Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. Fixně i variabilně to vyčíslit zcela jistě jde. Navíc, je to docela prosté a jednoduché. Kde máš \"opportunity cost\"? Vyčíslit to jde, ale k tomu chybí ten nadhled Stejně jako \"promarněná alternativa\" se v téhle fázi nebere vážně... na to čas teprve příjde.
    • 68
  2. koblih69

    Roman Bazi - 307 SW 2.0 LPG

    Nastavit to jde, ale nevím, že by to mělo vliv na světla. Zkoušel jsem jen ovládání oken, centrál... tam se to změní.
  3. Z toho bychom mohli odvodit, že je to prostě indiánskej mikrofon.
    • 68
  4. Maximálně jenom vohřát párek :D:D:D
    • 68
  5. ... a přitom to začalo tak nevinně.
    • 68
  6. Marčelíno normálně slivovičku - to je taková borovička ze švestek Šaldo: tvoje nejdražší ti kouká přes rameno tak honíš plusový body co? [upravil dne 27/11/12 21:24 od koblih69]
    • 68
  7. a jake ? Zpívat do mikrofonu? :D:D
    • 68
  8. No tuhle myšlenku jsem chtěl původně rozvinout při svojí 1. zmínce o \"mikrofonu\" nicméně s ohledem na věk zřizovatele tohoto vlákna mám obavu, že fixní a variabilní náklady nelze dostatečně s nadhledem vyčíslit a tím pádem nelze výhody outsourcingu ocenit. Navíc v tomhle případ to má kromě ekonomického hlediska ještě tu výhodu, že můžeš pokaždé měnit nejen repertoár ale i zpěvačku
    • 68
  9. Kdyby někdo chtěl tak tu mám ještě 2 videokazety, stejně je nemám v čem přehrát... PS: podobnost názvu s ukončemím jeho závodní kariéry je čistě náhodná
  10. Neříkej mi že si neděláš legraci
  11. koblih69

    Prosím kdo má diagnostiku ??

    Von ho má mezi řádku v sekci 206 klidně přijeď, ale je to trochu daleko
  12. To máš pravdu, nevěděl, nicméně neřekl bych, že mě toto poznání přespříliš obohatilo
  13. Taky si myslím, že to není divoký, je to jenom hnusný
    • 29
  14. Tomu nerozumím, pokud mě někdo pozve tak můžu od férového vysvětlení až po výmluvy typu \"mám v ten den něco jiného\" můžu odmítnout. Na to nepotřebuju kuhouta pod pazuchu aslovník dlaždiče PS: mimochodem ten Krajčo je hodně dobrý příklad toho jak se dá kultivovaně protestovat.
  15. koblih69

    Tesnenie pod hlavou

    Tady máš nějaké příklady cen: http://www.autopejsek.cz/cenik
    • 28
  16. Sakra oddie cítím v tom náznak pochvaly? Nevěřím vlastním očím
    • 68
  17. Podle mě je vadný potenciometr v motorku světla. Bohužel se musí světlo rozdělat což není u 407 zrovna pohodička, možná bych náhradní motorek našel. Pokud se dobře pamatuju tak je shodný tuším s některou verzí oktávky.
    • 20
  18. koblih69

    Nadrz-pol/plna

    Kolikrát jsi od té doby natankoval plnou?
    • 42
  19. Taky mě napadlo co kdyby někoho šlehlo. Skoro se mi nezdá reálný, že by něco takovýho riskovali. Já bych tam asi zůstal našponovanej
    • 22
  20. koblih69

    Nadrz-pol/plna

    Ty ten plovák vohneš a to bude teprve veselo
    • 42
  21. Tak jsme to pěkně rozebrali a teď si pojďme typnout jak se to bude vyvíjet. Já vidím kroky takto: 1. projekt \"Žito\" spuštěn 2. zmizí v zahraničí 3. pokud neumře tak zjistí, že tam na něj nečekají zástupy a bude přemýšlet co dál 4. možná spustí Žito 2, 3... až znovu zjistí, že se zněj ani jinde nikdo neposadil na prcku 5. vrátí se do ČR 3. oživí se projet Daniel Landa zpěvák.... Jen přemýšlím jak rychle to půjde tak zkusím svoje obvykle 2-3 roky natáhněte si někdo budík a až to příjde tak tenhle můj blábol podrobíme kritice PS: malinko by mi v tom mohl udělat zmatek Koloc, pokud by se ti 2 zase potkali, pak by možná neumřel, ale začal třeba trénovat běžkaře v Kongu.
  22. koblih69

    Notebok ale jaký?

    Mrkni sem: http://www.hpmarket.cz máme tam zaměstnanecké slevy 10-25% ale musíš si napřed ujasnit co to má být. Samsung je OK, samozřejmě záleží jaká řada, ale já pro kluka chtěl právě Samsung a nakonec jsem byl dost překvapený dobrou cenou. Ty vyšší řady pak patří k absolutní špišce. Z těchl lepších asi Dell, Lenovo, Sony, Samsung, Toshiba, Panasonic (ale to jen drahý outdoor)... v druhé řadě HP(Compaq), FujitsuSiemens,PackardBell, Acer ... Asus se snaží, ale nevybral bych si ho stejně jako Acer. Výhodou notebooků jako Acer, HP... je to, že když rozbiješ LCD nebo zničíš mechaniku 100% seženeš ND a to včetně použitých a za dobrou cenu. I když nedávno jsem opravoval SONY Vaio a nový LCD stál 1600,- což bylo vlemi příjemné.
    • 54
  23. Ano ona tam není ani hudba ani zpěv... to je přesný a není tam bohužel ani slušný text. Jinak k tomu Orlíku, v té době mi to přišlo zajímavé, ale naštěstí jen chvilku a nejsem na to příliš hrdý. Ukliňuju se tím, že se každý dostaneme do období kdy je potřeba vzdorovat okolí a jít za každou cenu proti proudu. Stejně jako třeba Matásek na to nejsem hrdý a už bych se k tomu nevracel
  24. Vono jako najíst se můžeš v hospodě. Ale když neumí vzít \"mikrofon\" do ruky tak jí playback nepomůže
    • 68
  25. koblih69

    Notebok ale jaký?

    Hm za tyhle prachy bych koupil spíš nějaký Lenovo. Navíc teda vzhledově se mi vůbec nelíbí.
    • 54
×
×
  • Vytvořit...