Velmi kolísavá kvalita - i já jsem je měl na autě 150 tis. Ale taky jsem jsem vyměnil a vysypaly se za 15 a pak znovu za 10... už si nepamatuju přesně ty km. Jindy jeden vytekl za 5000 km jeden tlumič... O gumám tu už byla řeč, ale ložiska horního uložení mají vůli už z výroby, chybí jim prachovky, jsou nedbale nastříkané....
Já prostě nemá čas ani peníze na to kupovat věci o kterých mám pochybnosti. Pokud by ty tlumiče byly levnější tak možná, ale ony jsou často dražší než třeba KYB a tam je kvalita naprosto nerovnatelná.
Takže za mě Monroe už nikdy více, co jsem zažil stačilo, až budou stál polovic možná je znovu opatrně zkusím.