Pravdepodobne bude na leto dostupná moja 307cc (1.6. 16V) ( dôvod predaja -zmena priorít,svadba-rodina-potrebné väčšie auto, nazvem to rodinnými dôvodmi )
Kto premýšľa, zvažuje alebo len pomýšľa, že by mohol poskytnúť dobrý domov mojej srdcovke, tak tu bude možnosť.. predaj mi neponáhľa, tak dúfam že sa dostane do dobrých rúk..
nejaké fotky, detaily a riešenia dostupné v mojom príbehu.. samozrejme pribudli nejaké zmeny nejaké veci sa dali do poriadku.... keby mal niekto nejaké otázky, hocijakého charakteru, kľudne sa v predstihu pýtajte, správy, mail. hocičo, mile rád poskytnem hocijaké informácie o všetkom mám prehľad... auto je momentálne špinavé ako prasa, ale keď počasie a okolnosti mi výjdu v ústrety , v prípade záujmu kľudne a mile rád, kvalitne pofotím nejaké detaily podľa vášho gusta