Už jsem to dělal na několika autech.
Připrav si pár ISO konektorů (nebo je už máš) a 2 lustrsvorky po 8 svorkách. A baterku 1,5 V s ochranným odporem (žárovičkou). A voltmetr.
A jakmile identifikuješ kabel, zapoj ho do lustrsvorky a poznač si na papír, případně hned do téže svorky zapoj odpovídající kabel od ISO konektoru.
Kostru poznáš ohmmetrem.
+12 V stálých, +12V přes klíček, +12 V od světel (na snížení jasu displeje) poznáš voltmetrem.
Napájení antény je problém poznat - řešil bych to až nakonec, tak, že bych do kabelů, které zbydou, pouštel +12V přes odpor 1kOhm, když rádio začne hrát hlasitě, tak je to ono.
A repráky prozkoušíš tou baterkou, můžeš kontrolovat i pohyb membrány (dotýkej se jí přes mřížku, nějakou tyčinkou nebo drátem), aby při stejné polaritě šly všechny membrány např. ven.
[upravil dne 21.1.2014 10:30 od P607Olda]