Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Podivej se do hifi, vlakno packa 406 vs pioneer. Tam toho najdes docela dost. Neni to slozity, stoji to par korun. Proste jenom vymenis odpory pripojeny na kontaktech packy a na kabel das jack konektor.
  2. Benžík

    Neštěstí

    Takže doktoři stav malýho moc dobře nevidí, my zatím doufáme v dobrý konec. Ani se mi to sem nechce psát.
    • 67
  3. Benžík

    Jak zaaretovat klikovku? P406

    Sorry ale to je asi blbost, ne? Nevim teda jestli by se otacenim motoru sroub remenice povolil, ale pokud pokud ne, tak by to nedopadlo dobre. A v ty jednicce a spojce nevidim uz vubec zadnej smysl.
    • 24
  4. Benžík

    Neštěstí

    Pro nás to taky byla strašná rána. Dneska ošetřující doktor řekl, že se stav nemění, že doktoři zatim nemůžou nic vědět, ale že má obrovskou výhodu v tom, že je malej a že jeho nervovej system se teprve vyvíjí. Díky všem za pěkný reakce.
    • 67
  5. Benžík

    Neštěstí

    Dik vsem.
    • 67
  6. Potkalo nás strašné neštěstí. Je to cca 24 hodin, náš syn (5,5 roku) ošklivě spadl z koně, z poníka, jak přesně, to nevím, neviděl jsem to a manzelka i kdyz u něj byla, taky neni schopná to popsat. Hned po pádu nemohl hnout nohama. Po transportu vrtulníkem do nemocnice a po vyšetření doktoři diagnostikovali poškozené vazy obratlů a pohmožděnou míchu. V oblasti horního konce hrudní páteře. Zjistili necitlivost a nehybnost u nožiček a sniženou hybnost rukou. Po dnešním vyšetření neurochirurgem zjišteno těžké poškozeni míchy v délce 6cm, dále zjistil reakci u obou nohou na dotek - zlepšení. Nikdo neni schopnej říct, jestli bude chodit, doufame ze ano. Noc jsme probrečeli, manželka je na tom hodně špatně psychcky, nejí, nechce ani pít, ted kouká na internet na všechno mozny kolem míchy, nenachazi nic pozitivniho, je neštasntna, mě celou dobu strašně bije srdce. Malej to snáší dobře snad jen díky lékum a tomu, ze nevi cose s nim deje. Vůbec nevíme co bude dál, jen to, že bude dlouho ležet na JIP a ješťě dýl na jinym oddelení a potom na rehabilitacích. Pise se to strasne. Je to nepredstavitelny, nemuzu tomu uverit. Je to jak zlej sen. Nic horsiho nas nemohlo potkat. Ani nevim jak ji uklidnovat, porad breci, ja skoro taky. [upravil dne 2/5/11 22:22 Benžík]
    • 67
  7. Benžík

    blbne tachometr

    To uz jsem opravoval. Stacilo vyndat budiky, rozebrat je a proletovat spoje u kontaktu tachometru.
    • 8
  8. Benžík

    plave při přejetí nerovnosti

    To je u 406? Pokud to neni vuli nejakeho dilu, tak to dela geometrie zadni napravy.
  9. Benžík

    kompresor na 12v do auta

    Nebo to na benzince vysat vysavacem.
  10. Taky gratuluju. Pokud by se mi takle zacal kazit kabel cerpadla, byly by videt popraskany dratky i pod plastovym deklem na cerpadle? Koukam jsem pod nej a vypadaji ok. [upravil dne 25/4/11 21:10 Benžík]
  11. Benžík

    teče nafta

    Nemenil se s olejem i naftovy filtr, netece to z nej?
    • 6
  12. Na bloku za vstrikovacim cerpadlem.
  13. Benzínový turbodiesel?
  14. Koukam do katalogu AK, p406 1998 2,1td 80kw průměr pístku brzdiče 57mm hlavní válec 23,81mm, š octavia 1998 tdi 81kw průměr pístku brzdiče 54mm, hlavní válec taky 23,81mm. Jen si nejsem jistej, jestli ten rozměr \"průměr otvoru\" je průměr válečku.
  15. Benžík

    Tyčky?

    Když to nejde povolit protože je to rezavý,tak chce to naolejovat (třeba den předem WD nebo brzdovka) a pak při samotnym povolování to rozhejbávat (kousek po kousku povolovat a utahovat) a při tom na to stříkat olej, pak to většinou jde, je to trochu pakárna. Takle jsem povoloval ty excentrický šrouby.
  16. To je na egr ventil, ne?
  17. Me taky trosku hazi nova remenice, aspon to tak vypada. U stary se rozpadla guma. Po vymene porad neco cvakalo, ale v jinejch otackach nez tobe. Byl to ten tlumic vibraci remene. Vymenil jsem ho taky. Starej mel na jednom konci praskly futro ulozeni a byla v tom vule. Dal se rukou zmacknout, novej ne. Po vymene to prestalo.
  18. Benžík

    Nějake motorky:-)

    To neni motorka, to je elektroventil, ovlada podtlak a tim podtlakem napriklad egr ventil.
  19. Neni to zavzdušněný? Topení topí?
  20. Radku, to je OK, vlhký místo hledat nemusíš, vhodný záhyby (na focení) najdeš skoro všude a kozy si taky nahrabeš kde chceš a jak velký chceš. :D :D
  21. Benžík

    Ramik stredoveho panela

    Pokud myslíš rámeček radia, tak třeba tady: http://www.mh.cz/ramecek-372070.htm
  22. 18.4. Plzeň Černice Verva diesel 35,90Kč.
  23. Benžík

    P 406 2.1td r.v 96 někdy nestartuje

    Napis Commovi, ten toho vi o epicu nejvic. Nejspis ti napise, ze tohle muze delat kabel od epicu.
  24. Benžík

    voda v interiéru

    Ve dverich muze byt odlepena pod tapecem ta pena, nebo guma, nebo jak to nazvat. Staci, aby auto stalo lehce naklonene do boku a nesteka to vnitrkem dveri ven z auta, ale pres tu gumu dovnitr.
  25. Benžík

    nebrzdí zadní kola

    To je rezavý stejnoměrně po celý ploše, nebo jsou tam vyjetý rezavý a nerezavý místa?
×
×
  • Vytvořit...