Mrkni sem: http://www.hpmarket.cz máme tam zaměstnanecké slevy 10-25% ale musíš si napřed ujasnit co to má být.
Samsung je OK, samozřejmě záleží jaká řada, ale já pro kluka chtěl právě Samsung a nakonec jsem byl dost překvapený dobrou cenou. Ty vyšší řady pak patří k absolutní špišce.
Z těchl lepších asi Dell, Lenovo, Sony, Samsung, Toshiba, Panasonic (ale to jen drahý outdoor)... v druhé řadě HP(Compaq), FujitsuSiemens,PackardBell, Acer ... Asus se snaží, ale nevybral bych si ho stejně jako Acer.
Výhodou notebooků jako Acer, HP... je to, že když rozbiješ LCD nebo zničíš mechaniku 100% seženeš ND a to včetně použitých a za dobrou cenu. I když nedávno jsem opravoval SONY Vaio a nový LCD stál 1600,- což bylo vlemi příjemné.