Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. Benžík

    reset klimatroniku

    Je to normalni. Klapky ale zustanou v poloze, v jaky byly pred vypnutim, takze pokud to pred vypnutim klicku topilo, rano zapnes nezavisly topeni, mas pripojenej ventilator tak, aby se zapnul s topenim, tak to musi normalne topit. Mam to taky tak jen old model. Aby bezel ventilator, relatka ho misto klimatroniku pripoji k odporu + k napajeni a ventilator se pomalu toci. A vytopi se to.
    • 36
  2. Myslim, že přežijou. Ten jistič musel vypadnout okamžitě, tak rychle se vinutí nemusí spálit ani na 230V. [upravil dne 17/10/11 16:37 od Benžík]
    • 16
  3. Funguje snímač teploty ve stropě? To mlžení může dělat pylový filtr.
    • 18
  4. Benžík

    zimní gumy po 1.listopadu

    Dík Přemo, sorry Punkáči, vůbec jsem si toho nevšim. No aspoň, že se mi nespletlo p místo n. :D
  5. Benžík

    zimní gumy po 1.listopadu

    Jak je to se stářím gumy? V novinkách bylo max 4 roky, ale v tom, co sem dal Punkáč, jsem to neviděl. :papa;) [upravil dne 17-10-11 16:17 od Přema]
  6. Benžík

    Lidskej nevkus

    A co v barvě auta + bílý zuby?
  7. Benžík

    Blbne rádio

    Naštěstí mam ještě dost starýho dobrýho olověnýho jedovatýho cínu.
    • 13
  8. Benžík

    Blbne rádio

    Jj, běžně.
    • 13
  9. Benžík

    Jakou barvou brzdy???

    Ne, to nenatírej, akorát tam budeš mít nerovnosti a pak ti bude házet kolo. To akorát ojedu lehce smirkem nebo drátěnym kartáčem a naolejuju. [upravil dne 16/10/11 12:29 od Benžík]
  10. Benžík

    Lidskej nevkus

    Škoda, že majitel nedodělal ty zuby jako jsou na spodnim obrázku.
  11. Benžík

    Blbne rádio

    Jak jsou ty v tý palubce velký? Nějaký 10cm toho moc nezahrajou. Asi všechny aspon trochu normální radia mají výstupy na 4 repro. Nešly by dva repráky někam přidat? Třeba do dveří?
    • 13
  12. Benžík

    povolená velikost kol a gum

    Mě po nehodě pojišťovák koukal na pneumatiky, ne na rozměry, ale jestli nejsou sjetý. A to se nehoda stala tak, že jsem několik minut stál na křižovatce a lehce mi zezadu do auta narazil kamion (promačknutý dveře kufru), takže na to by stav pneu na mým autě nemohl mít vliv. Na otázku proč to kontroluje odpověděl, že musí.
    • 12
  13. Benžík

    Potkal jsem klubáka...

    Modrá 406 break se slovenskou RZ v areálu kde je firma kde pracuju, asi to byl Comm.
  14. Benžík

    jak je to u kol s ET

    S ET 27 pneu 195/65/15 na 406 break tak nebyl zadnej problem, jen bylo videt, ze jsou malicko utopeny. Nikde nechytaly. Vpredu byly asi 1cm v blatniku.
    • 19
  15. Tak asi je ve spinacce na to opravdu vic kontaktu, napr jeden ventilator + ohrev skla, dalsi radio + budiky a dalsi na neco jinyho. A zustal sepnutej jenom jeden z nich.
    • 14
  16. Benžík

    Jake hagusy na sedana

    Škoda, tohle mohlo být hodně plodný vlákno. :D http://www.nosice.com/stresni-nosice/peugeot/407/stresni-nosice-peugeot-407-4dv-rv-04-xx-alu-zamykatelny/69217.html
    • 15
  17. Benžík

    Jake hagusy na sedana

    Fuj, žádné.
    • 15
  18. Benžík

    nefunkcni topeni 406

    V jezdci je jen potenciometr. Ten se da zmerit v konektoru u ventilatoru a hned vis, jestli je ok. Jenom sundas deklik pod kastlikem a dostanes se na to, nemusis nic rozebirat.
    • 7
  19. Mam ten samý motor a kvuli špatný řemenici na klice se drážkový řemen posunul o dvě drážky a začal se trhat. Výměnou řemenice a řemene to skončilo. O potkanym 2,1td tu zatim snad ani nikdo nepsal.
    • 16
  20. Benžík

    povolená velikost kol a gum

    Většího gumama si ničim nepomůžeš a v případě nehody se to může zjistit a to je větší průser než když to zjistí policajti při běžný kontrole.
    • 12
  21. Tak jak to je vyfocený to tam přijde, ten velkej okraj nahoru. Rádio je hodně sklopený. To vidíš podle spodních zaoblených rohů. [upravil dne 9/10/11 21:02 od Benžík]
    • 26
  22. Benžík

    Zadní náprava,kola do A.

    LPG nádrž by šla taky provrtat, ale je to tlutší plech.
    • 17
  23. Vejde se tam dobře. V tom okraji je 15,5 mm místa.
    • 26
  24. Benžík

    Motor z P205 do jiného vozu.

    A v lese se autem nejezdí.
    • 19
×
×
  • Vytvořit...