Klasická škůdka byla zralá na GO často už po 80ti tis. 100tis. už málo kdy. Ještě nedávno třeba v Letovicích dělala GO škodováckých motorů firma někde od 12-ti tis. - výbrus, písty, kroužky, přebroušení kliky, šály, ventily, rozvody, tlakovka ... Nicméně tady stojí díly nicotné peníze. Realita modernějšího motoru je opravdu k 50-ti tis. Nemluvě o tom, že třeba tam kde nejsou vložkované válce tak se musí nanést nová vrstva, což už je zase někde jinde. Přitom koupě slušného motoru je otázka zlomku týhle ceny. Proto nemá smyls to dělat a u něčeho jako 405 už vůbec ne.
Jinak s úrovní personálu souhlasím, ale to je tak nějak věcí provozovatele dané atrakce. Pokud nevadí jemu co pro něj pracuje tak mě už vůbec ne - já tam totiž auto nezavezu.