Náhodou některé infromace jsou super - jsou tam 2 pruhy a provoz je 2 pruhy ... to bych nečekal
Jezdím často po D1 Ostravu a někdy se bavím tím, že jsou tam věty, které jsou třeba nespisovně a pod. No co no, za ty prachy přece to nebude fungovat jako v Německu