Přejít na obsah

P607Olda

Uživatel
  • Počet příspěvků

    16 247
  • Registrace

  • Vyhraných dnů

    6

Vše od uživatele P607Olda

  1. Díky za odpovědi.
    • 16
  2. P607Olda

    Problém po repasi zadní nápravy

    Přijeď do Zábřeha. Předem se objednej. Když už pojedeš moc kilometrů, tak za rozumný peníz dostaneš dobrou kvalitu.
    • 24
  3. P607Olda

    slabe kurenie-zistena zavada

    Tvoje volba, jestli chceš na nohy, nebo ne. Je tam zřejmě menší hadice, navíc trochu uskřípnutá, takže jde málo vzduchu. Přivřením výdechů \"do ksichtu\" jde vše OK. Sklo neomezovat.
    • 38
  4. Červená LEDka uprostřed by stačila, teď tam nesvítí vůbec nic, takže v noci na dálnici by to pomohlo. Další názory?
    • 16
  5. P607Olda

    Tipy na Vánoce

    Do auta: teleskopický klíč na kola Do dílny: sada nářadí Do zahrady: hrábě Fiskars na listí (plastové oranžové), skládací textilní kolečka na listí Výrobky z ovčí vlny, např.ponožky, deky Louskáček na ořechy (rozřezaný hrníček se svírá) Lyžaři: teplouše - válečky na sušení bot Fiskars celkově, např. sekyrka, pilka, nůžky
    • 6
  6. 206, 1,1, r.v. 01. Otázka je, zda tačítko pro zapnutí výstražných světel je trvale podsvíceno (když jsou zapnuta světla), aby ho bylo možné v případě nutnosti rychle najít? Anebo je temné a svítí až po zapnutí výstražných světel (blinkrů)? Díky předem za odpověď.
    • 16
  7. P607Olda

    slabe kurenie-zistena zavada

    Pokud jde celkově slabě, tak vyměnit radiátor, může být zanesený. Na 406 je vždy potřebné přivřít (všechny)výdechy z palubky, aby dobře topila na nohy. Zkus.
    • 38
  8. jj, přehoď ty piny. Pro úplnost zapojení: [upravil dne 12.12.2012 20:56 od P607Olda]
    • 15
  9. P607Olda

    Nefunguju zadne svetla

    V návodu anebo návody jsou na stránkách http://public.servicebox.peugeot.com/ddb/
    • 6
  10. P607Olda

    poruchy 5008

    Taky tipuju na regeneraci FAP - trochu to duní. Jestli jste předtím jeli nad 60 km/h, tak využil situaci a začal regenerovat. [upravil dne 11.12.2012 09:47 od P607Olda] [upravil dne 11.12.2012 10:01 od P607Olda]
  11. P607Olda

    Žrút oleja

    mxmen: si myslíš, že když to poprvé neuměli, tak se to podruhé zázračně naučí?
    • 21
  12. P607Olda

    Žrút oleja

    No, 300 E do toho ještě vrazíš. Jde jenom o to, aby výsledek byl dobrý. Tedy jestli rovnou vyměnit motor anebo opravovat tento.
    • 21
  13. drát nebo kabel použij jakýkoli, nebo to zdrátuj. Jde o tom, abys před koupí baterky měl jistotu. Já jsem takhle vyhodil 2000 za baterku do prodávaného Boxera. Z bazaru mi volali, že baterka je špatná a nejde nastartovat (a tedy ani předvádět). Po koupi baterky se ukázalo, že v Boxeru bylo od začátku špatně zapojené rádio, ale protože se jezdilo skoro denně, tak se to nikdy neprojevilo - až když to stálo v tom bazaru. Jo, to si člověk zapamatuje.
    • 15
  14. P607Olda

    Žrút oleja

    Tady jde o strategii opravy, a ne o to, kam co nalít. Kdybys byl tady, tak už mám ověřené postupy. Radím - napiš soukromou zprávu členovi Martinsk, koho a jaký postup ti doporučí ve vašem městě a okolí.
    • 21
  15. P607Olda

    Žrút oleja

    To vypadá na praskliny v hlavě - když dávali nové těsnění, tak tlakovali a brousili hlavu? (Taky jsem na tom šetřil a doplatil, už jsem se poučil, že \"levná\" výměna těsnění pod hlavou se pak musí zopakovat pořádně). [upravil dne 10.12.2012 18:47 od P607Olda]
    • 21
  16. P607Olda

    Žrút oleja

    Zavolej si na vrakáč Křelov (u Olomouce), 00420 602 512 987, zjisti, kolik by stál motor, abys věděl \"o kolik bojuješ\". Výměna - práce je do 2000 Kč. Protože za hledání závady a rozborku motoru a opravu dáš možná víc. [upravil dne 10.12.2012 18:38 od P607Olda]
    • 21
  17. P607Olda

    Žrút oleja

    \"Da sa s tym nieco este robit?\" Dá se vyměnit motor anebo vyměnit mechanika. Výměna gufer je obvyklá a po určitém čase potřebná. V 95% případů pomůže k úplné spokojenosti (po výměně olej nežere). Takže buď máš jinou závadu, anebo to zbabral mechanik. Takže znovu: podívat se do vody, zda tam není olejová emulze, změřit tlaky, nalít do válců olej, znovu změřit tlaky. Pokud bys chtěl, přijeď sem. [upravil dne 10.12.2012 18:11 od P607Olda]
    • 21
  18. 0,00 značí urvaný drát? Protože něco by to brát mělo, např. 4 mA - jsou tam alespoň hodiny, alarm a zálohování stanic rádia.
    • 15
  19. P607Olda

    Partner kúrenie/topení

    Máme jich 3, ale žádný 1,9 D. Topí pěkně - normálně.
    • 6
  20. jj, a k tomu změř napětí na baterii při nastartovaném motoru a zapnutých světlech - musí být 14,5 V. Máš tam neorigo rádio? Klidový proud by měl být do 20 mA. [upravil dne 10.12.2012 10:48 od P607Olda]
    • 15
  21. Zmeraj tie odpory. Vyskúšaj, ako ti písal ChouLu. Zmeraj tú tepelnú poistku, bude asi prepálená. Mohol by si ju prezkratovať.
    • 31
  22. P607Olda

    naftu nebo benzín?

    Já jsem dobře koupil tak, že jsem zašel do autorizovaného prodejce a zeptal se, jestli mají něco aktuálně na protiúčet od prvního majitele.
  23. P607Olda

    ohrev nafty

    Nepíšeš rok výroby.
    • 7
  24. Bacha na zamrzlý motor - odejde pojistka anebo se spálí motor
    • 15
  25. P607Olda

    ohrev nafty

    Topné těleso pol. 17 je mimo palivového filtru.
    • 7
×
×
  • Vytvořit...