tak at nic nezakládám tak se zeptám tady... chroupe mi převodovka při řazení 4 a 5 (synchrony) ale spozoroval jsem že za studena to nedělá... ona teda chroupne jen ve vysokých otáčkách, tak se chci optat na nějakej hustší olej jestli bych jí nachvilku ještě pomohl, pač ML5C se prostě asi sehnat nedá, tak jestli by mi někdo nějakej olej doporučil... jinak ještě jedna otázečka... co si myslíte o motorovém oleji Castrol Magnatec 5W40 (jezdím na něm ted a lil jsem ho do všech auto) oproti Shell Helix Ultra 5W40 ? kterej bude lepší ? známí dělá v shell, takže bych měl oleje pomalu za flašku, ale abych tomu motoru neuškodil... jedná se o 3.0 V6 152kw