Einstein? Měl jsem možnost s p. Landou mluvit osobně ještě v době kdy jsme sponzorovali jejich stáj (byl u nás s Kolocem a Kubelkovou, cca rok 98) musím říct, že ten člověk postrádá i základní přirozenou inteligenci, kterou si cením na lidech daleko víc než titulu. A přesto, že jsem poznal jen Landu a Einsteina ne tak mám trošku pocit, že Dan asi \"Einsteinem\" nebude. Teda v tomhle životě jistě ne
[upravil dne 26/11/12 18:14 od koblih69]