brzdná dráha se ale skládá nejen z dráhy vlastností brzd (prodleva, náběh, brzdění) ale i z dráhy ujetý za dobu reakce řidiče. Takže, když člověk začne brzdit o 1 sekundu dýl než ten vedle, tak při rychlosti 10 ms-1 (36 kmh-1) ujede o deset metrů dál. Takže si myslim, že by raději vix seděl vedle toho člověka, kdo má rychlejší reakce (samozřejmě předpokládam stejnej stav brzd)