Potkalo nás strašné neštěstí.
Je to cca 24 hodin, náš syn (5,5 roku) ošklivě spadl z koně, z poníka, jak přesně, to nevím, neviděl jsem to a manzelka i kdyz u něj byla, taky neni schopná to popsat.
Hned po pádu nemohl hnout nohama.
Po transportu vrtulníkem do nemocnice a po vyšetření doktoři diagnostikovali poškozené vazy obratlů a pohmožděnou míchu. V oblasti horního konce hrudní páteře.
Zjistili necitlivost a nehybnost u nožiček a sniženou hybnost rukou.
Po dnešním vyšetření neurochirurgem zjišteno těžké poškozeni míchy v délce 6cm, dále zjistil reakci u obou nohou na dotek - zlepšení.
Nikdo neni schopnej říct, jestli bude chodit, doufame ze ano.
Noc jsme probrečeli, manželka je na tom hodně špatně psychcky, nejí, nechce ani pít, ted kouká na internet na všechno mozny kolem míchy, nenachazi nic pozitivniho, je neštasntna, mě celou dobu strašně bije srdce.
Malej to snáší dobře snad jen díky lékum a tomu, ze nevi cose s nim deje. Vůbec nevíme co bude dál, jen to, že bude dlouho ležet na JIP a ješťě dýl na jinym oddelení a potom na rehabilitacích.
Pise se to strasne. Je to nepredstavitelny, nemuzu tomu uverit. Je to jak zlej sen. Nic horsiho nas nemohlo potkat.
Ani nevim jak ji uklidnovat, porad breci, ja skoro taky.
[upravil dne 2/5/11 22:22 Benžík]