Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Jeste muzou bouchat gumy ulozeni stabilizatoru. Ty tycky jsem taky prosahaval, pomocnice pritom kyvala s autem ze strany , zdaly se dobry, nenasel jsem nic jinyho spatnyho, tak jsem jden konec svisly tycky odsrouboval a pak uz to bylo jasny.
  2. Benžík

    uchytenie zadnich pasov

    Jo a je to k nicemu, nikoho nebavi tam ty drzaky pasu davat zpatky, je to dobry jedine kdyz mas zvednuty spodky zadnich sedacek a chses je sklopit zpatky, tak aby ty drzaky pasu nezustaly pod sedackama, tak to do nich zacvaknes, akorat pak hrozi to vytrzeni ze sedacky. U 309 to bylo stejny a prave tak jsem si to utrh.
  3. Benžík

    uchytenie zadnich pasov

    No jsou oni. Akorat to otocis ockama dolu a strcis to do tech chnapek-drzaku pasu. A bacha at si to nevyskubnes ze sedacky, moc to tam nedrzi. Edit: plastovy ocko strcis do ty diry, kam strkas zelezny ocko kdyz si zapinas pas. Pred zapnutim pasu to musis vycvaknout ven, vyndat to z ty chnapky a pak tam muzes strcit pas. [upravil dne 1/1/11 22:44 Benžík]
  4. Benžík

    uchytenie zadnich pasov

    Strcis to dovnitr do ty chnapky od pasu stejne jako kdyz se pripoutavas pasem.
  5. Benžík

    uchytenie zadnich pasov

    Myslíš ty plastový díly na spodní části opěry? Tam kde jsou ty chnapky od pasů? To se má strčit dovnitř stejně jako ty pasy.
  6. Godzilo, nejde to otevřít.
  7. U starších pegů byl jeden z nich jen s jednim kontaktem (jen to bylo na faston), bylo to na kontrolku přehřátí a spínalo se to do nuly. Zítra se podívam, jestli je to tak i v 406, myslim že jo. Edit: a ještě mam celej ten díl z fotky i s těma snímačema ze starýho 2,1 s boschem, tak tam se taky zítra podívam. [upravil dne 1/1/11 22:20 Benžík]
    • 6
  8. U 405 je to nejspíš stejný, taky jsem měl nějakou upravenou zahrádku, přišroubovaná byla normálníma inbusama M8, vešly pod rám dveří dobře.
  9. Vyměňujou to skrz výfuk.
  10. + další 4 od kola.
  11. Benžík

    Teplota CPU- blbej dotaz

    Vadnej termostat, nebo ucpanej chladič. :D
  12. Benžík

    nehasne motor

    To bys možná ai nemusel dávat do servisu, vyšroubuj ten ventil a uvidíš. Samontnej ventil by taky měl jít sehnat.
  13. Škodu na tom mercedesu by měl zaplatit sám, né pojištovna. Na tohle by se pojištení nemělo vztahovat.
  14. Benžík

    nehasne motor

    Nefunguje ti ten chcípací ventil na čerpadle. Možná má sežraný náký těsnění. Jednou se mi to stalo u 405 taky, v tom ventilu byl malej kousek něčeho a kvuli tomu se nezavřel. A vítej v clubu! Ten ventil je to na čerpadle, jak z toho vede drátek. Nejspíš je to jedinej drátek na čerpadle. [upravil dne 1/1/11 13:03 Benžík] [upravil dne 1/1/11 17:16 Benžík]
  15. Benžík

    406 - 2,1 turbo by PIT

    Nejčastější závada těch \"kalkulaček\" bývá přelomený kablík, nevim jestli je to i tvůj případ.
    • 37
  16. Benžík

    Auto pro mámu

    Kia picanto.
    • 82
  17. Mě se u 309 povolil šroubek v silentbloku od převodovky (pod baterkou) a drčelo to a někdy tam uplně zvonila ta velká podložka a taky jsem to nemohl najít.
    • 22
  18. Benžík

    Silvestr na foru

    Sorry predem za to co budu psat pod vlivem.
  19. Do konce ledna ma porad padat snih. Pro nekoho ma padat bilej hnuj.
  20. Benžík

    jbl

    to je fakt dobrý, to jsem si nevšiml.
    • 11
  21. Benžík

    jbl

    Překlad (francouzsky > česky) Informace převzaty z \'c4atreros.es\' zesilovač má 2 16-cesta konektory, jeden černý a jeden bílý zesilovač má 2 16-cesta konektory, jeden černý a jeden bílý černý konektor: vstup pro napájení 12V + + + dálkové hromadné 1; napájení (+ stání) _________ 9; Nepoužívá 2; nevyužito _______________________ 10; Nepoužívá 3, Hp-levý zadní ________________ 11; + Hp levý zadní 4, pravý zadní __________________ HP-12, + Hp pravé zadní 5,-Hp levé přední reproduktor _______ 13; + Hp levý přední reproduktor 6,-Hp a pravý přední reproduktor _________ 14; + Hp a pravý přední reproduktor 7; Remote (křižovatka 5 z jednotky) _____ 15; Nepoužívá 8; mše __________________________ 16; Nepoužívá bílý konektor: pro zesílené výstupy 1;-levá přední Tweeter _____ 9; Tweeter levý přední + 2;-tweeter přední Právo ______ 10, výškový reproduktor Pravý přední + 3; __________ odešel před turnajem-HP 11, HP + vlevo před začátkem turnaje 4;-Hp pravé přední ___________ 12; + Hp, pravý přední 5,-Hp levé zadní _________13; + Hp levý zadní 6,-Hp pravé zadní ___________ 14; + Hp pravé zadní 7,-Boomer levice ___________ 15; + Boomer levice 8; právo-Boomer _____________ 16; + Boomer právo Stačí na to google translator.
    • 11
  22. Benžík

    jbl

    Natahej nový dráty a dej tam výhybky. Ty dráty co vedou z radia do zesíku budou náký dost slabý, navíc to zbytečně vede přes celý auto, zepředu od radia do kufru k zesíku a pak zpět k předním reprákům.
    • 11
  23. Benžík

    Sedačky

    Koukal jsem, co stojí pošta, cca 300, takže to nemá cenu. Radši je prodej celý. Vypadají pěkně.
    • 28
  24. Benžík

    jbl

    Myslíš tenhle? http://www.peugeot-club.cz/forum/viewthread.php?tid=17233
    • 11
  25. Benžík

    Sedačky

    Můžeš ho vyfotit prosím? A za kolik tu látku? Kolik může stát pošta ze SR?
    • 28
×
×
  • Vytvořit...