Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. No tak jednak bych se snažil jednat s majitelem a jednak jsou to 3 mega tak by asi stálo za to aby smlouvu viděl právník ...
    • 51
  2. Ono je to u mě jinak, ta formulace nic neznamená, ale pokud by mě někdo do ní tlačil tak bych to z principu nepodepsal, protože už z toho je cítít že mě chce odrbat. Tím myslím, vůbec nepodepsal né tlačil na její vypuštění... [upravil dne 19/10/12 19:30 od koblih69]
    • 51
  3. Realitka? To jsi mě rozesmál. Záruka je vždy a to na věcné a právní vady, které byly kupujícímu známy a tobě je zatajil. Jiná smysluplná mě nenapadá. Pouze v případě klasické Aukce nelze záruku uplatnit.
    • 51
  4. Klid. Taškařice v podobě formulace \"kupuje tak jak stojí a leží\" je sice častá ale v případě nemovitosti naprosto nesmyslná. V případě této formulace se lze vyvinit ze zodpovědnosti pouze u koupě věci „úhrnem“ nikoliv jako v tomto případě věci „individuálně určené“. Je sice pravdou, že soudy nižších instancí v tom často chybovaly, ale dnes je naštěstí k dispozici dostatek rozsudků krajských soudů i nejvyššího soudu takže už se v tom nechybuje. Důležité je si ale uvědomit, že za tuto větu nelze napadnout platnost smlouvy. Jinými slovy pokud k podpisu takové formulace dojde v případě nemovitosti pak nezbavuje prodávajícího v žádném případě odpovědnosti za vady. Ještě se sluší dodat, že například při prodeji restaurace apod. Činí podstatnou část ceny vybavení – nábytek, vybavení kuchyně… v tomto případě by výše uvedená věta platila na vybavení nikoliv na nemovitost a její nezbytné příslušenství. [upravil dne 19/10/12 19:17 od koblih69]
    • 51
  5. koblih69

    Anomalie

    Hm to bylo teda 6 šikovných mechaniků ... jak dlouho to v Peugeotu hledali, že si naúčtovali 6000 za práci?
  6. To to je nejde nastartovat? Startér netočí, nebo točí? Kontrolky jdou? Chce to přesný popis.
    • 6
  7. koblih69

    Zadní okno p306 break

    Změr napětí na kontaktech toho skla po zapnutí vyhřívání
    • 7
  8. koblih69

    Lidskej nevkus

    To je fakt peklo
  9. Pokud neplánuješ něco dělat s tou kastlí a nevadí ti s tím jezdit tak asi snad, ale pokud bys z toho chtěl udělat hezký auto tak určitě ne.
    • 6
  10. koblih69

    Rachot u rozvodů

    Tenhle typ jsem nikdy neměl v ruce vždycky jen hlasiku- viz foto. Dá se sehnat cca za 1 300,- ( Swag, Corteco, Febi... ) [upravil dne 19/10/12 14:54 od koblih69]
    • 10
  11. Desinfekce klimy za 1250,- ne nevím teda... .za tyhle peníze seženeš kompletní klimaservis i s desinfekcí. Samotná desinfekce tak 500-600,- + případně kabinový filtr pokud je špatný. S trocou šikovnosti to doma uděláš za 1/2-1/3 ceny.
    • 12
  12. Pokud bys měl k dispozici alespoň 1 původní krytu ( stačí zapůjčit, poškození prakticky nehrozí ) pak výroba formy je cca 500,- materiál + 1000,- práce. Následně libovolný počet krytek za 250 + 250,- ks Pokud by se upravovala nějaká z jiného kola tak podle náročnosti, to se nedá říct.
    • 7
  13. Přiznám se, že tomu úplně nerozumím - se setřenkou se domluv, že si byt koupí až se majitel domu vymotá z vytížení. Pak to řeš. Kdyby se nedejbože stalo, že tě někdo předběhne tak máš kde bydlet a baráků je všude dost. Až se datum přiblíží uhoď na realitku ať stáhne cenu. Já stáhnul 10% z inzerované ceny čertvě potom co slevnili a tluču se do hlavy že jsem nebyl důraznější. Hlavně klid. Než jsem koupil to co jsem chtěl tak jsem byl v tobě podobné situaci 3x a nic z toho nebylo prodané ještě za rok [upravil dne 19/10/12 15:09 od koblih69]
    • 51
  14. koblih69

    GO motoru 405

    Klasická škůdka byla zralá na GO často už po 80ti tis. 100tis. už málo kdy. Ještě nedávno třeba v Letovicích dělala GO škodováckých motorů firma někde od 12-ti tis. - výbrus, písty, kroužky, přebroušení kliky, šály, ventily, rozvody, tlakovka ... Nicméně tady stojí díly nicotné peníze. Realita modernějšího motoru je opravdu k 50-ti tis. Nemluvě o tom, že třeba tam kde nejsou vložkované válce tak se musí nanést nová vrstva, což už je zase někde jinde. Přitom koupě slušného motoru je otázka zlomku týhle ceny. Proto nemá smyls to dělat a u něčeho jako 405 už vůbec ne. Jinak s úrovní personálu souhlasím, ale to je tak nějak věcí provozovatele dané atrakce. Pokud nevadí jemu co pro něj pracuje tak mě už vůbec ne - já tam totiž auto nezavezu.
    • 14
  15. koblih69

    Jakou Lambda sondu P306

    Jediný co je na tý UNI Bosch blbý je ta \"svorkovnice\" kterou to spojíš s původník kabelem tak abys měl konektor - je to taková kostka, ale to je detail
    • 6
  16. koblih69

    Kola ET + servo

    Ano je to tak, ten problém roste s odchylkou od správného rozměru.... a zároveň záleží na konstrukci nápravy... ten můj povzdech byl jen obecný.
    • 47
  17. Standardní věc, musíš vyčistit klimu. Na výparníku máš plíseň a pod.....
    • 12
  18. koblih69

    Tlumiče 206

    Obojí je dobré, já většinou volím Kayaba protož ebývají za lepší cenu, ale nemusí být pravidlem...
  19. Akorát by mě zajímalo jaký vliv by na to pak mělo natočení volantu doprava. Za jízdy budiž, ale ve stání se přece auto nijak nenakloní....
    • 19
  20. koblih69

    Kola ET + servo

    To se pleteš... BTW zdaleka nejde jen o to jestli se tam to kolo vejde, ale taky o to jaký budou mít změněné momenty sil vliv na životnost celé nápravy. Ale to se prostě neřeší. Pak se majitel diví, že mu některé části vydrží třeba 10 tis. U Show Car to chápu, ale u auta na ježdění moc ne.
    • 47
  21. koblih69

    ABS fault

    Nelze to jednoduše proměřit, je to Hallův snímač.
    • 11
  22. koblih69

    Jakou Lambda sondu P306

    Univerzální Bosch je lepší volba - vydrží dlouho. Případně NTK. EPS není špatná, ale nějaká přehnaná výdrž se nedá čekat.
    • 6
  23. koblih69

    Kola na 307sw

    Jak níže s podvozkem? Obvod kola bude stejný...., navíc pneu v rozměru, který je nejčastější.
    • 40
  24. koblih69

    Kola na 307sw

    Na zimu bych hlavně koupil 15\" a budou levnější ( jak disky tak pneu )
    • 40
  25. koblih69

    Kola na 307sw

    Kup plecháče nebo alu v inzerci, vyjde ti to podstatně levněji... [upravil dne 18/10/12 20:37 od koblih69]
    • 40
×
×
  • Vytvořit...