Návod říká pro SW (kombi):
Osvětlení státní poznávací
značky (W 5 W)
F Zasuňte tenký šroubovák do
jednoho z vnějších otvorů průhledného
krytu.
F Zatlačením směrem ven kryt uvolněte.
F Sundejte průhledný kryt.
F Vyměňte vadnou žárovku.
Pro hatchback se tam nic nepíše.
Pokud je to stejné, jako 406, tak popíšu ještě svými slovy (307 neznám, ale když tak dej fotku):
do dírky (např. vpravo) vlož tenký šroubovák nebo tyčku. Rukojeť šroubováku tlač doleva - šroubovák se opře o \"sklo\" a bude tlačit \"dírku\" doprava. Jemně tlač, přitom mírně tahej k sobě. Cvakne to, druhá strana pak už jde snadno. Lepší je dělat to za tepla - ne v mraze.
A pak vytáhnout žárovku - nejlíp to jde bužírkou nebo hadičkou, anebo pinzetou s podložením gumy. Pokud bys ji vydloubával šroubovákem (nic moc), tak nezapomeň vypnout parkovačky, ať neodejde pojistka.
Celé je to taková blbost, ale když nevíš jak na to, tak je to těžké (zkušenost vlastní i kolegů - prasklý kryt, vypálené pojistky atd).
[upravil dne 24.11.2012 17:35 od P607Olda]
[upravil dne 24.11.2012 17:45 od P607Olda]