Dopsal? Jenom jsi zkopíroval kus textu.
S takovými bych ani nechtěl mít zkušenost, to můžeš rovnou jezdit na letních. Pokud chceš ušetřit, tak bud sleduj inzerci a kup náký použitý, nebo barum, nebo matador, podle těch testů nejsou špatný, jen hlučnější (to stejně možná ani nepoznáš) a jsou levnější než ty GY UG7.
A taky by mě zajímalo, jestli ty číňani ty jejich šmejdy (ne jenom gumy, ale všechno) skutečně používají, nebo to jenom vyvážejí.
[upravil dne 25/12/10 22:59 Benžík]