drát nebo kabel použij jakýkoli, nebo to zdrátuj. Jde o tom, abys před koupí baterky měl jistotu.
Já jsem takhle vyhodil 2000 za baterku do prodávaného Boxera. Z bazaru mi volali, že baterka je špatná a nejde nastartovat (a tedy ani předvádět). Po koupi baterky se ukázalo, že v Boxeru bylo od začátku špatně zapojené rádio, ale protože se jezdilo skoro denně, tak se to nikdy neprojevilo - až když to stálo v tom bazaru. Jo, to si člověk zapamatuje.