Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    Vibrace a vrčení

    Nemáš led a sníh na vrtulích ventilátoru na chladiči?
  2. Benžík

    Tranzistory ventilator 406

    Zespodu ventilátoru je jeden nebo dva šroubky torxy (jsou vidět i když je ventilátor namontorvaný) tak je vyšroubuj, vytahni konektory co jsou pod gumovou krytkou a pak vytahni vrtuli i s motorem. Z motoru vrtuli nesundavej, to asi ani nejde. Pak už jednoduše odšroubuješ ten díl s tranzistorama. Možná to bude trochu držet za kontakty konektoru na spodní straně.
    • 23
  3. Benžík

    povolený kola

    Podle toho, co píše, měl povolený obě na levý straně. Je to divný, mohl mít špatně nastavenej moment?
    • 10
  4. Benžík

    Prasklá hadice turba - HDI

    Aby praskla.
    • 19
  5. Benžík

    Pořád jen opravuju

    To bych jim teda poděkoval, vyměnit něco za 30000 a přitom to je v pořádku.
    • 21
  6. Benžík

    Prasklá hadice turba - HDI

    Jakto, že to tak často praská? Dyt tam neni žádnej hroznej tlak? Kolik turbo tlačí? 0,9 bar? [upravil dne 5/12/10 20:00 Benžík]
    • 19
  7. Benžík

    Mikuláš

    Zase uhlí a brambory...
    • 21
  8. Kup si naky co se nasadi na vrtacku, to stoji par korun, nedavno jsem na naky koukal v lidlu, psali na nem 2400l/h (urcite zalezi na otackach), to bys mel sud za pet minut prazdnej. Jinak na to staci hadice a vhodny sroubeni. Nejdriv to nacucnes a kdyz je tam malo nafty na cucani, tak namontujes sroubeni s hadici, sud polozis a nafta tece hadici sama.
    • 10
  9. Benžík

    zamrznutý bubon

    Sundej kolo a vysroubuj maly sroubky od bubnu, potom buben poklepej gumovym kladivkem a melo by to povolit. Ta horkovzdusna pistol je nejlepsi, sundej kolo a ohrej buben.
  10. Benžík

    Maska 406 old model

    No tak to musi vypadat pekne blbe, novy model ma jinej naraznik, jinou kapotu, okraj ty kapoty vubec nebude sedet na svetlech.
    • 9
  11. Benžík

    Mp3 rekorder

    Jj audacity se mi taky libi, uz jsem ho mel stazeny, jen to nechtelo nahravat. Uz jsem prisel jak na to. Diky
  12. Benžík

    Mp3 rekorder

    Trial verze na tricet dni, pokud nema zadna jina omezeni, je ok. Chci si stahnout naky mp3 a nemuzu je najit, nebo jsou strasny. Taky by me zajimalo, jestli ty rekordery maji stejnou kvalitu zvuku jako zdroj na netu ze kteryho je to nahrany, nebo jestli muze byt nektery horsi nebo lepsi.
  13. Nevíte, kde by se dal stahnout nějaky rekorder pro nahraní hudby například z stream, internetových radií, you tube...? Aby to umělo formáty mp3, wma, třeba i ogg (video nepotřebuju, jen audio), aby to bylo zadarmo a fungovalo to a nebylo to jen na omezenou délku songu. Používáte něco takovýho?
  14. Benžík

    Budiky/Cidlo Peug.406 /rv96

    Ten budik na olej je dobra vec, ten urcite dodelej. Nemusis koukat na merku, vidis to vzdycky pri nastartovani.
    • 25
  15. Benžík

    nefunkční klimatizace :(

    U staryho modelu s digiklimou je to taky tak?
    • 36
  16. Benžík

    nefunkční klimatizace :(

    Nespusti se ani na vnitrni okruh vetrani?
    • 36
  17. Ta emulze je v zime kdyz malo jezdis normalni. Nemohla ta emulze zmrznout a zablokovat klapku?
    • 14
  18. Něco zamrzlo? Zkus se projet mnohem dál, aby se všechno prohřálo a odmrazilo. Nemáš jenom zamrzlý lanko plynu? Ten olej tekoucí z měrky dělá náká zamrzlá ucpaná olejová hadice, třeba odvzdušnění kliky. To se stane v zimě, když jezdíš na krátký vzdálenosti a nestačí se prohřát motor. [upravil dne 4/12/10 13:33 Benžík]
    • 14
  19. Benžík

    piska ventilator topeni

    Kastlik se nemusi vyndavat. Jenom ten koberecek zespodu palubky. Pak odpojis konektor a odsroubujes tri sroubky od ventilatoru a ventilator vytahnes smerem dolu. \"kotvu\" komutator nicim nemaz, zalepily by se mezery mezi dilkama komutatoru, spis ty mezery proskrabni jehlou. Namaz loziska ventilatoru. Taky me napada, jestli opravdu piska motor ventilatoru. Nepiska vzduch od ventilatoru v naky mezere v trubkach? Nebo nemas treba listy ve vrtuli ventatoru? [upravil dne 4/12/10 10:05 Benžík]
  20. Benžík

    LIDI - Sobci

    Nasadou od krumpace nic nechytis.
    • 47
  21. Benžík

    nepežotí krysa (tříca)

    Je to pěkný. To je takovej lak, nebo má nastříkanej bezbarvej lak na rez?
    • 30
  22. Má přijít obleva
    • 19
  23. Na tý krabici kde jsou pojistky, jestli si to pamatuju správně. Musíš jí vyndat a najdeš to zeshora.
    • 25
  24. Jednou jsem to u 206 opravoval. Byl to vypálený kontakt v konektoru na krabici pod volantem. Jinak všechno bylo ok.
    • 25
  25. Mě dneska taky přestal fungovat, asi je to zamrzlý, tak jsem to moc nezkoušel aby se nespálil. Dolil jsem tam 2l nemrzky do -80stupnů a uvidí se jestli pujde nebo ne.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...