Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    Peugeot 8O7 Prosím pomoc :-)

    pískání závislé na otáčkách mívá na svědomí turbo, nicméně záleží v jakýhc otáčkách se to projevuje.
    • 18
  2. Nikdy jsem nejezdil s poruchovějším autem než s novým P607 ( v mém případě 2.0 HDI ) takže jeslti si dát na něco pozor tak na to se nezbláznit po nákupu
    • 28
  3. Tyhle jsou snadné na výrobu, jako polotovar bych využil záslepky na novodurové odpadní trubky.
    • 11
  4. koblih69

    Brzdový pedál

    Postupné pedál klesá od určité síly stisku na každém autě s ABS co jsem za poslední roky řídil. Buď brzdu netiskni takovou silou nebo si zvykni. Samozřejmě pokud by to bylo moc a rychle tak by to mohl být brzdový válec, ale asi to tak nebude.
    • 15
  5. koblih69

    Zapojení ISO - Zapojeno

    No 1. možnost je pohled do schématu, ale to jsem línej hledat. Takže bych vzal měřák a jedním fousem ho dal na kostru a 2. našel kde je trvalých + 12V, pak bych zapnul zápalko a našel spínaných 12V pak bych propípnul černý nebo modrý drát proti kostře a našel kostru. No a máš to hlavní. To co máš v čokoládě vpravo (2 zelené a 2 červené ) budou nejspíš pření repro... no a už to vlastně hraje [upravil dne 21/3/13 16:52 od koblih69]
    • 16
  6. koblih69

    Vymena rozvodov na Peugeot 307sw

    Pokud budeš rozvody kupovat jinde pak kontaktuj člena Badisak, myslím, že budeš příjemně překvapená kolik sada s pumpou bude stát.
    • 27
  7. koblih69

    Vymena rozvodov na Peugeot 307sw

    Rozvody vyměníš asi jen jednou, takže lépe bez nebezpečí dřív než za draho pozdě.
    • 27
  8. koblih69

    olej

    No když tam dáš 5w40 na dolití tka se mnoho nestane spíš dodrž na dolívání značku. Olej měň nejlépe po roce, nebo 15-ti tis. co bude dříve [upravil dne 21/3/13 16:22 od koblih69]
    • 30
  9. koblih69

    Vymena rozvodov na Peugeot 307sw

    Jojo jak jsem psal nebudou to chtít kontrolovat protože dovnitř kladek nevidí.
    • 27
  10. koblih69

    olej

    Aha takže FAP. No proto dali 5w-30 Low Saps... kdyby tam fap nebyl tak určitě 5w40... tak by to mělo být OK.
    • 30
  11. koblih69

    Olej v sacom potrubý

    Tak po 1001: jo v přiměřeném množství je to normální...
    • 6
  12. koblih69

    olej

    Hm, co to je přesně za motor?
    • 30
  13. koblih69

    Oživenie farby + lesk

    Srovnávat T.W. a Auto Glym je skoro nesmyslný. Vezmi A.G.
  14. koblih69

    olej

    Ta cena je přiměřená, nic čím by se dalo chlubit, ale ani ostuda. Otázkou je co ti tam lejou, o to by bylo dobré se zajímat. Pokud ti auto žere olej (což by teda nemělo ) tak si zároveń nafasuj 1l do zásoby.
    • 30
  15. Dej tam stěrač z vrakáče a nedělej z toho otloukánka
    • 15
  16. U nás je dokonce interní zákaz spolupráce s jakýkoliv developerem. Ono totiž něco se ošulit dá a za něco už je kriminál
  17. koblih69

    Nečitelný displej

    Ono ty tekutý krystaly v zimě moc netečou to je přece notrmální ne?
  18. koblih69

    Renovace Laku

    Podívej se na leštičku jaké má držadlo a jakou má váhu. Pokud vezmeš molitanový kotouč a vezmeš do ruky leštičku tak se vahou ani nehne. Když vezmeš flexu tak si sedne. Flexa je prostě na řezání, na jiný pohyb, to pohodlné držadlo leštičky umožnuje dosáhnout daleko (kapota, střecha) a přitom se jen tak z lehýnka dotýkat laku. Ono totiž pokud přitlačíš, máš tam hrubší pastu a ty nebudeš jen lehce nad lakem tak ti ujede a bude průšvih. Pokud není tlak minimální dělají se hologramy... ... já nemám patent na rozum, třeba budeš spokojený s rozbrušovačkou. Když jsem zjistil jak je jednoduché projet lakem na čistý plech nebo plnič tak jsem si řekl nikdy více. Všechno jde - můžeš stříkat auto elektrickou pistolí místo kompresorem nebo lakovat válečkem. Možná že to bude vypadat i dobře, ale těžko ti to nekdo seriózně doporučí. Klidně to vyzkoušej
    • 48
  19. koblih69

    Renovace Laku

    Protože s tou technikou to trvá 2x-3x tak dlouho a ruce tě bolí 10x tolik tak proto. Když máš udělat 2-3 auta denně tak si to sakra rozmyslíš.... a taky proto, že to je tou utěrkou daleko líp udělaný.
    • 48
  20. koblih69

    Hybridní kola

    Za cenu těhdle plecháčů koupíš pěkný ALU
  21. koblih69

    Renovace Laku

    Na leštění po nanasení vosku? Hm zajímavé... já používám mikrovláknovou utěrku :D:D
    • 48
  22. koblih69

    Hybridní kola

    Já to znám jen ze Superba, ale je to teda na autě echt hnusný. Kup plecháče a origo poklice, ty od Pežo jsou mimořádně povedený. [upravil dne 20/3/13 22:46 od koblih69]
  23. koblih69

    Renovace Laku

    Je vidět, že jsi to s flexou nikdy nezkoušel. Já ano, naštěstí na dveřích ze sběrného dvora.... tak mnoho zdaru
    • 48
  24. koblih69

    Renovace Laku

    Rozsah regulace flexy a leštičky je jinde, dál - leštička má plynulý rozjezd takže nerozstříkáš leštěnku v 1. vteřině. O tom jak je něvhodně tvarovaná, těžká a pod nemá smysl psát. Špatné otáčky znamenají spálení laku, velká váha znamená probroušení laku.... dělej jak myslíš.
    • 48
  25. koblih69

    Makita ,opravy aku nářadí

    Máš nějaký konkrétní problém?
×
×
  • Vytvořit...