Nezlob se, ale trochu naivní dotaz. Asi bych mohl být tvým tátou (55), tak poradím jako táta:
a) nech to tak, cena laku by zdvojnásobila cenu auta:D
b) zkus Libinu, pana Smékala, 583 233 471, že by se na to podíval a udělal jednotlivé potřebné díly (jeden díl je asi za 3000)
c) pomoc při práci je nereálná. Kdo je profík, udělá to dobře, ale nenechá si pomáhat, kdo je amatér, neudělá to tak dobře. (Takového hledej dál, ale s \"nešpičkovými\" mám špatné zkušenosti - pak budeš litovat nad nekvalitně provedeným lakem - a peníze vydáš - reklamovat nemá cenu, protože on to líp neumí)
d) dojezdi to jak to je a peníze si nechej na nutné opravy a pak na koupi jiného auta
PS: Možná máš podobného \"Smékala\" u vás ve vesnici, já radím toho koho znám a lakuje dobře.
PPS: zázraky se nedějí, buď to bude dobře a za větší peníze, anebo blbě a lacino - garantuji ti že blbě a lacino budeš litovat - radši to nedělej vůbec.
[upravil dne 11.8.2012 16:59 od P607Olda]