Po autoskole jsem jezdil s tatovo skodou 120, coz bylo peklo , nejelo to, plavalo, vsechno v tom boucha a klepe se, studeny to neudrzelo volnobeh, blbe to brzdilo, rucka vubec, super zazitek, kdyz jedes poprvy sam autem a v zatacce se samy otevrou oboje pravy dvere, bylo to ve strasnym stavu, v lepsim stavu by se s tim i dalo jezdit.
Po asi jedom roce jsem si koupil 205 1,8D a byl jsem maximalne spokojenej. Az do ty doby, kdy jsem zjistil, ze je zabavnejsi jezdit rychle, tak jsem 205 prodal a koupil si 309 xs 1,9 benzin.
Jinak ten diesel byl uplne v pohode, trysky, jak se tu pise, byli KO, vymena dvou stala i s praci a vyzkousenim vsech ctyr 500Kc. U obycejnyho dieselu neni ve srovnani s benzinem nic by se melo nejak prodrazit, oprava cerpadla neni nic drahyho.
Pokud budes jezdit hlavne ve meste a na kratky vzdalenosti, tak se Ti diesel nebude libit, ze je o neco linejsi a dyl se ohriva a se spotrebou taky nemusis byt spokojenej.
[upravil dne 30/7/10 Benžík]