Ten servisák je hlavně asi debil, protože voda ve filtru je pro Rail čerpadlo docela slušnej průšvih, takže to měl řešit a né žvanit. Mimimálně se měl podívat jeslti to není jen planý polach. Nevím kolik máš najeto, ale s ohledem na r.v. jistě přes 300 tis. takže polemizovat o tom v jakém stavy vstřiky jsou je asi zbytečný...
Co znamená, že turbo tlačí olej? Kam ho tlačí když né do sání?