Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Nalej tam tak 5 cm pod hrdlo. V hrdle bývá takový plast, hluboko asi těch 5 cm, podle toho to poznáš. Dolévaj namíchanou kapalinu - pozor, bývá u Peugeotů modrá nebo červená, nepoplést! anebo existuje univerzální. Anebo dolej destilku a na podzim si to nechej zkontrolovat, bod mrznutí. Anebo rovnou zajeď do servisu, aby ti zkontrolovali bod mrznutí. Záleží, co o tom autě víš, kdo tam co lil naposled. [upravil dne 31.8.2013 17:30 od P607Olda]
  2. P607Olda

    Budiky

    Asi budeš muset vyhledat někoho, kdo ti pomůže.
  3. P607Olda

    Budiky

    Počítadlo kilometrů je elektronický displej, nebo mechanické? PS: prošel jsem inzeráty, rok 1998 má elektronické. [upravil dne 29.8.2013 12:48 od P607Olda]
  4. P607Olda

    Budiky

    Takže buďto čidlo (píšeš, že jsi měnil, dal jsi tam to správné?), anebo zkontrolovat, pročistit, přihnout nebo propájet spoje v tachometru.
  5. Volali z Bludova, že štítek přišel. Př přebírání jsem zjistil, že nesedí VIN (jedna číslice). Tak sorry, čekáme dál. Do 8. je ještě čas (STK dočasně na měsíc).
  6. Asi by to chtělo dvě diody, možná jsou schované v dálkovém ovl. Dej schema dálkového a dej schema blinkrů tvého auta. Pokud nemáš, tak sežeň. PS: když budeš mít ta schemata, tak sám uvidíš, jak to zapojit. [upravil dne 27.8.2013 21:50 od P607Olda]
  7. P607Olda

    Teplota vody 307SW

    Netěsný termostat.
  8. Pro začátek prostříkej mazadlem, někde to vázne. Stříkej do všech škvír ve všech polohách.
  9. P607Olda

    Co říkáte faceliftu?

    Pro úplnost:
  10. P607Olda

    spatne zrkadla

    slavomir77: musíš zistiť, či tam ide napatie. Odkloň zrkadlo a dlhšími hrotmi meraj. Potom može byť prerušená vodivá cesta na zrkadle, alebo prerušený prívod (v ráme dverí?) to treba nájsť.
  11. P607Olda

    zimní pneu 308 SW

    Návrh nálepky:
  12. P607Olda

    zimní pneu 308 SW

    Vyhláška:
  13. P607Olda

    Co říkáte faceliftu?

    Pěkný. Dosud mi vadily ty \"svěšené koutky\".
  14. P607Olda

    zimní pneu 308 SW

    Dle vyhlášky 341 MDS, §21, odst. 2 je potřebná samolepka nebo nápis.
  15. P607Olda

    bubnove pakny

    Prostě jednou nohou šlapeš na brzdu, jednou rukou povoluješ odvzdušňovák, jednou rukou doléváš kapalinu do nádobky a jednou rukou držíš sklenici s brzdovkou. A jedna noha ještě zbývá - můžeš třebas tančit charleston...
  16. P607Olda

    redukce na simkartu na 607

    Bude, ale lidi budou muset vědět, na které číslo ti volat. Ve kterém okamžiku sedíš v autě a ve kterém okamžiku jsi šel do obchodu...
  17. No fakt, pozice 8. Pohled je jakoby od pozice řidiče, šikmo doprava dopředu. Na pravé straně byla trubička vyskočená z objímky, a voda nemohla odtékat do kopce.
  18. Na 1007 byla vyskočená odtoková trubička, voda nemohla odtékat. Není to na 207 taky tak? Že trubička má vodorovný úsek?
  19. P607Olda

    207 cc 1.6 THP - odešlo turbo ??

    Prozaď, kde bydlíš
  20. Pokud vím, tak při montáži nového skla se dává nový senzor. Snad prý se starý málokdy podaří nepoškodit. Nevím proč, jen konstatuju.
  21. P607Olda

    Gumy na služebních autech

    Nové. Teď už jsem nakoupil na zimu, v klidu je přezuju. Kupoval jsem asi 40 zimních. [upravil dne 26.8.2013 11:30 od P607Olda]
  22. P607Olda

    Gumy na služebních autech

    Mám firmu, a mám zkušenost, že to vůbec nesouvisí s jakostí gum. Jsou prostě lidi, kteří nehody mají a jiní ne. I ti, co nehody mají, z toho časem vyrostou - zestárnou. Na obr. je asi roční auto, na origo gumách Michelin, v té době měly 3,5 mm. Jenže mladík se rozhodl v největší průtrži mračen (liják jak sviňa) předjíždět na dálnici, jel asi 130. Takže při přímé jízdě se mu auto roztočilo a vyletělo z dálnice. Posádce se nic nestalo. Mmch.- nehoda se stala asi ve 14 hodin, takže ještě nelze mluvit o \"strašné únavě\". Tentýž řidič, asi za půl roku, na úzké asfaltové cestě řezal zatáčku a zničil novou zadní pneu i ráfek o kámen. Měli jsme ještě několik nehod, usnutí za volantem, nebo čistý led (nová Fabia s novými!!! zimními gumami - při -7 st.C ujel 300 km po suché silnici za slunečného dne, ale za jednou z posledních zatáček byl vyleštěný led). Takže gumami to není. Je to řidičem, možná i tím, že jezdit 30 t. km za 20 pracovních dnů znamená 1500 km úplně každý pracovní den. To už může být řidič i unavený... [upravil dne 26.8.2013 11:07 od P607Olda] [upravil dne 26.8.2013 11:10 od P607Olda] [upravil dne 26.8.2013 11:12 od P607Olda] [upravil dne 26.8.2013 11:20 od P607Olda]
  23. P607Olda

    bubnove pakny

    Haha, když mi bylo 19, taky jsem ohlodal odvzdušňovák a asi i holendr (už je tomu 36 let). Od té doby si to pamatuju. A vhodné nástroje jsou základem. Takže dodrž rady zkušených.
  24. Dorazy otáčení tam nějak nevidím. Hledal bych je možná uvnitř ovládacího knoflíku, tedy výstupek na čelní stěně panelu a prohlubeň v knoflíku. Není taky jasné, jak je unašeč zajištěn proti vytržení, tedy proti pohybu k obsluze (kam ho taky tlačí pružina). Zajištění bude možná na konci, kde je mírné osazení, ale spíše někde vepředu u panelu, u knoflíku, což ještě není na fotkách. Měděné kontakty v přepínači by mohly mít stopy od běžce, koukni lupou, jestli je neuvidíš. Anebo to všechno dej do krabičky a pošli mi to - ale fakt všechno, i s panelem a knoflíkem. Ve které Rudné bydlíš? [upravil dne 25.8.2013 07:03 od P607Olda] [upravil dne 25.8.2013 07:03 od P607Olda]
  25. P607Olda

    Centralni zamykani 107

×
×
  • Vytvořit...