestoudnost asi stejná jako to srovnávat s kvalitou CD. A kvalitní MP3 je co? Něco co kompresí poškozených souborů udělá původní nahrávku? To asi ne... MP3 jsou super, do telefonů, do přehrávačů když jsme na lyžích nebo na bruslích... a pod. No ale tím se netrapte... pokud to neslyšíte a MP3 vám vyhovují tak jen do toho, ale pšššt
    • 44
  21. koblih69

    Jakou Lambda sondu P306

    Fungovat ti bude skoro každá, ale tahle moc nevydrží.
    • 6
  22. koblih69

    Olej ENEOS

    Lepší to asi nebude, ale cena dobrá tak proč ne.
    • 14
  23. Nafta umí překvapit :D:D
  24. koblih69

    škrtící klapka 1.6HDI

    Na jakém autě?
    • 25
  25. koblih69

    škrtící klapka 1.6HDI

    OK, tak ale pak nepiš, že ti to padá do nouzáku
    • 25
×
×
  • Vytvořit...