Přejít na obsah

Benžík

Uživatel
  • Počet příspěvků

    3 479
  • Registrace

Vše od uživatele Benžík

  1. [upravil dne 26/12/10 14:21 Benžík]
  2. Dělá mi to taky (motor 2,1td) dělá to nejspíš tlumič kmitů drážkovýho řemene.
    • 24
  3. Benžík

    Dveře kufru

    asi to chce mít k tý roletce na zadních oknech folie.
    • 7
  4. Benžík

    Dveře kufru

    Díky za obrázek.
    • 7
  5. Benžík

    Dveře kufru

    A kde má držet spodní část tý roletky? Další díry a držáčky už nejsou. Taky jestli má roletka skoro metr za sedačkama ňákej smysl. [upravil dne 26/12/10 13:58 Benžík]
    • 7
  6. Benžík

    Dveře kufru

    Na brzdový světlo to neni, to tam mam, tohle jsou dva držáky po stranách. Fotka je skandální, protože jsem línej jít to vyfotit ven, tak jsem vzal fotku z bazaru z netu a vytřihnoul jsem to.
    • 7
  7. Heč, my tu zkušební dráhu - laboratoř možná budeme mít v práci, vyrábíme sedačky do aut. Údajně kvůli tomu, že se v sedačce při nárazu ohne část rámu, ve který drží pás (horní bod, pás drží v sedačce, ne v kastli) a to se nemá stát. [upravil dne 26/12/10 14:02 Benžík]
    • 37
  8. Benžík

    406 - servo olej

    Jak je to s tou výměnou? Má se to někdy vyměňovat?
    • 37
  9. K čemu to je? Do toho se měla zaháknout ňáká roletka? Je to na horní straně dveří od kufru.
    • 7
  10. Pokud jde o rozdíl teplot, mohlo by to jít i hadrem a horkou a studenou vodou. Někdy to zkusim.
    • 47
  11. Me se zase pri nastartovani zmeni cas na nesmyslny nebo se vynuluje ve spinacich hodinach topeni. Az bude teplo a bude se mi chtit v tom hrabat, tak tam pridam velkej kondik + diodu aby to tu chvilku podrzelo napeti v tech hodinach. Mam baterku 65Ah Banner.
    • 34
  12. Benžík

    406 - servo olej

    Má se někdy vyměňovat?
    • 37
  13. Benžík

    prapodivne pneu Sunny

    Dopsal? Jenom jsi zkopíroval kus textu. S takovými bych ani nechtěl mít zkušenost, to můžeš rovnou jezdit na letních. Pokud chceš ušetřit, tak bud sleduj inzerci a kup náký použitý, nebo barum, nebo matador, podle těch testů nejsou špatný, jen hlučnější (to stejně možná ani nepoznáš) a jsou levnější než ty GY UG7. A taky by mě zajímalo, jestli ty číňani ty jejich šmejdy (ne jenom gumy, ale všechno) skutečně používají, nebo to jenom vyvážejí. [upravil dne 25/12/10 22:59 Benžík]
    • 39
  14. Benžík

    prapodivne pneu Sunny

    http://auto.idnes.cz/test-letnich-pneumatik-levne-spatne-brzdi-na-mokru-f83-/pneu.asp?c=A100310_190831_pneu_fdv
    • 39
  15. Vyplatí. Slevy nejspíš nevyužiju, Godzila je levnější než AK, ale PC za to stojí.
  16. Co jste dělali, prosim Tě? Příště se připoutej. A buď rád že jste ok. [upravil dne 25/12/10 21:51 Benžík]
    • 37
  17. Nojo no, nejsem na to profik, ale jinak se to povedlo.
    • 9
  18. Takle jsem to kdysi udelal u 309, fungovalo to bez problemu, jen to chtelo pri uprave zamku hodne casu a trpelivosti. Stavitka jsem udelal novy (z dratu) podle delky jak jsem potreboval. Jediny problem byl, ze zamek uz nechtel drzet pohromade, musel byt stazeny sponou na hadice, ale to nicemu nevadilo.
    • 9
  19. Nejdriv ho skus prostriknout WDckem, me to pomohlo.
    • 9
  20. Benžík

    K cemu je cislo na skle?

    Uz se tu o tom psalo, jsem zastance toho nemit viditelny vin na aute. Auto s vinem je zadanejsi pro zlodeje, vzhledem k tomu, ze se auta kradou spis na dily. Zlodej si pred muze podle vinu zjistit motor a vybavu auta a pak rovnou vi, jestli tohle auto sebere nebo ne. Navic podle vin se daji nechat udelat i klice. Vin v rohu predniho skla mam prelepeny, neni videt.
    • 15
  21. Stojí, za chvíli bude i svítit.
  22. Šťastné a veselé vánoce plné pohody. :papa
    • 47
  23. Benžík

    klepe se za jizdy

    S tim už jsem se taky setkal, na podzim bylo kolo (letní) ok, v zimě bylo ve sklepě a na jaře po namontování na auto to dělalo to, co píše David. Zjistil jsem to tak, že jsem zvednul auto, roztočil kolo rukou a při otáčení bylo pěkně vidět, jak je to vyboulený. Při pomalý jízdě (30km/h) auto jakoby poskakovalo.
    • 20
  24. Žlutozelenej - ukostření.
    • 13
  25. Benžík

    Peugeot 406 - dlouho bez baterky

    To musíš odpojit, jinak to bouchne :aut
    • 22
×
×
  • Vytvořit...