Přejít na obsah

koblih69

Uživatel
  • Počet příspěvků

    22 390
  • Registrace

Vše od uživatele koblih69

  1. koblih69

    olejový filtr

    http://www.olejecz.cz/total-quartz-9000-5w40
    • 22
  2. koblih69

    Zhasinanie motora

    Nevíš co jsi tam za zimu natankoval, je to asi to nejednodušší co můžeš udělat a nejlépe si sám vyber kvalitní značku (Purflux... )
    • 13
  3. koblih69

    olejový filtr

    Pokud nemáš fap tak rozhodně 5W40
    • 22
  4. Myslím, že na zadním skle to téměř jistě nikdo řešit nebude
  5. A p. Veverka (majitel VETO) by mohl ten sraz sponzorovat
    • 13
  6. Možeš tam dát třeba plech, ale musí být homologovaný
  7. koblih69

    dost zajímavý

    Tohle je taky pěkná práce:
  8. koblih69

    neoriginalny alarm do autobusu

    Houkající auto dnes nebudí pozornost ale úsměvy...
    • 9
  9. Homologované být samozřejmě musí jako všechny doplňky které na auto přiděláš.
  10. koblih69

    dost zajímavý

    Těch videí je tam spousta - scelování roztržených míst, oprava prasklin, sjednocení barvy... PS: a nazvi si to nějak inteligentně [upravil dne 25/3/13 19:51 od koblih69]
  11. Tak můžeme udělat sraz někde u nás a uspořádat trestnou výpravu
    • 13
  12. koblih69

    406 a denne svietenie

    pššt
    • 50
  13. koblih69

    signalizácia tlaku oleja

    No na to bych nesázel ... vyměň olejv + filtr a přitom udělej proplach motoru, nalej nový kvalitní olej. Pokud se to bude opakovat nech si zkontrolovat mazání.
    • 16
  14. koblih69

    Mračítka - Peugeot 407

    A koblih mlčí Protože má hotový jen levý a je potřebuje dotáhnout polotovary těch pravých... a venku je báječný počasí...
  15. koblih69

    Popraskane ANGEL EYES

    Je to opravdu plexi a nebo jen krycí vrstva laku.
    • 34
  16. koblih69

    Diagnostika v mobilu

    nepřipojíš
  17. koblih69

    samovolne otvaranie 5tych dveri

    Nouzově na cestě postačí jen oddělat plast kolem zámku a vytáhnout konektor. Doma to pak opravíš výměnou spínače nebo jeho rozebráním a vyčištěním (je uvnitř zoxidovaný) .
    • 40
  18. koblih69

    407 coupe plávanie na ceste

    No nevím, u 407 mám 200 tis. a myslím, že to není třeba řešit... buď je špatná geometrie nebo je tam prostě někde vůle (viz to klepání) ale to po internetu nevyřešíme - musí se to projít s pajsrem.
    • 34
  19. Já bych tipoval že ani ta druhá poloosa není OK.
    • 21
  20. koblih69

    Zesilovač GSM signálu

    Můžu jen potvrdit, že ani několik desítek SIM nic neřeší, to je opravdu naivní přestava
    • 28
  21. koblih69

    listy

    Karbón no to by byla krása
    • 22
  22. koblih69

    Malý barevný displej k RD4

    Pokud chceš můžeš mi ho poslat.
    • 9
  23. Ale to musíš být pod tou celdulí za plného provozu, to je pak teprve vzrušení...
    • 23
  24. koblih69

    predni kapota z new na old

    Proč vlastně pokládáš podobné dotazy? Zeptáš se jestli to jde a jeslti to nebude vypadat hnusně, dostaneš odpověď, že bude a stejně si jí tam dáš tak co chceš?
    • 9
  25. Náhodou některé infromace jsou super - jsou tam 2 pruhy a provoz je 2 pruhy ... to bych nečekal Jezdím často po D1 Ostravu a někdy se bavím tím, že jsou tam věty, které jsou třeba nespisovně a pod. No co no, za ty prachy přece to nebude fungovat jako v Německu
    • 23
×
×
  • Vytvořit...